Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

günaydın kızlar çok mutsuzum bu sabah davul gibi şişmişim yüzüğü çıkarana kadar öldüm resmen ayaklar benim değil eller desen kesin kocamın bu nedenle tartıya çıkmaya bile korktum ne içebilirim ödem atmam için
Canım ben öyle olunca bir iki bardak maydanoz suyu içerim içine de az limon sıkarım tadı güzelleşsin diye. Maydanoz suyu güzel ödem attırıyor hele doğumdan sonra bende çok işe yaradı

Ben zayifladigimi hissedip M pantalonun içine girmenin mutluluğunu yaşarken tartinin beni arti gostermsi büyük hainlik :63::63:
Son halim 71.9 :KK52:
Günaydın cnm bende düne göre +300 deyim. Sanırım reglden dolayı karnımın içi su dolu ve heran patlayacak gibi. Bende kendimi zayıf hissediyorum. Senin kilon üst kısımda benimki üst kısımda daha çok göğüste yani ama veririz artık herkes çok zayıflamışsın diyo daha çok motive oluyorum:):)

günaydın kızlar çok mutsuzum bu sabah davul gibi şişmişim yüzüğü çıkarana kadar öldüm resmen ayaklar benim değil eller desen kesin kocamın bu nedenle tartıya çıkmaya bile korktum ne içebilirim ödem atmam için
Cnm günaydın normal içme suyuna bi salatalıkla limonda doğrayabilirsin ben regş önceai çok şişerdim ama hiç şişmedim bu sefer. Banada zühal abla demişti. Tadıda çok güzel oluyo.

Adi ne
Emo video indir canım adı
Ayy ayni sey bendede var ben kendimi zayiflamia hissediyorum giyemefiklerimi giyiyorum ama dunku artilar gitti sabite gectim ama eksi neden yok ins yarina eksi olucam cumaya gelsin 72 li sayılar
Emo video indir adı canım
Süper tatlım, cuma heyecanı ve Hedefi tutturma azmi var
İnşallah bu hafta hiç bozmadan devam edecem
Zaten insan yemicem diye beynini kodlarsa canı bile istemiyor
Mesela benim lahmacun en çok sevdiğim şeylerden biridir
Ama akşam acaba yermiyim diye bile düşünmüyorum
Kendime ya tavuklu salata yada brokoli yapacam
Sonra gitsinnnn artılar
Aynen öyle abla insan kendini kisitlayinca yemiyor
Ben de yemicem bugün artık cumaya
Evet abla ben de akşam tavuklu salata yapmayı düşünüyorum :)

Günaydın cnm bende düne göre +300 deyim. Sanırım reglden dolayı karnımın içi su dolu ve heran patlayacak gibi. Bende kendimi zayıf hissediyorum. Senin kilon üst kısımda benimki üst kısımda daha çok göğüste yani ama veririz artık herkes çok zayıflamışsın diyo daha çok motive oluyorum:):)

Cnm günaydın normal içme suyuna bi salatalıkla limonda doğrayabilirsin ben regş önceai çok şişerdim ama hiç şişmedim bu sefer. Banada zühal abla demişti. Tadıda çok güzel oluyo.

Ben de sabitim cabim bugün yöne tartıldım artimla beraber duruyorum öyle benim de bu hafta regl olmam lazım 17si falan

Adi ne

Ayy ayni sey bendede var ben kendimi zayiflamia hissediyorum giyemefiklerimi giyiyorum ama dunku artilar gitti sabite gectim ama eksi neden yok ins yarina eksi olucam cumaya gelsin 72 li sayılar

Aynen canım tartıda mi var bor sorun anlamıyorum ki
Oh ne güzel canım sabit olmaya bile razıyım arti beni bozuyor

Kız Kamile seni bi göremedik
Bi albüm yapsanızda endamınızı yüzünüzü görsek
Anacım yüz görümlüğümü istiyorsunuz
Siz bana vermediniz ama :KK48:
Abla aslinda cektim bi kac tane ama bende boy aynasi yok elimle kendi kendimi cekincede pek fark görmüyorum ins 69 olunca belli olir ozaman koyacan

Mefkurem Mefkurem Zuhal abla musaden le takım arkadaşlarıma bişey hatirlatmak istiyorum
Oncelikle kimse yanlış anlamasın beni.
Ama menü yorumlarina deginecem ilk sayfadaki kurallarda herkes menü yorumu yapmak zorunda yazmış ama bir kaç kişi dışında yapan yok menü paylaşıp cikilip gidiliyor yani burdaki tek amaç akşam olup menü paylaşmak değil.
Birbirimize yorum yapıp yanlislarimizi görüp bir sohbet ortamı yaratmak.
Herkesin fikri bizim için önemli herkes farklı bişey söyler kimine göre menü iyi kimine göre kötü ama herkesin fikri önemli
Istinai durumları saymıyorum lütfen yanlış anlamayın işi olan olur musait olmayan olur hasta olan olur misafiri olan olur ama dikkatimi çeken birkaç isim var söylemicem tabi anlayan anlamistir artık.
Hepinizi seviyorum :)

Mefkurem Mefkurem Zuhal abla musaden le takım arkadaşlarıma bişey hatirlatmak istiyorum
Oncelikle kimse yanlış anlamasın beni.
Ama menü yorumlarina deginecem ilk sayfadaki kurallarda herkes menü yorumu yapmak zorunda yazmış ama bir kaç kişi dışında yapan yok menü paylaşıp cikilip gidiliyor yani burdaki tek amaç akşam olup menü paylaşmak değil.
Birbirimize yorum yapıp yanlislarimizi görüp bir sohbet ortamı yaratmak.
Herkesin fikri bizim için önemli herkes farklı bişey söyler kimine göre menü iyi kimine göre kötü ama herkesin fikri önemli
Istinai durumları saymıyorum lütfen yanlış anlamayın işi olan olur musait olmayan olur hasta olan olur misafiri olan olur ama dikkatimi çeken birkaç isim var söylemicem tabi anlayan anlamistir artık.
Hepinizi seviyorum :)
Haklisin canim bende pek fazla yorum yapmayanlardanim.Hep telden girdigim icin coklu alimti yaparken karmakarisik bir sey oluyor gozume carpan olursa tek tek yazmaya calisiyrum oda cok sınırli oluyor tabiki.

Selam kizlar bugun giremedim hic.Okuldan simdi geldim yarim saat dinlenip sporumu yapayim insallah.Kizlar boyle bir istahsizlik var bende acaba midem kuculmus olabilirmi? Yoksa donemsel biseymi anlamadim.Hasta falanmi olucam acaba.Resmen zorla yiyorum istahim hic yok.

Selamlar fıstıklar

Ablam ya öyle arada bi bakındım size neler yapmışsınız diye tam gaz sizleyim artık :)
O bu derken kendimi unuttum an itibariyle burdaym :)
Tatlım sen gelmeyi baya oldu heralde
Eğer düzenli paylaşım yapacaksan kendini tekrar tanıtmakla işe başlayabilirsin
Ama listeye girme konusunda söz veremem

Tatlım herkesin Dediği gibi maydonoz suyu iyi ama sen emziriyosun maydonoz olmaz
Bence suyuna limon salatalık elma dilimleyip bi parça zencefil koyup içebilirsin
Tuzsuz yiyip bol su iç

Selam kizlar bugun giremedim hic.Okuldan simdi geldim yarim saat dinlenip sporumu yapayim insallah.Kizlar boyle bir istahsizlik var bende acaba midem kuculmus olabilirmi? Yoksa donemsel biseymi anlamadim.Hasta falanmi olucam acaba.Resmen zorla yiyorum istahim hic yok.
Ah o istahsizlik bide bende olsa
Hastayken bile olmaz

X