Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Tatlım bu konuda herkes düşüncelerini yazsın tabiki demokratik bi ortamda karar veririz

Bu konuda benim tek sorunum liste konusu
Şeyda da yoğun olduğu için liste konusunda yardımcı olucak kimse yok
Perşemden bildirimler hazır olunca yapması daha kolay oluyor
En azından benim işim olduğu zaman bu konuda birileri yardımcı olabilekmi

Diğer bi soru işaretide, daha cumaya çok var deyip haftasonu abartılırmı
Zuhal'im +1 gün bize haftasonunu toparlamak için 1 gün daha verir ve bence daha faydalı olur ama cumaları için sen meşgul olduğunda listeyi kim payalaşabilir alternatif bir isim bulmamız lazım işte tek sıkıntımız bu canım:KK51:

Kendimi tanitayim bende adim özlem 26 yasindayim 1 oglum var kilo vermeye 78 ile basladim zuhal abla ve grubun destegiyle
Bide azmim dermisim sayesindeeee
68.5 oldum dun itibariyle .ins hehefim 55 bakalim nezaman gorcem
Kilo verme yolunda herkese basarilar dilerim
Hoşgeldin şirinem

Tabiki kendi azminle verdin ve vermeye devam edeceksin

Kızlar size bişey sorucam bi çay aldım mistik diye tarçınlı falan sanırım sütşe içiliyormuş kullanan varmı? Birde müsli çeşitlerinden aldım sadece sabah kahvaltısındamı tüketebilirim? Son bi soru iki üç sabahtır kahvaltıdan önce bitane greyfurt suyu içiyorum internette gece içilmesinin zayıflamaya daha yardımcı olduğunu okumuştum hangisi doğrudur?
Tatlım Mistik çayı arada bende içiyorum tarçınlı olduğu için tatlı isteğini keser
Ben daha sütle denemedim ama mutlaka daha güzel oluyordur Salep gibi diyenler var

Hangi müsliden aldın bilmiyorum ama bişey alırken hep oranlarına bakın bazıları çok yağlı ve şekerli olabiliyor
Oda karbon olduğu için bazen kahvaltı yerine sabah onu tüketebilirsin

Greyfurta gelince zaten çok faydalı ve yağ yakmak için etkili
Bence suyunu içmek yerine sabah kahvaltıdan yarım saat önce tüm olarak yesen daha iyi olur

Sabah 1 dilim kizarmis ekmek
Peynir
Salatalik
1 dilim kasar

Oglen yok kahvalti gec oldu

Aksam 4 kasik nohut
3 kasik pilav
1 kasik yogurt
1dlm portakal
1 dilim elma

Su 1.5
Spor 3 saat gezdik oglumla yuruduk
Benim dizim sakatlandi arkadaslar 1 haftaya falan ameliyat olcam spor konusunda beni mazur gorun

Sağol cnm. Greyfurtu bende sevmezdimde okadarda kötü değimiş ya bi dene bence..

Yiyemem.bebis ya cok eksi :KK76:

Mefkurem Mefkurem bende kilo bildirim günü konusunda -Bin muhtesem gunes- -Bin muhtesem gunes- e katılıyorum. Liste yapma konusunda görevlendirme yapabilirsin canım sirayla. Ben üzerime düşeni yaparım.
o konuda bende katiliyorum mesela cumaya 200 gr eksik cikioruz misal o bile listeyi etkiler haftasonu illaki kacamak oluo 4 gunde telafi etmek daha kokay oluo listeye bende gonulluyum esimin vardiya haftasi haric :KK45:

Tatlım Mistik çayı arada bende içiyorum tarçınlı olduğu için tatlı isteğini keser
Ben daha sütle denemedim ama mutlaka daha güzel oluyordur Salep gibi diyenler var

Hangi müsliden aldın bilmiyorum ama bişey alırken hep oranlarına bakın bazıları çok yağlı ve şekerli olabiliyor
Oda karbon olduğu için bazen kahvaltı yerine sabah onu tüketebilirsin

Greyfurta gelince zaten çok faydalı ve yağ yakmak için etkili
Bence suyunu içmek yerine sabah kahvaltıdan yarım saat önce tüm olarak yesen daha iyi olur
Baktım mefkuş yağ oranı düşük bi meyveli bi çikolatalı aldım (çikolatalıyıda regl dönemim için aldım) kellogsunki ikiside
Greyfurtun şimdilik suyuna daha yeni yeni alışıyorum belki ileriki günlerde yemeyede başlarım :KK66:
Bak bak kıza komple kuruyon demi :KK48:
Çaktırmayalım lütfen :)))

Kızlar heralde çoğunluk cuma diyor
Siz öyle deyince banada tabiki kabul etmek düşer
Yalnız 1 şartla
Hafta sonu abartılmıcak
Size bide güzellik yapayım diye düşündüm
O kadarda vicdansız değilim :KK48:
Sonuçta insanız tabiki canımız bişeyler istiyor
1 hafta motivasyonumuzu ve sabrımızı yüksek tutmak için tartı günü sabah veye öğlen sevdiğiniz bişeyi yiyebilirsiniz
Ama abartmadan
Mesela 1 tane börek, 1 gofret, biraz pilav yada makarna
Ama sadece 1 seçenek ve akşam hafif tutulacak
Yani suyu çıkarılmıyacak ve mecburi değil :-)
Bence böyle bi kaçamak bizi 1 hafta götürür
Tabiki artı olanların böyle bi hakkı olmıcak
Siz ne dersiniz

Liste konusunda herkesi yardımcı ilan ediyorum
Eğer ben yapamıcak olursam müsait olan birinden rica ederim

Zuhal abla bahsettiginiz salepe tadi benzeyen ney kilo verdiriyorsa bende alayim salepe bayilirim
Mistik çayı tatlım
İçinde karışık bitkiler var en çok tarçın kokusu geliyor ben seviyorum
Tatlı isteğini kesiyor
Sütle hiç denemedim kızın biri salepe benziyor demiş

X