Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

DİYETİMİN 74.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
1 haşlanmış yumurta+1 kk peynir+2 dilim kurutulmuş çavdar ekmeği+domates-salatalık

-ARA ÖĞÜN-1:
*
10 badem+çeyrek ayva

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
Müsli+yoğurt

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 bardak yarım yağlı süt

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
1 tabak pırasa yemeği+yoğurt

SPOR:
*
10000 adım atıldı.
*2 litre su
Gene 10 numara 5 Yıldız bir Nilüfer menüsü ile karşı karşıyayız Sayın seyirciler...

Çokta fena değil canım sabah ekmeği 1 dilim yemişsin öğlende dürümü yarım yemişsin akşam yemediğin için kurtarırsın. Umarım vişne suyun hazır değildir. Diyet sürecinde şekerli içeçeklerden uzak durmak faydamıza olur canım çok sağlıksız zaten.

Canım menün sakıncalı olmuş bayağı. Karbonhidratı kaçırmışsın pilav, aşure, sigara böreği kötü olmuş. Bunlar olmasaydı 1 günde 3 dilim ekmek çok değildi.

Canım bunu annem yaptı. Kendi suyunda pişirip 1 kaşık zeytinyağı ekliyor sakıncalı bir şey yok yani.

Sarma hem çok olmuş hem de akşam yemişsin yoksa menü güzelmiş. Sarmayı pirinç olduğu için haftada 1 ya da bi süre hiç yemeyelim canım bi de sayısı 5 i geçmemeli.

Evet bugün pek kimse uğramamış. Zuhal abla o karışımı görmek istemiyordu yokluğundan faydalandın değil mi :KK66: Şaka bi yana menü çok az o yüzden yakarsın o aşureyi merak etme.Aşure akşam olmasaymış daha iyi olurmuş ama.

Sabah geç mi uyandın canım öğlen atlamışsın. Sucuk tüketmemeye çalış ama az zaten. Bir de gözlemeyi minikte olsa 1 tane yiyip yanına salata, yeşillik falan yesen daha iyi olurdu ama belki dışardasındır.
Haklısın canim malesef yoldayız diye içtim bir bardak da sayılmaz aslinda yarısına kadar doluydu. ..
İlk kaçamağım oldu bugün ama akşam yemek yemedim iki litre su içtim sporumu yaptım hafif hissediyorum şu an ama uyku tutmuyor
Ben Adana kebaba değil de ara öğüne takıldım. Fazla karbonhidrat değil mi?
Yulaflı bisküvi mi canım. . Bilmiyorum ki fazla mı

Haklısın canim malesef yoldayız diye içtim bir bardak da sayılmaz aslinda yarısına kadar doluydu. ..
İlk kaçamağım oldu bugün ama akşam yemek yemedim iki litre su içtim sporumu yaptım hafif hissediyorum şu an ama uyku tutmuyor

Yulaflı bisküvi mi canım. . Bilmiyorum ki fazla mı
Sen kendini daha iyi bilirsin canım. Bana kesinlikle Artı olarak geri Dönüyor.

Sen kendini daha iyi bilirsin canım. Bana kesinlikle Artı olarak geri Dönüyor.
Normalde ara öğünu böyle harcamiyorum canım bisküviler gerçekten çok aciktiriyor
Elma veya mandalina yiyorum ama bugün disaridaydim çok acıktım dün gece de aç uyumustum mide delirdi :)
Yanlislarimi söyleyin canım hiç kırılmam aksine seviniyorum. Birbirimizden ogrenecegimiz çok şey var.
:)

Canlarımmmmmmmm hepinizi çok özledimmmm:KK200:
Çok korktum ama şükürler olsun taşınma sürecimdeki diyetteki 15 günlük kopuşumdan -300'le çıktım.Diyetimi yapamasam da hareketten almadım sanırım.Hala internetim bağlanmadı 1 haftadır başvurum bekliyor ama diyetime tekrar başladım.Gerçekten sizlerle olmayı çok özledim çok:KK200:
Hoşgeldin seni bekliyorum badimm Çok özledim Valla
:KK200: gel de 1 Aralık hedefi koyalım sen olunca çok güzel gaza geliyorum ben :KK66:
Valla kızlar açım ben.aç duruyorum valla.5 tane sarma olsaydı nasıl olcakti bilmiyom.
Uzun suredir diyet yapan arkadaslara soruyorum.zamanla mide küçülüyor da
bu açlık duygusu azaliyor mu?
Canım hepimize oluyor sakin ol zamanla alışacaksın mesela ben dün gece açlıktan karnımın ağrıdığını hissettim 11 gibi 3 kaşık yoğurt yedim iyi geldi. Akşamları yatmadan 1-2 saat önce 4 yk yoğurda ya pulbiber limon ya da zencefil, Zerdeçal, tarçını ekleyip yersen hem yağ eritir hem de tokluk hissi oluşturur aklında bulunsun.
Elifce1453 24 kilo iyi vermiş maşallah tebrikler
Sağol canım benim biraz aşamalı oldu. Geçen Martta başlayıp 3 ay da 17 kg verip diyeti bozdum tekrar başlamam temmuzu buldu şuan takım sayesinde en istikrarlı diyetimdeyim Allah hepinizden razı olsun. Hepimizin diyetini tamamına erdirsin.
diyet değil zaten diyet olduğunu idda edersem kaç aydır yaptığım şey diyet değil
canım biz tanışamadık sanırım hoşgeldin inanılmaz yoğunum kusura bakma
valal bi ara gözlerim karardı kulağım gitti herşey bulandı önüme gelen herşeyi yedim bu yüzden gerçekten çok kötü oldum dün
inanılmaz yoğunum 1 hafta sonra abim evleniyor 2 gün önce kuzenim doğum yaptı kafayı sıyırmak üzereyim :)
Şeydamm Allah yardımcın olsun canım Inşallah çabuk geçer bu yoğun günlerin yine şükür ki hep tatlı telaşlar bunlar :)
Cuma menüm
Sabah
1.5 dilim çavdar ekmeği
2 kibrit kutusu salamura peynir
Çay
Öğle
4 yk kabak yemeği
4 yk light yoğurt
Akşam yok
2 lt su.
İremim yine az menülere döndün yoğunluktan mı canım? Allah yardımcın olsun.
Herkese iyi geceler kızlar yatacağım.
Allah rahatlık versin canımm

Normalde ara öğünu böyle harcamiyorum canım bisküviler gerçekten çok aciktiriyor
Elma veya mandalina yiyorum ama bugün disaridaydim çok acıktım dün gece de aç uyumustum mide delirdi :)
Yanlislarimi söyleyin canım hiç kırılmam aksine seviniyorum. Birbirimizden ogrenecegimiz çok şey var.
:)
Sen benim ilk menülerimi görsen :KK66: anca doğru yolu buldum yorumlar sayesinde. Zamanla düzelecek canım çok güzel olacak her şey.

Evet bugün pek kimse uğramamış. Zuhal abla o karışımı görmek istemiyordu yokluğundan faydalandın değil mi :KK66: Şaka bi yana menü çok az o yüzden yakarsın o aşureyi merak etme.Aşure akşam olmasaymış daha iyi olurmuş ama.
bu telaşta görmez bence :KK70: kuzum kayınvalidem yapmıştı akşam kızımı almaya gittiğimde çok ısrar etti yemeseydim bozulacaktı ayıp olmasın diye yedim

kızlar nasılsınız inanılmaz yorgunum ben son günler düğünden önce koşuşturmaca son hız bide kuzenim doğum yaptı gerçekten bide onun yanındayım sürekli yorgunluktan bayılcam artık geçen gözlerim falan bulandı bayılcaktım nerdeyse
canımm Allah yardımcın olsun bunlar tatlı telaşlar güzel anılar senin düğün telaşınada şahit olacaz inşaAllah daha :)

Selammmmmm güzeller

Bugün maalesef yeğenim gelemedi
Dediğim gibi Pasaportun süresi 3 aydan az olduğu için almanya kabul etmiyormuş istanbuldan salmamışlar
Çocuk için çok üzüldüm çok heves etmişti ama kısmet değilmiş

Ben de yine bi öğlen bi akşam üzeri hastaneye gittim

Neyazıkki 2 gündür benim sağlıklı beslenme yalan oldu İnşallah yarın tekrar fabrika ayarlarına dönerim
Muhtemelen artı olmuşumdur
Yarından başlayıp inşallah bu haftaki hedefim
-1 olacak

Ayrıca menülere yorum yapmanız çok hoşuma gitti, hep böyle olsun
Herkes birbirine yorum yaparsa eminim daha sağlıklı iletişimimiz olur
Yarın tekrar sağlıklı beslenmeye merhaba demek üzere herkese iyi gecelerrrr

bu telaşta görmez bence :KK70: kuzum kayınvalidem yapmıştı akşam kızımı almaya gittiğimde çok ısrar etti yemeseydim bozulacaktı ayıp olmasın diye yedim
Görmüş hatta beğenmiş bile kaçar mı Mefkuştan :KK66: iyi ettin canım zaten çok koşturuyorsun toparlarsın merak etme :)
Selammmmmm güzeller

Bugün maalesef yeğenim gelemedi
Dediğim gibi Pasaportun süresi 3 aydan az olduğu için almanya kabul etmiyormuş istanbuldan salmamışlar
Çocuk için çok üzüldüm çok heves etmişti ama kısmet değilmiş

Ben de yine bi öğlen bi akşam üzeri hastaneye gittim

Neyazıkki 2 gündür benim sağlıklı beslenme yalan oldu İnşallah yarın tekrar fabrika ayarlarına dönerim
Muhtemelen artı olmuşumdur
Yarından başlayıp inşallah bu haftaki hedefim
-1 olacak

Ayrıca menülere yorum yapmanız çok hoşuma gitti, hep böyle olsun
Herkes birbirine yorum yaparsa eminim daha sağlıklı iletişimimiz olur
Yarın tekrar sağlıklı beslenmeye merhaba demek üzere herkese iyi gecelerrrr
Yeğenin için üzüldüm ama demek ki böylesi daha hayırlıymış. Diyeti de çok takma sen halledersin Ablacım şimdi bebişin ilk günlerinin tadını çıkar, iyi geceler :)

:KK200: gel de 1 Aralık hedefi koyalım sen olunca çok güzel gaza geliyorum ben :KK66:

Canım hepimize oluyor sakin ol zamanla alışacaksın mesela ben dün gece açlıktan karnımın ağrıdığını hissettim 11 gibi 3 kaşık yoğurt yedim iyi geldi. Akşamları yatmadan 1-2 saat önce 4 yk yoğurda ya pulbiber limon ya da zencefil, Zerdeçal, tarçını ekleyip yersen hem yağ eritir hem de tokluk hissi oluşturur aklında bulunsun.

Sağol canım benim biraz aşamalı oldu. Geçen Martta başlayıp 3 ay da 17 kg verip diyeti bozdum tekrar başlamam temmuzu buldu şuan takım sayesinde en istikrarlı diyetimdeyim Allah hepinizden razı olsun. Hepimizin diyetini tamamına erdirsin.

Şeydamm Allah yardımcın olsun canım Inşallah çabuk geçer bu yoğun günlerin yine şükür ki hep tatlı telaşlar bunlar :)

İremim yine az menülere döndün yoğunluktan mı canım? Allah yardımcın olsun.

Allah rahatlık versin canımm

Aynen öyle tatlı telaşlar ama yorucu aynı zamanda geçicek inşallah canım az kaldı sağol

canımm Allah yardımcın olsun bunlar tatlı telaşlar güzel anılar senin düğün telaşınada şahit olacaz inşaAllah daha :)

Çok teşekürler tatlım ayy inşallah kısmet ona da az kaldı artık gerçi babamlar kavga etti geçen iş yüzünden onlar nasıl barışcak hiç bilmiyorum :) şu telaş bitsin onları barıştırma olayına giricez :)

Bizde seni özledik, hoşgeldin :KK19:
Hoşbulduk canımmmm,internetim daha bağlanmadı ama telefondan da olsa giricem bağlanana kadar :)
Dönmeni dört gözle bekliyoruz Nilüfer'im.
Döndüm artık İrem'im döndüm,sizlerle olmayı çok özledim.Bu diyet yolculuğu yalnız olmuyor :KK43:
Gene 10 numara 5 Yıldız bir Nilüfer menüsü ile karşı karşıyayız Sayın seyirciler...
Oleyyyy,teşekkür ederimmm :)
Evet badimmmm,hadi hedef koyalım,benim 1 aralık hedefim 95 yani yaklaşık 4 kilo 4 haftada:KK73:Senin:KK71:

X