Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canlarımmmm sonuçları gördüm çokkk sevindimmm.Akşam tek tek yazıcam pc den girip.Telefondan girdiğim için tek tek alıntılayamadım ama yanlış görmediysen Mefkurem Mefkurem ve @elifce80 bomba bugün çok tebrik ederimmmm canlarım siziiii:KK9:
Canlarım bu arada ben sabah 300 gr artı çıkmıştım sabah 6'da tartılmaktan şişlik olduğunu tahmin etmiştim.Şimdi tartıldım ve akşam olmasına rağmen bildirim günü ile aynı rakamı gördüm.Sanırım bana da yarın eksi gözüküyorrrr gibiiiii:KK73:

Selaaam
Bugünkü menum sabah 5 yaprak.marul 1 kuru soğan ve 1 bbuçuk haslanmis yumurta hepsini salata yaptim ve yedim yarimda turp ekmek yok
Ara 1 elma
Öğle 1 haslanmis derisiz but boll salata iki kasik yoğurt
AAksamda 1 kase tavuk corbasi icecem inşallah
Su 1 bbuçuk anca o kadar olur
Sporda yapip yarin yazarim inşallah

Selaaam
Bugünkü menum sabah 5 yaprak.marul 1 kuru soğan ve 1 bbuçuk haslanmis yumurta hepsini salata yaptim ve yedim yarimda turp ekmek yok
Ara 1 elma
Canim meni guzel aksama bi yoğurt ekleyip suyuda ikiye tamamlasan iyi olur

Kizlar ya kizim cok huysuz 2 gundur durduk yere aglio gazi yok hasta degil kaka yapio hareketlide ama mutsuz sol gogsumu emmek istemio devamli alt damagini kasiyo isaret parmagi hep agzinda salyadan ust bas kalmio onli takiom sirilsiklam.oluyo dis icin cok erken degil mi :KK17::cry::KK42:

1 hafta boyunca gencay yok aksam yemeklerim.sebze agirlikli ve miktar olarak az olucak kizlar aksamlarida spor yapicam bu haftaki planim bu

Menum hazır
Sabah
1dilim ekmek 1yagda yumurta
Peynir1kkk
Domates salatalik 5zeytin

Ogle
Yarim kaseden az Şehriye çorbası
Salata yogurt

Ara1kahve

Aksam
Keklik eti b bi kac parça
Salata yogurt

Su 3 oldu belki 4te olur
Spor300 ip 150 mekik misafir var aksama yoksa lesli yapcaktim

Bunlarin disinda 2kupa isirganli rezene çayı odem atiyomus
Menun gayet guzel olmus ama sanki ogle cok az olmus yinede guzel.

Selaaam
Ara 1 elma
Menunu cok begendim canim.

Menum hazır
Sabah
Peynir1kkk

Ogle
Salata yogurt

Ara1kahve

Aksam
Salata yogurt

Su 3 oldu belki 4te olur

Kamilem menü süper.
Afiyet olsun.

Canlarımmmm sonuçları gördüm çokkk sevindimmm.Akşam tek tek yazıcam pc den girip.Telefondan girdiğim için tek tek alıntılayamadım ama yanlış görmediysen Mefkurem Mefkurem ve @elifce80 bomba bugün çok tebrik ederimmmm canlarım siziiii:KK9:
Canlarım bu arada ben sabah 300 gr artı çıkmıştım sabah 6'da tartılmaktan şişlik olduğunu tahmin etmiştim.Şimdi tartıldım ve akşam olmasına rağmen bildirim günü ile aynı rakamı gördüm.Sanırım bana da yarın eksi gözüküyorrrr gibiiiii:KK73:

Teşekkür ederiz canım. Ben de senin gibi çok erken tartılıyorum. Ama yapacsk bir şey yok. İnşallah perşembeye daha güzel sonuçla karşılaşırız her birimiz.

Selaaam
Ara 1 elma

Menü güzel csnım. Afiyet olsun. Suyu artırmaya çalış.

Kizlar ya kizim cok huysuz 2 gundur durduk yere aglio gazi yok hasta degil kaka yapio hareketlide ama mutsuz sol gogsumu emmek istemio devamli alt damagini kasiyo isaret parmagi hep agzinda salyadan ust bas kalmio onli takiom sirilsiklam.oluyo dis icin cok erken degil mi :KK17::cry::KK42:
Canim yegenlerimden biliyorum bazi bebekler cok erken cikarabiliyorlar.Anlattigina gore dis cikariyor sanki.

Eklentiler

• 20160104_170517.jpg
    20160104_170517.jpg
    15,9 KB · Görüntüleme: 36
Bugunku menum kizlar;
SABAH:7.30 iki dilim tb ekmegi,3 zeytin,1 kk peynir,limonlu maydanoz,1 tk bal,bir bardak yesil cay.

Ara ogun;10.15 besi biyerde cayi,iki cezi,3 findik.

ÖĞLE;12.00 bir kase kuru fasulye ve salata.

Ara ogun;15.30 bir kucuk ayva.

AKŞAM;17.30 yedi sekiz kasik yogurtlu kozlenmis biber ve salata.

2.5 litre su,30 plates.Aksamda yesil cay icerim sadece meyve yemeyi dusunmuyorum.

Sabah 13.00
1 tereyagli yumurta
2 parca sucuk
2 dilim tb
1 kk peynir
3 zeytin
Sekerdiz cay

Ogle 15.00
1 kase yogurt salatalik

Aksam 18.00
1 kase tarhana
3 kup kitir ekmk
1 tabak yogurtlu karniyarik

2.5 litre su
45 dk leslie yapicam​

Menum hazır
Sabah
Peynir1kkk

Ogle
Salata yogurt

Ara1kahve

Aksam
Salata yogurt

Su 3 oldu belki 4te olur

Guzel menü, keklik eti nasil? Benimde babam ava meraklıdı r birşey vuramaz ama :KK48:
Selaaam
Ara 1 elma
Suyu da biraz daha arttir canm
Bugunku menum kizlar;
SABAH:7.30 iki dilim tb ekmegi,3 zeytin,1 kk peynir,limonlu maydanoz,1 tk bal,bir bardak yesil cay.

Ara ogun;10.15 besi biyerde cayi,iki cezi,3 findik.

ÖĞLE;12.00 bir kase kuru fasulye ve salata.

Ara ogun;15.30 bir kucuk ayva.

AKŞAM;17.30 yedi sekiz kasik yogurtlu kozlenmis biber ve salata.

2.5 litre su,30 plates.Aksamda yesil cay icerim sadece meyve yemeyi dusunmuyorum.
Meyve yeme bencede onun dışında iyi
Dun tam 3 aylik oldu canim
Diş olabilir benm kızım 5 aylikken çıkardı kuzeniminki 4 aylikken
Yok tatlim bebis benim degil burcunun.Ayy Allah soyletti kiz:-)
Duzelttm, yorgunluğuma ver :KK48:

Çok teşekkür ederim bitanem
Asıl bomba cuma gelecek inşallah

Senin adınada çok sevindim
Nilüfer hep akşamları eksi oluyosan acaba akşammı tartılsan

X