Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Elifim heralde ben yanlış topikteyim
Kilo almak isteyenler topiğine gitsem ordaki kızlara çok güzel taktikler veririm
2 haftada bu kadar Kilo almayı başarabilen varmıdır acaba
Ama bugün kaç olduğumu haftaya cuma söylicem

Canım o topiğin ikinci üyesi de ben olurum. Ama artık silkelendim canım. Bu günden sonra menülerime çok dikkat edeceğim. Tek problemim spor. İnşallah zaman ayırabilirim.

Canlarımmmmmm,2016'nın ilk gününden merhabaaaaa:KK200:
Dün akşam kaçamak yapmadım ama birkaç kestane sabah 200 gr artıyla selam verdi banao_O
Moral bozmak yok,bu sabah hemen silkelendim tekrar:KK55:
2015'in son 1.'liğini biz aldık,2016'nın ilk 1.'liğini de 9.takıma getirmeye ne dersinizzzz:rolleyes:

Nılüferim nasılsın. Nasıl gidiyor hayat.

Neden olmasın cnm
Sonuçta burası 9.takım
Ve isteyince herkesin neler yapabildiğini biliyoruz
Haftaya inşallah yeni arkadaşlarda süper eksiler görüp listeye dahil olabilirler
İnşallah canım benim,yeni arkadaşlar da çok azimli,inşallah hem haftaya 2016'nın ilk 1.'liği bizim olur,hem de listeye arkadaşlarımız girer:KK55:
Elifim heralde ben yanlış topikteyim
Kilo almak isteyenler topiğine gitsem ordaki kızlara çok güzel taktikler veririm
2 haftada bu kadar Kilo almayı başarabilen varmıdır acaba
Ama bugün kaç olduğumu haftaya cuma söylicem
Kendine karşı ne kadar zalimsiz Zuhal'im;bu bir geçiş süreci,1 yıllık büyük bir diyetin yorgunluğu,ki sen bunu atlatacağını bizler kadar iyi biliyosun.Tartıda gördüğünün yarısı kiloysa yarısı stres şişkinliği,bu hafta bi gaza gel bak bakalım kaç kilo gidiyor duman edersin sen o artıları:KK19:

Nılüferim nasılsın. Nasıl gidiyor hayat.
Elif'im taşınma sürecimden sonraki 100 gramla 200 gramla ve en sonunda da artıyı gördüğüm haftadan sonra silkelendim.Çok zor oldu ağlaya ağlaya başına geçtim ama şükür sporumu da oturttum.İlk bir hafta çok zor olacak ama sonra oturacak canım inan,yeter ki inat et sen çok azimli bir kadınsın,o Elif'i ben çok iyi hatırlıyorum :KK19:

Canlarım ben yavaştan hazırlanıyım.Her taraf lapa lapa kar,bugün sporumu açık havada yapıcam.Tatil olmadığı günler böyle fırsatlar yakalanmıyor.1 saat tempolu yürüyüşten sonra il merkezine gidicem kardeşimi trene bindiricem,orda da çarşı pazar yürürüm,artık akşama dönerim canlarım.Seviliyorsunuz:KK200:

Elif'im taşınma sürecimden sonraki 100 gramla 200 gramla ve en sonunda da artıyı gördüğüm haftadan sonra silkelendim.Çok zor oldu ağlaya ağlaya başına geçtim ama şükür sporumu da oturttum.İlk bir hafta çok zor olacak ama sonra oturacak canım inan,yeter ki inat et sen çok azimli bir kadınsın,o Elif'i ben çok iyi hatırlıyorum :KK19:

Canım maşallah ne güzel erken topsrlamışsın. Spor konusunda bu sefer daha azimli olacağım.

Canlarım ben yavaştan hazırlanıyım.Her taraf lapa lapa kar,bugün sporumu açık havada yapıcam.Tatil olmadığı günler böyle fırsatlar yakalanmıyor.1 saat tempolu yürüyüşten sonra il merkezine gidicem kardeşimi trene bindiricem,orda da çarşı pazar yürürüm,artık akşama dönerim canlarım.Seviliyorsunuz:KK200:

Ne güzel karda yürümek. Açık havada yürümek evin içinde yapılan yürüyüşe göre 2 kat enerji tüketilirmiş. Benim için de gez nilüferim. Benim hiç vaktim yok.

Canım benim ama var ya o liste hazırlanamanın tek tek menü not etmenin angaryası insana acayip bir gaz oluyor,haftaya eminim sen de cezaya kalmayacak kadar kilo atacaksın:KK73:

Birkaç kestane kalori dışında kurtardım sandım ama 200 gram kadar artı çıktım sabah canım.Bugün tam gaz deva:KK19:

Maraton başladı Zuhal'immmm,sana da hepimize de çok güzel bir yıl olsun inşallah:KK200:

Şu ilk 3 'e bir ben giremedim bunca aydır:KK53:Ama giricem bir gün:KK53:

2015'in son 1.'liği bizimdi ama ben 2016'nın ilk 1 .'liğini de alalım istiyorum Zuhalllll:rolleyes:

Düello haftası:rolleyes:Şüphen olmasın Poni Hanım:KK59:
:KK70:

2016'nın ilk 1 .'liği de bizim olsunnnnnnn:rolleyes:

@elifce1453 badimmmm,dön artık dön dön dön:KK74:

Kesinlikle acayip angarya ve zor . Neyse olsun bakalım ilk ve son olsun :KK53:

Canım o topiğin ikinci üyesi de ben olurum. Ama artık silkelendim canım. Bu günden sonra menülerime çok dikkat edeceğim. Tek problemim spor. İnşallah zaman ayırabilirim.
Tatlım sen önceden ne güzel yapıyodun
Sende kendini şartlandır ne olursa olsun haftada 3 -4 gün yapıcam diye
38 beden için günde 30-40 dk nı ayırmışın çokmu

İnşallah canım benim,yeni arkadaşlar da çok azimli,inşallah hem haftaya 2016'nın ilk 1.'liği bizim olur,hem de listeye arkadaşlarımız girer:KK55:

Kendine karşı ne kadar zalimsiz Zuhal'im;bu bir geçiş süreci,1 yıllık büyük bir diyetin yorgunluğu,ki sen bunu atlatacağını bizler kadar iyi biliyosun.Tartıda gördüğünün yarısı kiloysa yarısı stres şişkinliği,bu hafta bi gaza gel bak bakalım kaç kilo gidiyor duman edersin sen o artıları:KK19:
Emin ol edecem cnm
Artık bahane ıvır zıvır yok
O 6 lara inilecek işte o kadar

Tatlım sen önceden ne güzel yapıyodun
Sende kendini şartlandır ne olursa olsun haftada 3 -4 gün yapıcam diye
38 beden için günde 30-40 dk nı ayırmışın çokmu

Mefkuş ben yazın bu diyet işini daha iyi yapıyorum. Evdeyim. Okula gitmiyorum. Vakit bana yetiyordu. Şimdi yoğunluktan vakit bulamıyorum. Ama 38 beden için bu savaşı vereceğim. Senin de 6 lara az kaldİ. İnşallah hep birlikte halledeceğiz mefkuşum.

Emin ol edecem cnm
Artık bahane ıvır zıvır yok
O 6 lara inilecek işte o kadar

O kadar. 6 lara inilecek.

Mefkuş ben yazın bu diyet işini daha iyi yapıyorum. Evdeyim. Okula gitmiyorum. Vakit bana yetiyordu. Şimdi yoğunluktan vakit bulamıyorum. Ama 38 beden için bu savaşı vereceğim. Senin de 6 lara az kaldİ. İnşallah hep birlikte halledeceğiz mefkuşum.

O kadar. 6 lara inilecek.
Elifim artık bahane engel yoook
Hadi bakalım geriye sadece istemek ve azmetmek kalıyor
Bişey istiyorsak çaba göstermemiz lazım

Slm kızlar menümü paylaşıyorum
Sabah
Bir kavrulmuş yumurta
1 kk peynir
1 çay bardağı süt
Yarım közlenmiş kapya
1.5 dilimi çavdar

Ara
Sütlü nescafe

Akşam
Yarım kase misket köfte çorbası
Bir tabak taze fasulye
Az yoğurt az salata

Su 2 lt
Spor daha yapmadım mekik aletiyle çalışıcam yapınca yazarım

Öğünlerim az oldu ama sabah geç kahvaltı yaptık 12 gibi.

Bugunku menum kizlar;

SABAH;10.30 iki tb ekmegi,cok az tereyaginda bir yumurta,tere,iki zeytin,bal,1 kk peynir ve cay.

Ara ogun;14.00 yarim muz bir bardak sut.

AKŞAM:17.30 7_8 mercimek koftesi ayra.

2.5 litre su,mercimek koftesi yedigim icin kendime ceza verdim sporu 1 saat yapicam.Evde oldugum gunler iki ogun yapabiliyorum kizlar malum gunler kisa oyuzden.

Sabah
Bir kavrulmuş yumurta
1 kk peynir
1 çay bardağı süt
Yarım közlenmiş kapya
1.5 dilimi çavdar

Ara
Sütlü nescafe

Akşam
Bir tabak taze fasulye
Az yoğurt az salata

Su 2 lt

Menü güzel canım
Bugunku menum kizlar;

SABAH;10.30 iki tb ekmegi,cok az tereyaginda bir yumurta,tere,iki zeytin,bal,1 kk peynir ve cay.

2.5 litre su,mercimek koftesi yedigim icin kendime ceza verdim sporu 1 saat yapicam.Evde oldugum gunler iki ogun yapabiliyorum kizlar malum gunler kisa oyuzden.
Menün güzel canim Cezanı da vermişsin zaten :)

Selam kizlar menüm sabah 1 dilim ekmek 1 buçuk yumurta zeytin peynir

Kizlar günler kisa ve biz baya bi geç kalktik kahvaltiti geçyaptik ogke yemedim o yizden

Aksam boll yumurtali.ispanak.yemeği yoğurt
1 dilim ekmek

Su iki litre
Spor yapmadim,yapasimda hic yok ama.yapmaya calisacagim ins

Bugün geç uyandım o yüzden kahvaltı ve öğle yemeği birleşti mecburen.

Öğle 2 dilim ekmek 1 tavada yumurta 5 zeytin 3 dilim çok ince salam ve salatalık domates

Aksam orta boy tabakta kepekli makarna ve bir kase yoğurt.

2.5 litre su. 1 saat spor.

Sabah
Bir kavrulmuş yumurta
1 kk peynir
1 çay bardağı süt
Yarım közlenmiş kapya
1.5 dilimi çavdar

Ara
Sütlü nescafe

Akşam
Bir tabak taze fasulye
Az yoğurt az salata

Su 2 lt

mstb mstb
Bugunku menum kizlar;

Güzel cnm. Mercimek köftesinede insan hiç dayanamıyor ya sende haklısın:)
Sabah 1 haşlanmış yumurta 6 zeytin 1 kk peynir Domates salatalık
Ara 1 Türk Kahvesi 3 kuru incir
Öğlen dünden kalan yarım balık salata
Ara 1 avuç içi kadar kavrulmamis çerez
Aksam 1 tabak taze fasulye 1 kase cacik
Spor 1 Saat bantta yürüyüş 100 ip atlama
Su 2 lt
mstb mstb
güzel menü cnm eksiksiz
Selam kizlar menüm sabah 1 dilim ekmek 1 buçuk yumurta zeytin peynir

Kizlar günler kisa ve biz baya bi geç kalktik kahvaltiti geçyaptik ogke yemedim o yizden

Aksam boll yumurtali.ispanak.yemeği yoğurt
1 dilim ekmek

Su iki litre
Spor yapmadim,yapasimda hic yok ama.yapmaya calisacagim ins
sporda olsaymış çok iyi olacakmış
Bugün geç uyandım o yüzden kahvaltı ve öğle yemeği birleşti mecburen.

Öğle 2 dilim ekmek 1 tavada yumurta 5 zeytin 3 dilim çok ince salam ve salatalık domates

Aksam orta boy tabakta kepekli makarna ve bir kase yoğurt.

2.5 litre su. 1 saat spor.
Salam cız olmuş makarnada öyle sayılır ama spor yapmışsın yakmışsındır cnm:)

X