Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydınnnn. Nasılsın kaptanım :KK60:
Bu arada ilk bildirim benden gelsin
Perşembe 69.5
Bugün 69
Giden -500
:KK71:
ne güzel bu sabah tek ekside olan sensin anlaşılan cnm
300 gr artıdayım :KK43:
Sorma gitsin bende +200
Sıfır kaçamaksız hemde yılbaşı dahil
Kızlar ya ben 1 kilo almış görünüyorum yediklerimi yarı yarıya azaltmıştım oysa. Özel günüm geçince normale dönerim umarım. Çok mutsuzum :KK43:
Ne desem bilemedim.. bende artıyım cnm
Gunaydin şekerler, moralim bozuk sabah sabah +300 deyim off moralim bozuldu ya.zaten şu pazartesileri sevmiyorum bide artida oldugumu gorunce gun gecmez artk:KK43:
Ohooo bu hafta artılar haftası olacak galba..

Bu güzel fikir bak

Kızlar rüyanızda istediğiniz kadar cıss yiyebilirsiniz
Gerçeğe dönüşmediği sürece :KK48: bi mahsuru yok
Abla rüyamda bile diyet yaptım ama :) maydanoz a limon sıkıp yedim :):) :) :)
Ayy süper fikir hemen uyuyayım bende ölüyorum açlıktan

Cız cız cız :))))
Ne yedin kız rüyanda :)
Perşembe 69.5
Bugün 69
Giden -500
Tebrik ederim canım tartı oynadı sonunda :)
Canım sislik tir o üzülme persembeye gider
Kızlar ya ben 1 kilo almış görünüyorum yediklerimi yarı yarıya azaltmıştım oysa. Özel günüm geçince normale dönerim umarım. Çok mutsuzum :KK43:
Canım regl olduğun için fazla çıkıyor olabilir
Günaydın kızlar
Dün sabah -400
Bu sabah +200
Bende anlamadım vallah....
Hayatımda hem diyet hem spor yaptığım halde ilk kez bukadar zor kilo veriyorum. Eskide şıp şıp ayda 8 kilo verirdim.
Günaydın canım şişlik olabilir birazdan tekrar tartil uyanır uyanmaz tartilinca aradaki fark çok oluyor4

Günaydınlar hepimiz dökülmüşuz artılar gelmiş haftasonundan sonra persembeye toparlamam lazım ama ben de birazdan tartilacagim kızımı emziriyorum

Kız atlamışım, eğer başka cıss yoksa okadarda kötü değil
Biraz sporada ağırlık ver

Aldınızmı bant
Aldik canım voit marka

Perşembe 69.5
Bugün 69
Giden -500

Süper geri döndü şefimiz :KK66:

O kadar spora kaslar şişmiş olabilir Mefkurem diyor ya hanı hemde şişkinlik vardır sabah çok erken tartiliyosn

Regl şişkinliğidir o moral bozmak yok :KK20:

Günaydın kızlar
Dün sabah -400
Bu sabah +200
Hayatımda hem diyet hem spor yaptığım halde ilk kez bukadar zor kilo veriyorum. Eskide şıp şıp ayda 8 kilo verirdim.
Niye artidasin dün çok mu su için

Gunaydin şekerler, moralim bozuk sabah sabah +300 deyim off moralim bozuldu ya.zaten şu pazartesileri sevmiyorum bide artida oldugumu gorunce gun gecmez artk:KK43:
Perşembeye kadar halledersin bırakma kendini :KK69:

Ben zaten dünden sonra eksilerde olmayi beklemiyordum. Artıdayım + 500 :KK61: ilk kez diyette artı oldu. Bu da bana ders olsun.
:KK57: şok oldum. Ney canım senin motivasyonunu düşüren şey

Kızlar gece yatana kadar çay ve su içiyorum gece 1 de uyudum ve 7 de tartildim galiba onun da etkisi var. Hepimize bol eksili bir hafta diliyorum inşallah bol bol eksiliriz :)

Ne yedin kız rüyanda
Patlıcanlı pide:KK48: sen?
Günaydın canım şişlik olabilir birazdan tekrar tartil uyanır uyanmaz tartilinca aradaki fark çok oluyor4
Kahvalyı yaptımki artık tartılamam:KK43:
3 lt içtim herhalde ama hiç kaçamak yapmadım
Ben sabitim 83.5
İlk kez tatilde gittiğim bi yerden kilo almadan döndüm bunun için mutluyum :KK49:
Bu bile büyük bi şans:KK17:

Herkesi tebrik ediyorum :KK9:bu tabloya gore yakında herkes çıtır olacak :21:

Kendimi de tebrik ediyorum ilk kez bu kadar çok kilo verdiğim için :KK48: tabi sizlerin sayesinde. Ozellikle Mefkurem Mefkurem ve berilceee berilceee size çok içten teşekkür ediyorum :KK68:
Benim için hayatımın dönüm noktası oldu buraya katilmam, kızımın zayıf bir annesi olacak sayenizde :KK51:

Perşembe 69.5
Bugün 69
Giden -500
Tebrikler sefim

Günaydın kızlar
Dün sabah -400
Bu sabah +200

Ben zaten dünden sonra eksilerde olmayi beklemiyordum. Artıdayım + 500 :KK61: ilk kez diyette artı oldu. Bu da bana ders olsun.
Hepiniz bendensiniz gayret edip persembeye eksiye gecicez başka çaresi yok
Ben sabitim 83.5

İlk kez tatilde gittiğim bi yerden kilo almadan döndüm bunun için mutluyum :KK49:
bu iyi bisi persembeye eksidesin kesin

Günaydın kızlar
Dün sabah -400
Bu sabah +200

sıkma canını hafta başı şişliktir o

sıkma canını tatlım geçen hafta benim de öyle oluyordu

Abla rüyamda bile diyet yaptım ama :) maydanoz a limon sıkıp yedim :):) :) :)

Ne yedin kız rüyanda :)

Tebrik ederim canım tartı oynadı sonunda :)

Canım sislik tir o üzülme persembeye gider

Canım regl olduğun için fazla çıkıyor olabilir

sağol tatlım sonunda :)

Aldik canım voit marka

Süper geri döndü şefimiz :KK66:

O kadar spora kaslar şişmiş olabilir Mefkurem diyor ya hanı hemde şişkinlik vardır sabah çok erken tartiliyosn

Regl şişkinliğidir o moral bozmak yok :KK20:

Perşembeye kadar halledersin bırakma kendini :KK69:

:KK57: şok oldum. Ney canım senin motivasyonunu düşüren şey

nihayet düştü valla

Ben sabitim 83.5

süper almadan gelmişsin

Ay ben naptiysam gitmedi arti 1deyim bi an once regl olmaliyim :KK43: :KK43: :KK43:

gider canım merak etme pazartesileri böyle oluyo sanki genelde

X