Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ay bi türlü fırsat bulamadım bildirim yazmaya gexmeye ciktik avm carsi birakmadik esim galiba kafam dagilsin diye yapıyo yoruldum xorla dondurdum eve
Gecen hafta; 76,5
Bu hafta; 76,5
Giden sifir

Selam kızlar sabah bir selâm verdim kaçtım işlerim vardı hallettim
Sohbetler uzayip gitmiş Ohhh ne güzel
Evet hepiniz kaciyorsunuz benim olduğum saatlerde kimse olmuyor ben gidince herkes sohbete başlıyor kusecem size valla :):)
Ay bi türlü fırsat bulamadım bildirim yazmaya gexmeye ciktik avm carsi birakmadik esim galiba kafam dagilsin diye yapıyo yoruldum xorla dondurdum eve
Gecen hafta; 76,5
Bu hafta; 76,5
Giden sifir
En azından almamissin canım sıkıntılı bir hafta gecirdin önemli değil
Bu hafta toparlarsin

Gecen hafta; 76,5
Bu hafta; 76,5
Giden sifir
Oh be Kamilem içim rahatladı
Sabah bildirim yapmayınca heralde artısın diye düşünmüştüm
Zor bi hafta geçirdin güzelim
Biliyorumki sen dikkat ettiğin zaman güzel veriyorsun
Hem bu hafta sabit kalmak demek haftaya daha güzel gidecek demektir

Evet hepiniz kaciyorsunuz benim olduğum saatlerde kimse olmuyor ben gidince herkes sohbete başlıyor kusecem size valla :):)

Bu hafta toparlarsin
Kız kaç saat tlf başından kalkmadım Size laf yetişterecem diye
Beni adamdan saymıyonmu

Bu hafta toparlarsin
küs më kız bak geldim hadi sohbet edelim bu aralar Dürtulmeye ihtiyacım var hırs lanmalı yım

Gecen hafta; 76,5
Bu hafta; 76,5
Giden sifir
Neyse biz buna giden sıfır demeyelim de gelen sıfır diyelim. Bardağın dolu tarafına bakalım :)

Kız kaç saat tlf başından kalkmadım Size laf yetişterecem diye
Beni adamdan saymıyonmu
Olur mu ablacım ya sen takımın gülü neşesi can damarisin lafım o kaçıp gidenlere :)
küs më kız bak geldim hadi sohbet edelim bu aralar Dürtulmeye ihtiyacım var hırs lanmalı yım
Hosgeldin canım .
O zaman titre ve kendine gel :)
Kendini zayıf istediğini giyebilen
Mağazaya gittiğinde bu buyuk bir Küçüğünü verir misiniz diye söyleyen biri olarak hayal et bakalim.
Evden çıkarken ne giyecem derdine düşmeyen. .aynala4dan kacmayan
Yanindakilere bu ayna çok kilolu gösteriyor demeyen biri olarak hayal et canım :)

Bu arada mücver i aksama yapmaya karar verdim annem un koymadan yaoacakmis yumurtayı fazla tutacakmis olurmuş dedi merakla izliyorum :)

Yok kabul etmiyom
Sen kimse yok dedin

Bu arada mücver i aksama yapmaya karar verdim annem un koymadan yaoacakmis yumurtayı fazla tutacakmis olurmuş dedi merakla izliyorum :)
Güzelim kıvam için bişey olması lazım yoksa çok cıvık olur
Ben yulaf kepeği yada ezmesini koyuyorum
Zaten fırınlanınca belli olmuyor

Yok kabul etmiyom
Sen kimse yok dedin
Ayy ablam affet beni :)
Mecnun nasıl sevdiyse eşsiz bir aşkla leylayı
Efkar vakti benim için geceler
Feryadımı duyan acır halime
Kaldır gözünün önündeki engelleri
Uzakları yakın edersin
Rol mu sandın sen benim sevgimi
Etrafta sirenler çalmakta boşuna mi haykırışlarım

Eklentiler

• Screenshot_2015-11-12-15-53-24-1.png
    507,6 KB · Görüntüleme: 23
Bisürü emzikli annemiz oldu desene
Ne yapsam bendemi doğursamki
He gi dogur neden olmasın dermisim ya yok yok mefkusum belli bi yaştan sonra kaldirmaz bunyw benim bile kafa cekmiyo aglayip zirlamayi zaman zaman

Aman yok güzelim
Allah isteyenlere versin
Zaten ben 16 yaşında evlenip 19 yaşında 3 çocuk olunca erkenden hallettim o işi
Ooo gerçekten cok hizli halletmissin

F Fittek
Kamile nerdesin güzelim
Sabah gelip kayboldun
Geldim ablacim geldim ya ne zaman elime teli alsam esim kizdi birak telefonu bugun gezme gunu diyevalla ayaklarima kara sular indi

Bu hafta toparlarsin
Ins haftaya cok cok iyi olur diye umuyorum

Ins ablam senin desteginle eminim haftaya 1kiloyu devirecem en az

Neyse biz buna giden sıfır demeyelim de gelen sıfır diyelim. Bardağın dolu tarafına bakalım :)
Ooo guzel bi bakis acisiymis doğrusu

Offff yaaaa bu nasıl bişey
Tabi benim romantik biri olduğumu anladın dimi
Çok güzelmiş cnm
Hadi affettim

Serpilim heralde yaz gelince 38 beden uçuş uçuş Elbiseler giymek istemiyon
Sen ozaman büyük beden mağazaları araştır şimdiden
Elbise dediniz de esim bugun cok israr etti alışveriş yap diye ama hic bisey almadim bi tek ust esofman gibi bi sweet aldim tabi xxl neden almiyon dedi bende dedim 70 in altina inince kullanırım kredimi dedim iyimi vercem ve supper seyler alaçam ins

Ahh ahh kız zaten balık burcuyum ben hayal perestim:) okuyunca bile hayallere daldım olacak inşallah vaz geçmek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…