Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Hiç Kafayı takma canım. Allah a havale et. Allah kınadığını başına vermeden canını almaz. Peygamber efendimizin sav hadisi. Ben yaşadım. Iki kişi de . Şimdi biri Zayıflamak için spor salonu yollarını arşınlıyor. Boyda yok uğraşıp duruyor.

Veririz kuzum da benim ki az olacağı kesin. İnşallah hemencecik hedeflerimize ulaşırız. Ama spor şart canım aman ihmal etme.

Duymamıstım ama çok beğendim.

Bugun yapamicam sanırım normalde yürüyorum ama bugun yağmur var malesef..
Kızlar eşim balık alıp kizarttirmis
Mangalda yaparım demiştim ama pişirip getiriyor..
Nasıl yicem

Nasıl yicem
Canım kızartma yemiyoruz ama sen bilirsin.

Nasıl yicem
Kızartma hiç iyi değil ama bari bikaç taneyle bırak abartma

Nasıl gidiyor kızlar
Orda saat 5 olduğuna göre yavaş yavaş yemekler yenip dükkanlar kapansın

Benim sabah normaldi ama öğlenle akşamı hafif tutacam tabi dayanabilirsem
Yinede heralde hedef tutmıcak

Canım kızartma yemiyoruz ama sen bilirsin.
Canım normalde ben de yemiyorum 1 ay oldu hem de. Eşime yapma dedim dinlememis bir tane yerim bari koca bir tabak da salata artık
Kızartma hiç iyi değil ama bari bikaç taneyle bırak abartma
Evet ben de 1 ay oldu yemeyeli..
Öyle yaparim artık kalkıp salata yapayım bari karnimi salata ile doldurum

[QUOTE="mefkurem, post: 43266156, member: tlımmm hoşgeldin
Biraz kendini tanıtsana cnm
Ne yapıyon ne ediyon Kilo geçmişini[/QUOTE]
Valla canim ben ilk kez bu kiloya ciktim 77 kiloyum suan 1.63 boyum iki çocuk annesiyim ikinci cogugumdan sonra bir turlu eski kiloma donemedim bi ara verdim sonra yine aldim inşallah burdan umutluyum hedefim 60 kiloya inmek bir haftadir dikkat ediyorum günde yarim saat de yuruyorum.bu arada kurallara bire bir uymamiz mi lazim haftada 30 mesaj lazimmis ya onu yapabiliir miyim bilmiyorum ama elimden geleni yaparim

[QUOTE="mefkurem, post: 43266156, member: tlımmm hoşgeldin
Biraz kendini tanıtsana cnm
Ne yapıyon ne ediyon Kilo geçmişini
Valla canim ben ilk kez bu kiloya ciktim 77 kiloyum suan 1.63 boyum iki çocuk annesiyim ikinci cogugumdan sonra bir turlu eski kiloma donemedim bi ara verdim sonra yine aldim inşallah burdan umutluyum hedefim 60 kiloya inmek bir haftadir dikkat ediyorum günde yarim saat de yuruyorum.bu arada kurallara bire bir uymamiz mi lazim haftada 30 mesaj lazimmis ya onu yapabiliir miyim bilmiyorum ama elimden geleni yaparim[/QUOTE]
Cnm başlangıçta bende aynı senin gibi düşünmüştüm ama şimdi haftalık 150 -200 mesaj oluyor
Burda ne kadar çok olursak o derece motivasyonumuz artıyor
Ben 1 ocakta 113.5 kiloyla başladım şimdi 74 civarıyım. Yaklaşık 10 aydır buralardayım
Adım Zühal, 44 yaşındayım
Sen kaç yaşındasın adın ne

Arkadaşlar bu arada kilo
Boy
Hedef kilo ayri bir yere bildirmemiz lazimmi
Yok cnm buraya yazman yeterli
İlk sayfadaki kurallara bi göz at cnm
Onlara ilave tartı günümüz pazartesi ve perşembe
Eğer düzenli paylaşım yapar ve Kilo verirsen 3.cuma listeye girerken başlangıç tarihin ve başlangıç kilon yazılacak bide hedefin

Afiyet olsun canım, sonuçta eşini kırmakta olmaz bir kaç tane ye artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…