Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ve yanardağ patladıııı .....
izin konusunda öyleyim ne yapayim

Sen de zuhal abla da bizim icin uğraşıyorsunuz. Allah razı olsun..
kendi basimiza verebilseydik buraninda bizim de olmamamiz gerekirdi.ahhhhh canim bugun yemissin yarin telafi edersin gibi sozler bize dost degil
bizim kaybedecek zamanimiz yok.yarin diye diye bu kilolara gelmedikmi
inaninki sizin zayiflamanizin bize bir faydasi yok tanimiyoruz birbirimizi, hic gormedik ki.......
yada siz zayiflayinca takim derece alinca bana ödül vermiyorlar.biz sisman olarak bu ugurda gonullu bir yardimlasmayla tutunmassak buranin benim ve hatta sizin ne anlaminiz kalir
inanin hersey sizin ve bizim icin
Dorma zaten iki ısırığı alınca simitten başka bişey yemedim öğlen

Yaşasın emzirmek

Güzellll

Anammmm korktum valla iyi dolmuşsun kaptan.... anladım ki seni kızdırmaya gelmez :KK17::KK17::KK17:

Sorma feci
simiti okumadim sanma
beni kizdirma bak tersim pistir.kendin ceza vermissin susuyom tatlim ama persembe ilk senin bildirime bakacam bilesin
Bu perşembe moralimi çok yükseltmem lazım yoksa hüsraaaannnn:KK43:
cuma
cumartesi
pazar
pazartesi
sali carsamba
kendini sevip bu kilolar gidecek dedinse husran olmaz merak etme canim

Menüm
Sabah
1 b süt
1 ceviz, 10 çiğ badem

Öğle
Yumurtali mantar (1 yumurta,3 mantar)
1 kk peynir
1 d ekmek
1 mandalina
Marul,maydonoz, çay

Ara
Neskafe

Akşam
Salata (3 yk nohut,marul, domates, mor lahana, yesil biber)
Yarım kase yoğurt

Su
1.5

Spor
Yok
(Dinlenemedim daha,dün leslie yapacağım dedim ama yapmadım moralimde bozuktu,bugün yapacağım inşaallah spor)
Bugünlük gayet güzel fıstığım
Suyu birazdaha artır
Kız yarın dananın kuyruğu kopacak sen daha sporu belki yaparım diyon
Hem niye moralin bozukmuş

Bide yarın akşam salatana nohut buğday değilde Ton Balığı yada tavuk eklersen daha iyi olur

berilceee berilceee kaptanımm çok haklısın onca sıkıntına rağmen elini çekmedin. İnan hedefime ulaşıp mezun olmak istiyordum izin hiç aklımda yoktu ama biliyorsun elimde olmadan almak zorunda kaldım. Sadece 2 hafta istiyorum inşallah haftaya Cuma yanınızdayım.

berilceee berilceee kaptanımm çok haklısın onca sıkıntına rağmen elini çekmedin. İnan hedefime ulaşıp mezun olmak istiyordum izin hiç aklımda yoktu ama biliyorsun elimde olmadan almak zorunda kaldım. Sadece 2 hafta istiyorum inşallah haftaya Cuma yanınızdayım.
elifim yanlis anlama ben keyfi izine karsiyim

Torun baldan tatlı derler öyle mi :KK48:
Yıllarca çocuklarıyla iletişim bile kurmayan otoriter babam torunlarıyla oyun bile oynuyor valla
Gerçekten de öyle benim babam da kuzenlerimin çocuklarının kendisine dede demelwrini istemiyor du ben daha genç im diyordu ama benim kızım olunca dedeligi çok sevdi sürekli arayıp sorar prensesim napıyo diye:-)

elifim yanlis anlama ben keyfi izine karsiyim
Yok alınmadım zaten seni çok iyi anlıyorum ve hak veriyorum sonuçta herkes kendi için zayıflıyor ve dediğin gibi insan alışınca başkalarının motivasyonunu da etkileyebiliyor herkes elini taşın altına koymalı.

Yok alınmadım zaten seni çok iyi anlıyorum ve hak veriyorum sonuçta herkes kendi için zayıflıyor ve dediğin gibi insan alışınca başkalarının motivasyonunu da etkileyebiliyor herkes elini taşın altına koymalı.
kendimiz icin yapacagimiz tek iyilik zayiflamak, herkes her zor durumumuzu cozebilir ama bu sadece bizim yenecegimiz bir dusman

kendini iyi hissediyormusun,
yilbasi sonu tam ksadro burda ve firesiz menulerle hedefe gidiyoruz bilesin canim
Inşallah bende aranızda olucam başlarda spor yapamam ama hafif yürüşlere başlarım haftaya, menü konusunda ise kesinlikle çok kararlıyım bu kış heba ettiğim son kışım olacak Inşallah.

izin konusunda herkesin bildigi gibi asiri tepkiliyim artik kusura bakmayin lutfen,
zuhalin izine gittigi hafta ki kadincagiz zaten listede degildi ve benim sizinle ilgilenemedigim donemde tamamen 9.takimi yuklendigi bir donemdi.istese hic ugramayabilirdi ama sagolsun aylardir idare ediyor beni cani gonulden tesekkür edeyim burda aklima gelmisken.
gunde 20 kusur menu yorumu yapmasi 100 kadar mesaj yazmasiyla yoruldum dedi ve ayrilmaya karar verdi.kisa sure diyede ekledi yani............
hersey o gun basladi ben yeniden donme karari aldim, cunku zaman gercekten yetmiyor bana.bu konuya girmiyecem ama konustugum kizlar sahittir icinde bulundugum duruma.aylardir gelmemisim, kendimi disipline etmemisim homili girtlak yiyorum, aklim burda, takim dagilirmi diye tedirginim vs..... vs...........
tam bu gel gitlerde niliufer izin istedi.bir bosalma aniydi onu taniyorum cunku ve sakinlesip donus karari aldi.
oh be nilifer kaldi motivasyon artsin diye kendimden uykumdan feragat edip burda yazisip, uye beklerken bir yandan ponni ve mts izin konusunu cikari.hoppppppppppppp alo ne oluyor kizlara diye panikledim.bu arada takima yeniler gelmis bir kac gunlukler daha kimseyle kaynasamadan takimmi dagiliyor biz geldik demeye basladilar.haklilar kesinlikle, cunku izine giden geride biraktiklarininda motivasyonunu etkiliyor cunku.neyse kizip cemkirmeyle kizlar karar degistirip yola devam ettiginin ertesi gun ben bir karar aldim bir daha kim isterse izin konusunu direkt yollayacam dedim.ve bunda kararliyim kisi izine gidip kilo alacagini biliyor verip gelebilende cokkkkkkkkkkk nadir.peki cok hayati bir durum yoksada niye izine gider anlamis degilim bunu.uzun bir suredir diyeetteyim biraz kafami toplayim dese onuda anliyacam ama neyse.......
tam izin olayinda noktayi koydugumu dusunurken arriver izin istedi ve kizlar mesajlasti kaldi.arriver kac kez izin mevzunu acti ve dondu sonunda persembe listesinde ozellikle sordum izin mevzunu kalacam dedi.okey kaldi.cuma yada cumartesi tekrar izine ayrilan deyimce eeeeeeeee yeter artik diye sacimi basimi yolasim geldi kusura bakmayin.kac gundur bu mevzuuu suruyor ve ben kac mesaj sana sordum yok dedin.tamam dedim keske cuma soyleseydinde onumuzdeki liste etkilenmeseydi dedim iyi persembeye kaliyim dedi.ve ben gercekten izin konusunda taviz vermiyecegim artik alinip darilmayin.oysa nlifer seydan baska kim hatirlamiyorum isimiz, tasinmamiz, sinavimiz var izine gidelim dediklerinde durun gitmeyin kilo alirsiniz diye ben onerirdim izine gitmeyin idare ederiz diye.
yani bu gune kadar hep idare edici olmaya calistim kendimce,ama son hafta vazgectim.
bunlarin uzerine izin diyeni direkt yollayacagim hatta izindekilerinde sohbete katilmamasini engelleyecek bir kural dusunuyorum.nedenmi madem burasi sizi seviyor, sohbet hos niye izin yani............100 gramda olsa verelim gulelim eglenelim zayiflayalim.yoksa hem sohbete katiliyim hemde izinde yeyip iciyim olayina karsiyim artik.
yani durum boyle
oyle bir doldum ki bu konuya bir dolu yazdim kusura bakmayin gari..................
.
Kendi adıma tamamen haklısın cnm
Bi zorunluluk olmadıktan sonra izin konusu gündeme gelmemesi lazım
Ben zorunlu ayrıldığım halde halâ dönemedim
Oysa şimdiye çoktan mezun olmuştum
Liste sorumluluğu farklı şekilde insanı motive ediyor mecburen pis boğazımızı tutuyoruz

Bugünlük gayet güzel fıstığım
Suyu birazdaha artır
Kız yarın dananın kuyruğu kopacak sen daha sporu belki yaparım diyon
Hem niye moralin bozukmuş

Bide yarın akşam salatana nohut buğday değilde Ton Balığı yada tavuk eklersen daha iyi olur
Ya bi öğrencimi 4. Sınıfa giden ablası alıyor okuldan,5 gibi okul bittiği için gece gibi oluyor malum. Yaşlı bi adam arkamdan gelin demiş gitmemişler ama ya gitselerdi........ Bugünde iki çocuk kayıp iki erkek biri 8 biri beş yasinda tüm ilçe onları arıyor

Ya bi öğrencimi 4. Sınıfa giden ablası alıyor okuldan,5 gibi okul bittiği için gece oluyor malum. Yaşlı bi adam arkamdan gelin demiş görmemişler ama ya gitselerdi........ Bugünde iki çocuk kayıp iki erkek biri 8 biri beş yasinda tüm ilçe onları arıyor
Allah korusun yaaa
Burda anne babalara çok iş düşüyor
Bence 16 yaşından küçük abla abilere çocuk verilmesin
Okul yönetimi böyle bi kural çıkaramıyomu

Ya bi öğrencimi 4. Sınıfa giden ablası alıyor okuldan,5 gibi okul bittiği için gece gibi oluyor malum. Yaşlı bi adam arkamdan gelin demiş gitmemişler ama ya gitselerdi........ Bugünde iki çocuk kayıp iki erkek biri 8 biri beş yasinda tüm ilçe onları arıyor
Ayy yazik kuzucuklara. İnşallah bir an önce bulunurlar. Havalar zaten çok soğuk dısarda kalmazlar inşallah. Allah yardimciları olsun..

Canim ac acinada olmaz bence gec olmadan bir kucuk kase tarcinli yogurt veya salatalikli yogurt ye.Cezani kendin kesmissin zaten iyi bir sporda yapmissin.Dun biraz kacirdim ama bugun dikkatliydim 40 dk egzersiz yaptim( 400 kurek cekme,500 ip atlama,150 plates topu ustunde mekik).Ama sanki kilomu koruyorum gibi,tartilmadim ama sanki bir gram bile eksilmemisim gibi.Bakalim persembe gorucez.

Iyi rakibimsin ama cok sevindim.Ayy sanki benden gram eksilmemis gibi bakalim persembe belli olacak.
inş sende bende en az 1 kilo vermiş oluruz cnm
Yazık ama yaa nasıl insanlar var milletin canından ciğerinden ne isterler hiç anlamam ya. İnş tez zamanda bulunurlar.

X