Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canım çok geçmiş olsun
Evet Beril'immmmm,sürprizlerle geliyorum yarınki bildirim bi ipucu olabilir
Tamam canım,ben zaten sabah 7 gibi yaparım.

Nasıl yani etap birleşmesi ne demek?
Genelde uzun bayram tatillerinde etaplar birleşir canım,2 etap bildirimi birden tek etapta yaparız ve verdiğimiz 2 ye bölünür

İyi ki birleşmemiş. Nasıl geçiyor bu hafta perşembeye iyi bi sonuç görecek miyiz
Evettttt canımmmm;durakladığım halde pes etmeden diyetime ve sporuma devam etmenin mükafatını almaya başladım çok şükürrr

kiz bu senmisin
sasiriyom gecen pes eden kocabebek bak bir anlik fevrilikle bu heyecani yasayamayacaktin

kiz bu senmisin
sasiriyom gecen pes eden kocabebek bak bir anlik fevrilikle bu heyecani yasayamayacaktin
Benim canım kaptanımBeni düşerken tutup,silkeleyip,toparlanmam için söylediğin her harf için teşekkür ederimBen de senin ve takımımın bana desteğini,güvenini inşallah bu haftaki sonucumla süslüycemmmm

ben acgözlü bir kariyim mezuniyet istiyorum senden

niliufer ne pisirdin canim ya

ben acgözlü bir kariyim mezuniyet istiyorum senden

niliufer ne pisirdin canim ya
Mezuniyeeeettt,inşallah Beril'im diyetimin 1.yıldönümünde 40 kiloyu vermiş olarak o mezuniyeti görürüm
Canım kendime karnıbahar haşladım;bizimkilere normal kıymalı salçalı yemeğini yaptım.Yanına da mercimek çorbası yaptım tavuk suyuna.Yanına da salata yaparım akşama inşallah
Bi de senin dediğin mercimek,nohut haşlayıp dolaba attım,sıkışınca yoğurtlayıp yiyim diye

berilceee olmasa şimdi haftasonunu çok kötü geçiriyor olacaktık sen ben mstb iyi ki var kaptanımız i

Hosgeldin canim bende burcu dogum.kilomu vermeye calisiyorum

berilceee canim cok gecmis olsun

Kizlar anca gelebildim gec uyandim kahvalti kizi uyutma temzlik derken anca girdm. Simdi yemek yapiyorum menum guzel ins.

-Bin muhtesem gunes- bakalim kac kilo gidecek rakibem... bende yarin karnabahar haslicam guzel oluyo

Selam canim tartida iyi bi sonuç gördün sanirim senin aşina cook sevindim iyiki pes etmedim canim valla

Canim hoşgeldin aramiza bende rabia buraya katildihimda 77 kiloydum simdi 70 inş bu hafta ucundan daolsa 6 lki rakamları görmek nasip.olur.sende ideal kilona kavusursun biran evvel bizimle birlikte :))

Kocana yaptir canim
Buldun yapacak insanı
Ayyy bende keşke yarın tartıda bi mucize görsem ne güzel olurdu ama aşağı mucize

Ayyy bende keşke yarın tartıda bi mucize görsem ne güzel olurdu ama aşağı mucize
İnşallah canımmmm,Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın
-Bin muhtesem gunes- bakalim kac kilo gidecek rakibem... bende yarin karnabahar haslicam guzel oluyo
Hem de karnıbahar haşlaması bir tabak 30 kalori canım ya muhteşem az ve doyurucu,evetttt rakibem bu hafta bomba gibi geliyorummmmm
Selam canim tartida iyi bi sonuç gördün sanirim senin aşina cook sevindim iyiki pes etmedim canim valla
Canım benim çok sağol10 gündür sporumu aksatmadım,suyumu 2 litrenin altına düşürmedim ve tek öğün hariç 10 gündür kaçamak yapmadım ve inşallah emeklerimin karşılığını alıyorum bu haftaaa

Niye canım buraya girmene mi kızıyor
Kızmiyor sadece söyleniyor canim.
Bu değil de sorun.
Biraz soguguz akşam o telefonla ben telefonla. Daha çok kötü oluyor .
Şimdi konuşmuyoruz bir kaç gün deniyelim bakalim
Sizde de mi. Biz de acayip bozuğuz. Bildiğin depresyondayım. Canım hiçbişey istemiyo
Aynen canım buz ee oyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…