Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Slm b
Ben takım kaptanıyım Can'ım hosgeldın
Kendini tanıtırmısın
Boy kilo hedef kilon
Nasıl kilo aldın
Hangi diyeti yaptın
Boyum 164 kiloma daha bakamadim yarin tarti almam lazim ama 85 rahat varimdir ya ben aslinda 61 kiloydum sonra sigarayi biraktim 2 bucuk ay kadar ve 18 kilo fln aldim tekrar basladim sigaraya bir gram veremedim cok yemiyordumda sigarayi biraktigim gibi yemiyordum yani doktora gittim cünkü durmada kilo aliyordum ve guatir cikti ömür boyu hap kullanmam gerektigini söyledi doktorum ama böyle durmadanda kilo alinmaz biryerde biseyler olmasi lazim tabbi haplar olmayan hormonu salgiladigindan dolayi diyetle desteklenirse kilo verebilirim sanirimhm hedef kilom 65 olsun simdilik sonrasinda bakariz

Slm b

Boyum 164 kiloma daha bakamadim yarin tarti almam lazim ama 85 rahat varimdir ya ben aslinda 61 kiloydum sonra sigarayi biraktim 2 bucuk ay kadar ve 18 kilo fln aldim tekrar basladim sigaraya bir gram veremedim cok yemiyordumda sigarayi biraktigim gibi yemiyordum yani doktora gittim cünkü durmada kilo aliyordum ve guatir cikti ömür boyu hap kullanmam gerektigini söyledi doktorum ama böyle durmadanda kilo alinmaz biryerde biseyler olmasi lazim tabbi haplar olmayan hormonu salgiladigindan dolayi diyetle desteklenirse kilo verebilirim sanirimhm hedef kilom 65 olsun simdilik sonrasinda bakariz
Hoşgeldin canim ben Kamile ins hedefine en kisa zamanda ulasirsin

Slm b

Hoşgeldin M masalcan88 ben de Nilüfer.34 yaşımdayım,öğretmenim;163 boyunda ve bu takımla 106.2 kiloyla diyete başladım,10 kilo kadar verdim yaklaşık,takımdan kopmaz ve paylaşıma etkileşime elinden geldiğince çok katılırsan,eminim yaza incecik olursun:KK51:
Büyük Kızım hastalandı
Bir gece hastanede kaldı
Ondan gelemedim
Bugün isten sonra gelirim
Ilk notayı almış bulunuyor bu arada
Bu hafta ilk 3 e girmemiz lazım silinmesi icin
Canım çok geçmiş olsun tekrar.Ben kendi adıma söz veriyorum güzel bir eksi için Beril'im:anneadayı:
Günaydın kızlar
Günaydın canım:KK200:
Malesef canım annem öğlene dolma yapmış yer aksami hafif tutarım dedim kaynanama gittim kuru fasulye pilav yapmış salata yapim dedim malzeme yok yoğurt yiyim dedim o da yok ye o zaman Nehir dedkm :):)
Bugünü sebze ağırlıklı ve hareketli geçirirsen yarınki bildirime tartı gülümser sana canımmm:KK19:

Gunaydin kizlar.Aksama misafirim var cigkofte yapicaz da (bu arada cok severim:kk77:) yarinda tarti gunumuz aslinda hic yemek istemiyorum ama dayanamam herhalde.Kizlar en fazla kac tane yiyeyim sizce.
Canım hem bulgur,hem de akşam öğününde yenileceği için direk tartıya yansır bence hiç yeme ama dayanamıycam yazdığın için benim fikrimce en fazla 2 kaşık:KK43:

Büyük Kızım hastalandı
Bir gece hastanede kaldı
Ondan gelemedim
Bugün isten sonra gelirim
Ilk notayı almış bulunuyor bu arada
Bu hafta ilk 3 e girmemiz lazım silinmesi icin
Çok geçmiş olsun kaptan:)

Yok Can'ım niye gideyim
Bura benim kürkçü dükkanım
Vallah bende aynı şeyi düşünmeye başlamıştım.
Yılbaşı bitsin herkes gelir Sanırım
şimdi bi hafta kimse olmicakmi yani
Slm b

hoşgeldin cnm bende buraya katılalı 1 hafta oldu. Sevil ben 26 yaşındayım evliyim 2.5 yaşında bi oğlum var. İnş hedeflediğin kiloya çabucak ve sağlıkla ulaşırsın.
Gunaydin kizlar.Aksama misafirim var cigkofte yapicaz da (bu arada cok severim:kk77:) yarinda tarti gunumuz aslinda hic yemek istemiyorum ama dayanamam herhalde.Kizlar en fazla kac tane yiyeyim sizce.
Max 3
İyimi?? :)

hoşgeldin cnm bende buraya katılalı 1 hafta oldu. Sevil ben 26 yaşındayım evliyim 2.5 yaşında bi oğlum var. İnş hedeflediğin kiloya çabucak ve sağlıkla ulaşırsın.

Max 3
Normal olan 3 ama yemekte baska birsey yapmiycam corba ve salata uc tanede cigkofte az olur sanki ama kacirmamaya calisirim.kacirirsamda yarin tartiya yansiyacak yuzde yuz.

Slm b

Hoşgeldin ben Poni 26 yaşındayım 95 le 100 gün önce buraya katıldım şimdi 84 kiloyum perşembeye 83 :KK48:

Merhaba herkese, bugün geç kalktim, kahvaltı vs derken sonra kızımı dışarı çıkardık yeni yürüyüşten geldik anca girebildi m. Nasıl herkes neler yapıyor???? :KK69:
Ayy vallaha ben çok sıkıldım kimse yok yazanda yok. Zaten pazar günlerinide hiç sevmem. Üç gün önce buraya yetişemezdim şimdi hiç yazmıyolar.
o_O
Kiz cok fenasin ha:KK48:
Ayy öleyimdir cnm :KK76:

berilceee berilceee kaptanım etaplar birleşecek mi?

Oylama bitmiş,birleşmeyecekmiş etaplar,perşembe bildirim var.
Nasıl yani etap birleşmesi ne demek?

Max 3
yok canim buyuk kizim hasta oldu
kanli ishal sanmistik sukur degilmis
ikizinide kontrol ettirdik beraber yatiyorlar bulasicimi diye

Çok geçmiş olsun

Nota ney ki
bir cesit ceza canim
Merhaba herkese, bugün geç kalktim, kahvaltı vs derken sonra kızımı dışarı çıkardık yeni yürüyüşten geldik anca girebildi m. Nasıl herkes neler yapıyor???? :KK69:
ben isten geldim aksama misafirim var jet hiziyla yemek yapip ortaligi toplayacagim
Hoşgeldin ben Poni 26 yaşındayım 95 le 100 gün önce buraya katıldım şimdi 84 kiloyum perşembeye 83 :KK48:
hadi insallah
berilceee berilceee kaptanım etaplar birleşecek mi?
yok gulum
Geldim fıstık;yemek yaptım bu saate kadar.Kendime ayrı yaptım ama yağsız,bizimkilere normal yaptım,yarın bomba gibi patlıycam tartıda inşallahhhh:rolleyes:
sende bir süpriz varya hayirlisi bakalim

Oylama bitmiş,birleşmeyecekmiş etaplar,perşembe bildirim var.
persembe kizlar en gec 11 gibi bildirimi bitirin listeyi yapip paylasip cikayim
yoksa zor durumda kalirim bilesiniz

X