Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Allah korusun yaaa
Burda anne babalara çok iş düşüyor
Bence 16 yaşından küçük abla abilere çocuk verilmesin
Okul yönetimi böyle bi kural çıkaramıyomu
Okul yönetimi önemsemiyor ki anasinifini. ben defalarca söyledim annelere, bazı aileler çocuklarına hiç değer vermiyor gerçekten burada.
Irmak var burada baya büyük oranın yakınında bi kamerada gorunmusler en son sonrası yok..

burcuuuuuuuuuuuuu elif olsun camurdan olsun derler
ben kizimin adini derin istemistim hep elif kandilde sponton dogunca hasan beni kandirdi.

Ben hep elif dedim.gencayda iki isim istedi elif ada oldu bizimki eliflerin karakterine bayilirim ben elif harfi gibi dik ve birinci

Evet canım küçük bi ilçedeyim,eğitimli değil insanlar basımdan gitsinler diye okula gönderiyorlar çocukları. Ben herkesin çocuk yapması taraftarı degilim.
Bende kucuk bir ilcede yatili okulda calisiyorum. Bazi aileler dedigin gibi cocuklarini basindan savmak icin yatili okula gonderiyorlar.Hatta hafta sonu bile 5.sinif cocuklarini burda birakiyorlar evleri cok yakin olmasina ragmen.Ne diyelim Allah islah etsin boyle anne babalari.

Bugün çok hastaydım
Sabah hiçbir şey yiyemedim
Öğle bir kase çorba yayla çorbası
Akşam 1 büyük kase çorba
Bir dilim ekmekle üç dilim peynir
Yarım ceviz
Bu kadar
Spor yapamadım

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*1 haşlanmış yumurta+1 dilim tam buğday ekmeği

ARA ÖĞÜN-1:
*1 sütlü nescafe+5 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase mercimek çorbası

ARA ÖĞÜN-2:
*1 mandalina

AKŞAM YEMEĞİ:
*Tavuk ızgara+ayran

SU:
*2 litre+1 fincan kaynamış kiraz sapı

SPOR:
*1 saat yürüyüş

Son düzenleme:
takyon
Gülsümüm dün akşam ben gittikten sonra gelmişin
Kız hadi eksiye düşüp gelde utandır beni
inşaAllah ablacım diyet psikolojisinden tamamen çıkmıştım günde 12 saat çalış eve gel yemek bulaşık temizlik çocukğun sorumluluğu vs. derken birde diğer sorunlar herşeyden vazgeçtiğim bir dönemdi hiçbirşey umrumda değildi şükür toparlandım geçen sınavlarda iki dersin birinden 30 diğerinden 25 almışım ona çalışıyorum şimdi geceleri 10 gündür tartılmadım yarın bir tartılayım ona göre yol izleyelim inşaAllah...

berilllllllllllllllllllllllllllll bunları okuyunca hiç görmemiş gibi kaçasım geldi yavvv kaptanım dur bismillah gözüm korktu gelimmi bile diyemiyorumm

Canlarım iyi akşamlar.Dün bahsetmiştim bugün arkadaşlarla yemeğimiz vardı yeni eve girdim sayılır;hemen menüleri yoklama yaptım ve kendi menümü yazdım veeeeee tahmin edeceğiniz üzere yılbaşı yemeğimizden kaçamak yapmadan ayrıldım,açım ama huzurluyum

Okuyunca çok üzüldüm canim inş sağ saglim bulunurlar Rabbim hepimizin evlatlarini

Canim maşallah iyi dayanmissin

Ben de şu anda açim ama mutluyum.

Kizlar telim bozuk kapaniveriyo bisürü menu alintiladim hepsi gitti ama gifenler arasinda cok goze batan bisi görmedim yanlış hatırlamıyorsam

Guzel canim ekmek cok goze batmiyo
Emzurenler icemiyodu dimi yaas iyiymiş aslinda rezene falan maydanoz olmasa

Bugün çok hastaydım
Sabah hiçbir şey yiyemedim
Öğle bir kase çorba yayla çorbası
Akşam 1 büyük kase çorba
Bir dilim ekmekle üç dilim peynir
Yarım ceviz
Bu kadar
Spor yapamadım
Tatlım sana dünde yazmıştım heralde bildirimlerine bakmıyorsun

Geçmiş olsun buarada

Sabah öğle az olmuş Tatlişim su iyi spor çok güzel
Yarında sıfır karbon yaparsan son noktayı iyi koyarsın

Gülsümüm gerçekten işin çok zor
Allah kolaylık versin
Ama sende biliyosun Allah isteyene ve çalışana verir
Bu dönemde almamış olman bile büyük başarı
En azından vücut yeni kiloyu kabullendi
Artık aşağıları görmek istiyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…