Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

dünkü menüm: sabah 2 dilim ekmek+ 1 kk peynir+ 6 zeytin+ 1 çay kaşığı marmelat şekersiz+ 1 domates+maydanoz
öğle şekersiz kaynatılmış 5 kayısı
akşam: 1kase sebze çorbası+ 1/2 tabak etli karalahana sarması+ 1 kase yoğurt
su 4 lt
spor yok

Bence 24 kilo vermiş birisi olarak durumu toparlarsin inaniyorum
Canım çok güzel moral oldu Allah razı olsun :KK66:
kızlar verenleri tebrik ederim benim gibi artı olanlarda persembeye kadar temizliyce<z umarım
Inşallah canım toparlamak zorundayız.
85.1-0.7=84.4
Kilom kizlar
Süpersiniz kaptanım :)
Persembeye kadar hallet Canim
Bunun cezasi bir güzel spor sec yap ekstra
Kapa cenemi
Haklısın kaptanım yürüyüş +jillian yapıcam bugün.
son bildirim gününde 74
Geçen hafta perşembe 72.4 idi
Bugün 72.3
Fark 100 gr gitmiş perşembeden beri sadece :KK43: bugün regl oldum bilemiyorum onunla ilgili değişir mi değişmez mi

günaydın
kilom: 75,2 ( regl başladı)
Kızlar stres yapmayın regl döneminde bende şişiyorum ama bitince ilk hafta normalden daha çok gidiyor.

Canlarımmmm size sözümü tuttummm,çok mutluyum.Son bildirime göre 800 gr eksideyim:KK73:
a08GAR.jpg

Canım çok güzel moral oldu Allah razı olsun :KK66:

Inşallah canım toparlamak zorundayız.

Süpersiniz kaptanım :)

Haklısın kaptanım yürüyüş +jillian yapıcam bugün.

Kızlar stres yapmayın regl döneminde bende şişiyorum ama bitince ilk hafta normalden daha çok gidiyor.
biliyorum canım. Benim böyle düzensizliklerim var geçen ay regl olmadım 2 ay birleşmiş oldu.
bakalım perşembeye biter

nilüfercim hoşgeldin canımm :)
Hoşbulduk Gülsüm'üm:KK200:
Günaydın kızlar
Tartildim geldim
73.9 um
Persembeden bu yana 1 kilo
Başladığım pazartesiye bu yana 2.2 kilo gitti
Çok sevindimm
Maşallah çok iyi gitmiş,tebrikler canım:KK9:
Gunaydinn canlar
Malesef arti 500 um :KK47:

Daha 3 gün var canım,bildirim gününe kadar toparlarsın:KK51:
Maalesef Artı 1400 deyim. Akşam sekizde balık buğulama yedim onun cezasını çekiyorum. Çok pişmanım çok.
Canım şişliğin vardır;ödem attırıcı çay içersen atar sanıyorum:KK19:
E vet tartildim.
Geçen hafta pazartesi 83.6
Bugün 82.0
Normalde ilk hafta 2 kilo vermeyi bekliyordum
Ama kacamakli bir hafta oldu iyi sanırım .
Tebrikler canım:KK9:
Bu arada kilo bildirimim dünden sonra haliyle artıdayım maalesef :KK43: :KK43: :KK43:
+1.2 yani 94.4 kınayın beni, kızın bana :KK43:
Canım aslında menünde çoook büyük bir karbonhidrat oranı yok.Yolun şişliği de vardır,spor ve bol suyla atarsın 3 günde:KK74:
Gunaydin arkadaşlar
kilo bildirimin
Diyetimin 6 inci günü
Baslangic 77
Bugün ki 76
Giden -1
Tebrikler canımm:KK9:
gunaydın kızlar oglanı uyutup anca gelebildim kilo bildirimi fena verdiğimin yarısından fazlasını geri almışım üç günde sinir oldum ama vazgecmek yok inş perwembeye azda olsa eksi istiyorum suan +700 deyim
Perşembeye kadar gider canım panik yapma:KK51:
Kızlar günaydınlar. Bir kaç gündür yoktum. Cumartesi çok yoğun kurslarım vardı. Akşam 9 da bitti işim. Pazar da seçimde görevliydim. Yine akşam 7 dd geldim. Geldiğim gibi eşimin kuzenine bebek görmeye gittik.
Kiloya gelirsek hala ben +1 deyim. Ama dün tüm gün sıkıntıdan sürekli atıştırdık. O yüzden.
Elif'im bugün tatiliz ya hazır evdeyken menünü çok sıkı tut,sana güvenim sonsuz:KK19:
85.1-0.7=84.4
Kilom kizlar
Kutlarım kaptanımmmmm:KK9:
+200 gr
88.3
İlk kez kilo aldığıma seviniyorum. :KK73: En az 1 kilo almışımdır tatilde diyordum
Çok iyi kurtarmışsın canım,perşembeye kadar rahat rahat gider o da:KK19:
son bildirim gününde 74
Geçen hafta perşembe 72.4 idi
Bugün 72.3
Fark 100 gr gitmiş perşembeden beri sadece :KK43: bugün regl oldum bilemiyorum onunla ilgili değişir mi değişmez mi
Son bildirim gününe göre -1.7 kuzum muhteşem:KK9:

Gunaydinn canlar

Malesef arti 500 um :KK47:

Maalesef Artı 1400 deyim. Akşam sekizde balık buğulama yedim onun cezasını çekiyorum. Çok pişmanım çok.

gunaydın kızlar oglanı uyutup anca gelebildim kilo bildirimi fena verdiğimin yarısından fazlasını geri almışım üç günde sinir oldum ama vazgecmek yok inş perwembeye azda olsa eksi istiyorum suan +700 deyim

Kızlar günaydınlar. Bir kaç gündür yoktum. Cumartesi çok yoğun kurslarım vardı. Akşam 9 da bitti işim. Pazar da seçimde görevliydim. Yine akşam 7 dd geldim. Geldiğim gibi eşimin kuzenine bebek görmeye gittik.
Kiloya gelirsek hala ben +1 deyim. Ama dün tüm gün sıkıntıdan sürekli atıştırdık. O yüzden.
Bendensiniz kızlar ama perşembeye hepsini veririz inşallah :KK6:

X