Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Olleeeyyy birincilik.bizim:KK73::KK6::21:herkesi tebrik ederim kizlar
En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 445. ETAP SONUC LİSTELERİEn Büyük TÜRKİYE
25- 31 Aralik 2015

En Büyük TÜRKİYETAKIM DERECELERİEn Büyük TÜRKİYE

0022.gif

..................9.TAKIM %1,224:nazar: :KK9:En Büyük TÜRKİYE

0023.gif

.................5. TAKIM % 0,34:nazar::KK76::KK68:

0024.gif

....................6. TAKIM % 0.728:nazar::KK76::KK60:

En Büyük TÜRKİYEBİREYSEL DERECELEREn Büyük TÜRKİYE

0022.gif

5.takımdan...........................kollontai........................... %4,28En Büyük TÜRKİYE:nazar::KK76:

0023.gif

9.Takımdan.....................Ariver..........% 2,43
:nazar::KK9::21:

0024.gif

5.takımdan....................alpim.................%2,30:nazar::KK60::KK28:

Mefkuş yeni yıla büyük bir azimle başladım. Sabah kahvaltıyı başarıyla atlattım. Ama benim kili gitmiş.
Bu sabah başladım ama kilomu duysan ne yaptın dersin. 85 kilo olmuşum. İnşallah yeni yılda bunlardan kurtulacağım.

AdaisyLove AdaisyLove

Nehirrrrrr genel sıralamada 2.olmuşun kuzum
Çok tebrik ederim :KK9: :KK9: :KK9:
Aaaa Çok sevindim ablacım çok teşekkür ederim :):)
Bizim takım 1.oldu dimi
kızlar öncelikle hepinizi tebrik ediyorum derece için süperiz hadi böyle devam bu bize moral olsun isteyince yapabiliyoruz demekki
ayrıca AdaisyLove AdaisyLove canım senide tebrik ederim bireysellerde 2. olmuşsun
Çok teşekkür ederim canım çok sevindim ve motive oldum

Mefkuş yeni yıla büyük bir azimle başladım. Sabah kahvaltıyı başarıyla atlattım. Ama benim kili gitmiş.
Bu sabah başladım ama kilomu duysan ne yaptın dersin. 85 kilo olmuşum. İnşallah yeni yılda bunlardan kurtulacağım.
Sen beni duysan düşüp bayılırsın şekercim
O yüzden dünü ve geçmişi unutup bugüne merhaba diyoruz
Artık bütün bahaneler, süreler bitti
Bundan sonra gelsin eksiler

Bizim takım 1.oldu dimi

Oldu oldu bitanem
Maşallah bu hafta başta sen herkes çok iyiydi
En azından artı yada sabitimiz yoktu

Günaydın. Herkesi tebrik ediyorum. Güzel bir kapanış olmuş. AdaisyLove AdaisyLove seni bireysel derecen için ayrıca tebrik ediyorum.

Ayrıca akşamdan paylaşılmayan menüler var. Yılbaşı yoğunluğundan atlandı sanırım. Paylaşmayanlar lütfen paylaşsınlar :KK51:
Cnm pazartesiye kadar poniyi izinli yazabilirsin
Belki gelemez mazeret bildirdi

Bide herkes menüsüne seni etiketlerse aramak durumunda kalmazsın

Evet canik birinci olduk senide tebrik ederim canim genel siralamada adini görünce çok mutlu oldum:)):nazar:
Bizim takım 1.oldu dimi

Oldu oldu bitanem
Maşallah bu hafta başta sen herkes çok iyiydi
En azından artı yada sabitimiz yoktu
Yupi iiiiiiiiiiii yaşasın heyyoooooo :KK73::KK73::KK73:ayyy çok sevindimmmm takım olarak süperiz ablacım inşallah o birincilikten hiç inmeyiz
Günaydın. Herkesi tebrik ediyorum. Güzel bir kapanış olmuş. AdaisyLove AdaisyLove seni bireysel derecen için ayrıca tebrik ediyorum.

Ayrıca akşamdan paylaşılmayan menüler var. Yılbaşı yoğunluğundan atlandı sanırım. Paylaşmayanlar lütfen paylaşsınlar :KK51:
Teşekkür ederim canım :)
Ben paylaştım bundan sonra etiketlerim seni :)
Evet canik birinci olduk senide tebrik ederim canim genel siralamada adini görünce çok mutlu oldum:)):nazar:
Çok teşekkür ederim Kankisim bu hafta kapisalim mi :KK50::KK200:
Gunaydin kizlar yeni yila guzel bir baslangic yapmisiz 1. Olmusuz tebrikler AdaisyLove AdaisyLove nehircim tebrikler cnim

Kaynanamdayim ara ara girerim kizlar opuyorum hepinizi
Teşekkür ederim canım

Kapisalim bakalim birinci belli ama :)))
Yupi iiiiiiiiiiii yaşasın heyyoooooo :KK73::KK73::KK73:ayyy çok sevindimmmm takım olarak süperiz ablacım inşallah o birincilikten hiç inmeyiz

Teşekkür ederim canım :)
Ben paylaştım bundan sonra etiketlerim seni :)

Çok teşekkür ederim Kankisim bu hafta kapisalim mi :KK50::KK200:

Teşekkür ederim canım

Sen beni duysan düşüp bayılırsın şekercim
O yüzden dünü ve geçmişi unutup bugüne merhaba diyoruz
Artık bütün bahaneler, süreler bitti
Bundan sonra gelsin eksiler

Kesinlikle. Mefkuş bu hafta yarış yapalım hadi. İkimiz de bu gün start verdik. Ben bu sabah tartıldım 85.0 dım.

Ayy bak bu çok iyi fikir. Etiketleyin beniiiiiiiii :KK45:

Nasıl etiketleyeceğim canım. Bilmiyorum ben

Yeni yıl hediyem :KK73:
Canım benim ama var ya o liste hazırlanamanın tek tek menü not etmenin angaryası insana acayip bir gaz oluyor,haftaya eminim sen de cezaya kalmayacak kadar kilo atacaksın:KK73:
Birkaç cıss dışında genelde iyi
Birkaç kestane kalori dışında kurtardım sandım ama 200 gram kadar artı çıktım sabah canım.Bugün tam gaz deva:KK19:
İyi geceler 9.takımın çıtır adayları :KK24:

Sağlıklı mutlu huzurlu ve incecik olacağımız bi 2016 bizi bekliyor inşallah :KK68:herkesin yeni yılını bütün güzel dileklerimle kutluyorum

Yarın maraton başlasın :KK49: :KK49: :KK49:
Maraton başladı Zuhal'immmm,sana da hepimize de çok güzel bir yıl olsun inşallah:KK200:
En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE 9.TAKIM BU HAFTANIN En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE

_________________EN İYİLERİ _________________

1.____ARİVER ________%2.43____:nazar: :nazar: :nazar:

2.____PONIPONNA ____%1.53___:nazar: :nazar:

3.____SEYDAN94 ______%1.45____:nazar:

3.____ELİF BERRA_____%1.45____:nazar:

KİLO VEREN VE VERMEYE ÇALIŞAN HERKESE KOCAMAAAAAN TEBRİKLER

:KK9: :KK9: :KK9::KK9: :KK9: :KK9: :KK9:
Şu ilk 3 'e bir ben giremedim bunca aydır:KK53:Ama giricem bir gün:KK53:
Azimli kararlı 9.takım kızları

2015 yılını birinci olarak bitirdiniz
Hepinizi canı gönülden tebrik ediyorum
İnşallah 2016 da daha Nice birincilikler dileğiyle
2015'in son 1.'liği bizimdi ama ben 2016'nın ilk 1 .'liğini de alalım istiyorum Zuhalllll:rolleyes:
-Bin muhtesem gunes- -Bin muhtesem gunes- bu üç gün çok uğraşma kilo vermek için tamam mı :KK48:
Düello haftası:rolleyes:Şüphen olmasın Poni Hanım:KK59:
:KK70:
kızlar öncelikle hepinizi tebrik ediyorum derece için süperiz hadi böyle devam bu bize moral olsun isteyince yapabiliyoruz demekki
ayrıca AdaisyLove AdaisyLove canım senide tebrik ederim bireysellerde 2. olmuşsun
2016'nın ilk 1 .'liği de bizim olsunnnnnnn:rolleyes:
Selam güzeller :)
Hayırlı Cumalar hepinize. Tebrik ediyorum 2015 i 1. bitirmiş takımımız Inşallah daha nice 1. liklerimiz olur. Inşallah bu hafta elimden geleni yapıp Cuma'ya aranıza dönmeye çalışacağım. Bu mübarek gün birbirimize dua edelim. Öptüm hepinizi:KK200::KK36:
elifce1453 elifce1453 badimmmm,dön artık dön dön dön:KK74:

Canlarımmmmmm,2016'nın ilk gününden merhabaaaaa:KK200:
Dün akşam kaçamak yapmadım ama birkaç kestane sabah 200 gr artıyla selam verdi banao_O
Moral bozmak yok,bu sabah hemen silkelendim tekrar:KK55:
2015'in son 1.'liğini biz aldık,2016'nın ilk 1.'liğini de 9.takıma getirmeye ne dersinizzzz:rolleyes:

Canlarımmmmmm,2016'nın ilk gününden merhabaaaaa:KK200:
Dün akşam kaçamak yapmadım ama birkaç kestane sabah 200 gr artıyla selam verdi banao_O
Moral bozmak yok,bu sabah hemen silkelendim tekrar:KK55:
2015'in son 1.'liğini biz aldık,2016'nın ilk 1.'liğini de 9.takıma getirmeye ne dersinizzzz:rolleyes:
Neden olmasın cnm
Sonuçta burası 9.takım
Ve isteyince herkesin neler yapabildiğini biliyoruz
Haftaya inşallah yeni arkadaşlarda süper eksiler görüp listeye dahil olabilirler

Kesinlikle. Mefkuş bu hafta yarış yapalım hadi. İkimiz de bu gün start verdik. Ben bu sabah tartıldım 85.0 dım.

Nasıl etiketleyeceğim canım. Bilmiyorum ben
Elifim heralde ben yanlış topikteyim
Kilo almak isteyenler topiğine gitsem ordaki kızlara çok güzel taktikler veririm
2 haftada bu kadar Kilo almayı başarabilen varmıdır acaba
Ama bugün kaç olduğumu haftaya cuma söylicem

X