Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kizlaaar ya cok fena aciiiiiiiiim yarim elma bi dilim ayva ve pinpon topu k adar 2mandalina yedim 2,5lt su bitti acligimi bastirsin diye içiyorum karnim şişti ama hala açım napcaaaam
Maaşallah bu saate kadar 2.5 lt su bu kadar az yersen metabolizman hızlı çalışamaz diye biliyorum ben arada bi minik atıştırmalıklarla uyarı vermek lazım bence bi salata yapıp yemelisin hem görsel anlamda hemde midece doyarsın :)

bende sanıyorum bu saate kadar bitek o meyeleri yedin :):):)

Çok iyi yapmışın tatlım

Saat en geç 12 ye kadar bildirimler yapılmış olması lazım
Ama sen 10 na kadar bişey yemeden içmeden durabilecenmi
Benim için sorun yok

Dururum canım. Sorun olmaz. 3 dersim var sonra 9.40 ta bitiyor. 10 dk da evdeyim. Sorun olmaz benim için. Bir hafta deniyeyim en azından.

Günaydııııııınnnnn!!!! Sabah tartıldım bir mutluluk kapladı içimi inşallah tartı günü bozulmaz bu mutluluk :) :)

Valla ben de mutlu oldum bugün

Süpersin

Ev nerdeydi ki jamerler etkiliyo seni. Kötğ oluyor acil durumda tel yok

Gayet güzel olmuş menün afiyet olsun

Günaydin kizlar, hepimiz icin bol hareketli,enerjik bir gun olsun insallah

İnşallah canım. Hareketle tüm kiloları atalım.

Günaydııııııınnnnn!!!! Sabah tartıldım bir mutluluk kapladı içimi inşallah tartı günü bozulmaz bu mutluluk :) :)

Amin iradeli davranırsan bu mutlulyk daimi olur canım. Öğle düşün.

Leslie 1 mil yapıldı bayagi yordu beni :)
Kızımı uyutup banda cikacam biraz da yürüyüş hazır vücut isinmis

Nehir süpersin. Kızın kaç yaşında canım.

Gunaydinnnnn canim takim arkadaslarim bugün az yiyin haa:))

Benim doğum günüm inşallah az yerim. Bir tek patadan korkuyorum. Yemesem eşim darılır. Bakalım inşallah almaz.

Detoksun faydası var. Diyetisyene gittiğim zamanlar ben oba sormuştum kilomuz takılırsa aşağıya inmesse ne yapmak lazım diye o da protein ağırlıklı beslenme ile birlikte sporu artırırsan direnci kırarsın demişti. Bence bir hafta öğle dene.

Günaydın herkese

Tünaydın ponicim.

Allah allah mefkuşum niye öğle oldu ki acaba. Vücudun şişlik yapmıştır bence. Ödem atıcı çaylar içsen. Nasıl olur acaba.

100 gram bile olsa vermek süper bence. Kafaya takma. Stresten de veremiyorum ben bazen.

Bende biraz iş yapıp spora başlıcam canlar
Sonra görüşürüz

Kolay gelsin canım. Gel benimkileri de halkediver mefkuş.

Kizlaaar ya cok fena aciiiiiiiiim yarim elma bi dilim ayva ve pinpon topu k adar 2mandalina yedim 2,5lt su bitti acligimi bastirsin diye içiyorum karnim şişti ama hala açım napcaaaam

Canım ben de aksi gibi bu sefer acıkmıyorum. Nedenini bir çözemedim. Canım menülerine sabah ve öğlende 1 dilim ekmek eklesen daha doyurucu olmaz mı.

Canım bana göre az bir menü. Biraz daha öğunlerini artırabilirsin bence.

Tatlım İkindin meyvelerini yoğurtla yeseydin açlık krizin olmazdı

Ben bu tartıyı seviyorum

Gıcıkkkk
Kolay gelsin canım. Gel benimkileri de halkediver mefkuş
Ah Elifim ne bereketli çamaşırım var ya
Bitti sanıyon bi bakmışın yine dolu olmuş
Birsürüde ütü var
Akşamda ona başlıcam

Teşekkürler tatlım valla bugün öyle bi gıcıklığım tuttu

Selam kizlar giremedim bugun
Canim oglen cok az yedigin icin krize girmen cok normal.Bence oglen biraz daha doyurucu seyler yemen gerekirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…