Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ve yanardağ patladıııı .....
izin konusunda öyleyim ne yapayim

Sen de zuhal abla da bizim icin uğraşıyorsunuz. Allah razı olsun..
kendi basimiza verebilseydik buraninda bizim de olmamamiz gerekirdi.ahhhhh canim bugun yemissin yarin telafi edersin gibi sozler bize dost degil
bizim kaybedecek zamanimiz yok.yarin diye diye bu kilolara gelmedikmi
inaninki sizin zayiflamanizin bize bir faydasi yok tanimiyoruz birbirimizi, hic gormedik ki.......
yada siz zayiflayinca takim derece alinca bana ödül vermiyorlar.biz sisman olarak bu ugurda gonullu bir yardimlasmayla tutunmassak buranin benim ve hatta sizin ne anlaminiz kalir
inanin hersey sizin ve bizim icin
Dorma zaten iki ısırığı alınca simitten başka bişey yemedim öğlen

Yaşasın emzirmek

Güzellll

Anammmm korktum valla iyi dolmuşsun kaptan.... anladım ki seni kızdırmaya gelmez

Sorma feci
simiti okumadim sanma
beni kizdirma bak tersim pistir.kendin ceza vermissin susuyom tatlim ama persembe ilk senin bildirime bakacam bilesin
Bu perşembe moralimi çok yükseltmem lazım yoksa hüsraaaannnn
cuma
cumartesi
pazar
pazartesi
sali carsamba
kendini sevip bu kilolar gidecek dedinse husran olmaz merak etme canim

Bugünlük gayet güzel fıstığım
Suyu birazdaha artır
Kız yarın dananın kuyruğu kopacak sen daha sporu belki yaparım diyon
Hem niye moralin bozukmuş

Bide yarın akşam salatana nohut buğday değilde Ton Balığı yada tavuk eklersen daha iyi olur

berilceee kaptanımm çok haklısın onca sıkıntına rağmen elini çekmedin. İnan hedefime ulaşıp mezun olmak istiyordum izin hiç aklımda yoktu ama biliyorsun elimde olmadan almak zorunda kaldım. Sadece 2 hafta istiyorum inşallah haftaya Cuma yanınızdayım.

elifim yanlis anlama ben keyfi izine karsiyim

Torun baldan tatlı derler öyle mi
Yıllarca çocuklarıyla iletişim bile kurmayan otoriter babam torunlarıyla oyun bile oynuyor valla
Gerçekten de öyle benim babam da kuzenlerimin çocuklarının kendisine dede demelwrini istemiyor du ben daha genç im diyordu ama benim kızım olunca dedeligi çok sevdi sürekli arayıp sorar prensesim napıyo diye

elifim yanlis anlama ben keyfi izine karsiyim
Yok alınmadım zaten seni çok iyi anlıyorum ve hak veriyorum sonuçta herkes kendi için zayıflıyor ve dediğin gibi insan alışınca başkalarının motivasyonunu da etkileyebiliyor herkes elini taşın altına koymalı.

kendimiz icin yapacagimiz tek iyilik zayiflamak, herkes her zor durumumuzu cozebilir ama bu sadece bizim yenecegimiz bir dusman

kendini iyi hissediyormusun,
yilbasi sonu tam ksadro burda ve firesiz menulerle hedefe gidiyoruz bilesin canim
Inşallah bende aranızda olucam başlarda spor yapamam ama hafif yürüşlere başlarım haftaya, menü konusunda ise kesinlikle çok kararlıyım bu kış heba ettiğim son kışım olacak Inşallah.

Kendi adıma tamamen haklısın cnm
Bi zorunluluk olmadıktan sonra izin konusu gündeme gelmemesi lazım
Ben zorunlu ayrıldığım halde halâ dönemedim
Oysa şimdiye çoktan mezun olmuştum
Liste sorumluluğu farklı şekilde insanı motive ediyor mecburen pis boğazımızı tutuyoruz

Ya bi öğrencimi 4. Sınıfa giden ablası alıyor okuldan,5 gibi okul bittiği için gece gibi oluyor malum. Yaşlı bi adam arkamdan gelin demiş gitmemişler ama ya gitselerdi........ Bugünde iki çocuk kayıp iki erkek biri 8 biri beş yasinda tüm ilçe onları arıyor

Allah korusun yaaa
Burda anne babalara çok iş düşüyor
Bence 16 yaşından küçük abla abilere çocuk verilmesin
Okul yönetimi böyle bi kural çıkaramıyomu

Ayy yazik kuzucuklara. İnşallah bir an önce bulunurlar. Havalar zaten çok soğuk dısarda kalmazlar inşallah. Allah yardimciları olsun..

Iyi rakibimsin ama cok sevindim.Ayy sanki benden gram eksilmemis gibi bakalim persembe belli olacak.
inş sende bende en az 1 kilo vermiş oluruz cnm
Yazık ama yaa nasıl insanlar var milletin canından ciğerinden ne isterler hiç anlamam ya. İnş tez zamanda bulunurlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…