Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selam kızlar bugün kimsecikler gelmemiş 2 sayfa ilerlemişiz sadecee :KK43:
menüm
sabah : 1 kase domates çorbası
öğlen : 1 kase yoğurtlu çorba
akşam : yarım kase geçen gün pırılın yediği buğdaylı karışımdan :))
su : 2 litre

Bugünkü menumu paylasiyim çok pişman olduğum bir menü yarın telafi ederim inşallah
Sabah 6 zeytin 2 yumurta 1 dilim kepek ekmegi 2 pirinç patlagi 1 bardak çay
Ara :4 tane yulaflı bisküvi 1 bardak vişne suyu
Öğlen 3 buçuk gibi Adanaya geldik pufur pufur yayılan Adana kokusuna dayanamayıp yarım ekmekli acılı Adana dürüm kebap yedim yanında ayran salata
Bugünü böyle kapatıyorum Aksam yemegi yok
Belki sadece sade kahve içerim bir de su
2 saat de dolaştık eşimle eritmisimdir kebabı
Birazdan mekik çekip bacak egzersizi yapacağım pismanlik tavan yapmış şu anda..
Çokta fena değil canım sabah ekmeği 1 dilim yemişsin öğlende dürümü yarım yemişsin akşam yemediğin için kurtarırsın. Umarım vişne suyun hazır değildir. Diyet sürecinde şekerli içeçeklerden uzak durmak faydamıza olur canım çok sağlıksız zaten.
İyi aksamlar arkadaşlar bugün ki menum

Sabah 3 dilim ekmek (biliyorum ekmek çok oldu)bir yumurta 4 tane zeytin

Öğle bir arkads aşure yapip cagirmisti dayanamadim 1 buçuk kase yedim iki tanede sigara böreği :KK43:

Akşamda haslanmis tavuk salata ve iki yemek kasigi pilav bugün ki menumu hic begenmedim ama yarin inş daha iyi olur:KK43:
Canım menün sakıncalı olmuş bayağı. Karbonhidratı kaçırmışsın pilav, aşure, sigara böreği kötü olmuş. Bunlar olmasaydı 1 günde 3 dilim ekmek çok değildi.
akşam bişey yemedıysen erır

domates sosu bende çok severım ama yemaye başlayınca duramıyorum o yuzden kahvaltıma koymuyorum bu sıralar
Canım bunu annem yaptı. Kendi suyunda pişirip 1 kaşık zeytinyağı ekliyor sakıncalı bir şey yok yani.
benım menum

sabah
4 zeytın
1 domates
1 haslanmış yumurta
1 kk peynır
1 dılım ekmek

ara
1 turk kahve
1 armut(kucuk)

öğlen
yarım sımıt

aksam
sarma 10-15 arası saymadım
ayran 2 bardak

su 1,5 yapıcam
Sarma hem çok olmuş hem de akşam yemişsin yoksa menü güzelmiş. Sarmayı pirinç olduğu için haftada 1 ya da bi süre hiç yemeyelim canım bi de sayısı 5 i geçmemeli.
menüm
Evet bugün pek kimse uğramamış. Zuhal abla o karışımı görmek istemiyordu yokluğundan faydalandın değil mi :KK66: Şaka bi yana menü çok az o yüzden yakarsın o aşureyi merak etme.Aşure akşam olmasaymış daha iyi olurmuş ama.
Menüm

Sabah,1 d ekmek,4 tane biber, 2 halka sucuk, 1 kk peynir,salatalık

Akşam, 2 minik gözleme,ayran

Su,1.5 lt

Spor, 3 saat yürüyüş
Sabah geç mi uyandın canım öğlen atlamışsın. Sucuk tüketmemeye çalış ama az zaten. Bir de gözlemeyi minikte olsa 1 tane yiyip yanına salata, yeşillik falan yesen daha iyi olurdu ama belki dışardasındır.

dünkü menüm
sabah
1 poğaça
yarım porsiyon kıymalı börek
beyaz peynir
domates salatalık
dil peyniri
öğlen ve akşam aralıklarla :))
4 tane çikolata
1 tane meyveli kek
1 kaşarlı tost
su 3 lt yi geçmiş bile olabilir ölçmedim ama çok içtim
spor yok

DİYETİMİN 74.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
1 haşlanmış yumurta+1 kk peynir+2 dilim kurutulmuş çavdar ekmeği+domates-salatalık

-ARA ÖĞÜN-1:
*
10 badem+çeyrek ayva

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
Müsli+yoğurt

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 bardak yarım yağlı süt

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
1 tabak pırasa yemeği+yoğurt

SPOR:
*
10000 adım atıldı.
*2 litre su

Canlarımmmmmmmm hepinizi çok özledimmmm:KK200:
Çok korktum ama şükürler olsun taşınma sürecimdeki diyetteki 15 günlük kopuşumdan -300'le çıktım.Diyetimi yapamasam da hareketten almadım sanırım.Hala internetim bağlanmadı 1 haftadır başvurum bekliyor ama diyetime tekrar başladım.Gerçekten sizlerle olmayı çok özledim çok:KK200:

Benimde gobis var canim mekik cok iyi deyolla bide nette gobet eritme videoları var onlardan faydalanabilirsin ben arada yaoiyorum düzenli yapilsa co ise yariyor aslinda
Evet bakiyim ben videolara
menüm
Menü güzel yarım kasede bişey olmaz birde öğün yerine gecmis

Çokta fena değil canım sabah ekmeği 1 dilim yemişsin öğlende dürümü yarım yemişsin akşam yemediğin için kurtarırsın. Umarım vişne suyun hazır değildir. Diyet sürecinde şekerli içeçeklerden uzak durmak faydamıza olur canım çok sağlıksız zaten.

Canım menün sakıncalı olmuş bayağı. Karbonhidratı kaçırmışsın pilav, aşure, sigara böreği kötü olmuş. Bunlar olmasaydı 1 günde 3 dilim ekmek çok değildi.

Canım bunu annem yaptı. Kendi suyunda pişirip 1 kaşık zeytinyağı ekliyor sakıncalı bir şey yok yani.

Sarma hem çok olmuş hem de akşam yemişsin yoksa menü güzelmiş. Sarmayı pirinç olduğu için haftada 1 ya da bi süre hiç yemeyelim canım bi de sayısı 5 i geçmemeli.

Evet bugün pek kimse uğramamış. Zuhal abla o karışımı görmek istemiyordu yokluğundan faydalandın değil mi :KK66: Şaka bi yana menü çok az o yüzden yakarsın o aşureyi merak etme.Aşure akşam olmasaymış daha iyi olurmuş ama.

Sabah geç mi uyandın canım öğlen atlamışsın. Sucuk tüketmemeye çalış ama az zaten. Bir de gözlemeyi minikte olsa 1 tane yiyip yanına salata, yeşillik falan yesen daha iyi olurdu ama belki dışardasındır.
Valla kızlar açım ben.aç duruyorum valla.5 tane sarma olsaydı nasıl olcakti bilmiyom.
Uzun suredir diyet yapan arkadaslara soruyorum.zamanla mide küçülüyor da
bu açlık duygusu azaliyor mu?

X