Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Mercimek köftenin cezasını vermişsin zaten.

Sabah güzel canikom
Öğlen az yediğin için misafirlikte abartmışın
Mercimek köfte çok kötü değil ama genelde yağlı oluyor ve bulgur şişlik yapıyor
Akşama 1 kase yoğurt yiyebilirsin

Sporu atlamışım ne egzersizi yaptın

Canım o alışkanlık. Benim kızlarım 12 olmadan uyumazlar. Ama bende öğleyim. Uykusu az olan biriyimdir. Brn ufak kızımı erken uyutmaya alıştırmak için nrler yaptım. Yokyok uyumuyor.

Menün guzel canım. Evde biri hadta olunca spor zor oluyor. Zaten ona hizmet ederken insan cok yoruluyor..

Canım o alışkanlık. Benim kızlarım 12 olmadan uyumazlar. Ama bende öğleyim. Uykusu az olan biriyimdir. Brn ufak kızımı erken uyutmaya alıştırmak için nrler yaptım. Yokyok uyumuyor.

Bizimkinin baba ole ya esim az uykuyu sever gec yatar erken kalkar babasi kilikli yani

Gayet iyi canim benim

Akşam ya yoğurt ya salata yersen iyi olur bence. Çok uzun sure aç kalmazsin ve onceyi de telafi edersin spor su güzel tatlım..

Kusum ablamda aynı durumda. Okulda 5 senedir hep 8. Sinıflarda. Çok yorucu oluyor diyo. Her sene sen tecrübelisin diye ablama veriyorlar. Ablam artik çok yoruldum diyor. Bir de yaşları ilerledikçe ergenlik de basladığından yoruyorlar diyor.. Allah bütun öğretmenlere sabır ve kolaylik versin..

Güzel olmuş tatlım afiyet olsun
Gelsem de çocukların yanında bana da baksan

Sporu atlamışım ne egzersizi yaptın
Daha yapmadım zühal ablacım şimdi leslie yapıcam sonrada sürekli yaptığım bi ezersiz var youtubede nivea bodiy ili dinamik sabahlar diye onu yapıcam
Benim menümden kat ve kat çok çok harika güzel ve muntazam :)))

Sabah 13.00
2 yumurtadan yagsiz omlet
2 dilim kizarmis kepek ekmek
1 kk peynir
6 zeytin
1/4 kk tulum peynir
Yesillik domated
Sekersiz cay

Ara 15.00
2 mandalina kucuk
1 ceviz

Aksam 17.30
1 kase mercimek corba
6 yk etli turlu
1 k pilav
Salata

Su 3 litre
Spor yok

Aksama belki bi sade turk kahvesi icerim kizlar

Güz2l cnm

maşallah cnm çok güzel
Ben beğendim cnm güzel

Öğlen almamış şefim bir de yumurta iki tane olunca ekmek olmamalı bence

Menü gayet güzel tatlım

Hepsi süper cnm

Elifcim öncelikle suyu artırman lazım bide emziriyosunki bu şart
Öğlenide geçiştirmek yerine normal yemeğini yiyebilirsin

Menü su güzel cnm
Akşam pilav olmasada olurdu ama zaten az olmuş

Bugunku menum;

SABAH:7.30 1 tb ekmegi,5 zeytin,cok az peynir,1 haslanmis yumurta,roka ve yesil cay.

Ara ogun:10.15 bir fincan sekersiz kahve.

ÖGLE:.12.00 yedi kasik zeytinyagli yesil fasulye,mercimek corbasi,bir kucuk kase naneli kirmizi pulbiberli yogurt.

Ara ogun:.16.00 bir bardak bitki cayi.

AKSAM:17.30 yumurtali ispanak yemegi ve bir kase cacik.

2.5 litre su, 40 dk spor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…