Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Tamamdır. Sana bugün karatay beslenmesini önerir misin diye soracaktım
ben onu sevmiyom sahsi fikrim
cunku cografi olarak ekmekci bir milletiz
her ne kadar kh oranina gore yasasamda ekmek yemeyen kasini yer sozu hakim hayatimda
gezeleyen tavuk nerde bulacan
ot yiyen inegi goreli 30 sene oldu
taze yumurta koy yogurdu ev peyniri bukurum dersen dene canim

Inşallah abla zorlamiyoruz kiriyoruz

kizlar sert karakterim ve uslubumdan rahatsiz olursaniz direk soyleyin lutfen icten ice darilmayin bana
Seni seviyorum amazon kadın
Geldi sonunda :):) :) :)
Çok sevindim canımmmm benimki de aynı marka çok memnunun,artık en iyi arkadaşın o senin
3 günde yağ oluyorsa,ben de 3 günde idrara çevirmezsem onu bana şişko topik desinler
En sonunda o tartı pes edecek,bu takımda pes etmek yok
kebeleklerim
bu hafta itibariyle her hafta sali bir detoks cayi tarifi verecem carsamba yapalim isterseniz persembe biraz daha yuzumuz gulsun ne dersiniz
Çok sevinirim canım ödem gerçekten çok tehlikeli tartı morali birebir etkiliyo,seve seve yaparım çok sağol
herseyi yaparim ama su suyu icmek ölüm bana ya
kiskandim senide tshirtude
Beril'im ödem varsa başka türlü gitmeyecek senin hep söylediğin gibi;canımmmm Almanyalara gönderiyim sen beğendiysen iste yeter

sagol canim bende cok severim oyle cicileri
evet odem ve kabizlik basa bela

kebeleklerim
bu hafta itibariyle her hafta sali bir detoks cayi tarifi verecem carsamba yapalim isterseniz persembe biraz daha yuzumuz gulsun ne dersiniz
Emzirenler de icebilirmi kaptanım
kizlar sert karakterim ve uslubumdan rahatsiz olursaniz direk soyleyin lutfen icten ice darilmayin bana
yok kaptanım ya alistirmistir heralde herkes iyide bi noktsda dist aci soyler silkelenmek icin birilerinin sert konuşması gerekiyor bence

Ben de çok sevindim canım şu an eşimin teyzesindeyiz evden cikmasak hemen cikacaktim üstüne :):) :) çok rahat ve kullanışlı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…