Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

efkurem, post: 43266491, member: 650201"]Yok cnm buraya yazman yeterli
İlk sayfadaki kurallara bi göz at cnm
Onlara ilave tartı günümüz pazartesi ve perşembe
Eğer düzenli paylaşım yapar ve Kilo verirsen 3.cuma listeye girerken başlangıç tarihin ve başlangıç kilon yazılacak bide hedefin[/QUOTE]
Oncelikle cevaplarin için tesekkur ederim maşallahsen ne kadar ggüzel.kilo.vermisin ins en kisa surede hedefine ulasirsin bende 28 yasindayim tarti gunu haftada iki gun oyle mi .senin kiko vermendd bu takimin da etkisi olmustur degil mi bende insallah istedigim kiloya inerim ilk hedefim 70 yani simdilik sonra 60 ins artik cevremdekiler kilom.ile dalga gecmeyw basladi sinra saka diyorlae ama bem cok.kiriliyorum:KK43:(((

Canım ben 1 Kasım hedefime ulaşamadım ki :KK43: iki hafta grip sporumu çok aksattı. Ama dediğin gibi yine aylık bir hedef koyarız bizi hırslandırır @-Bin muhtesem gunes- Nilüferim de bi dönsün helak oldu kız ev işinden.

Oyy yaa sen üzülme canım kişi dilinin altında gizlidir o da karakterini belli etmiş. Umarım kınadığını yaşamadan da ölmez!!
Ya biz kac kiloyla baslamistikki onu unuttumki ben ama hedefimiz 10 kg idi onu hatirliyorum ben aylik hedef koyucam en az 6 diyorum ben inşallah

kartanesi58 kartanesi58
Tatlım senin mesajını alıntılamaya korktum
Bütün mesajlar çıkıyo niye öyle olduki

Öncelikle teşekkür ederim cnm
Tabiki burda olmamın etkisi çok büyük yoksa bu kadar uzun süre devam edemezdim
Burda sadece kiloyu değil hayatı paylaşıyoruz ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz
Bana bile daha dün gibi geliyor
Herhafta heyecanımız yenileniyor
Sonuçta bi yarış içinde olduğumuz içinde takım arkadaşlarımız karşı sorumlu oluyoruz
Bi arkadaşım aç gezerken benim kaçamak yapmam olmuyor o yüzden bişey yerken 2 sefer düşünüyoruz
Gün sonundada menümüzü toplu şekilde yazıyoruz yediğimiz içtiğimiz yaptığımız spor
Herkesde birbirinin menüsünü yorumluyor

Benim zayıflayarak irademi göstermek istediğim kişilerin sıralaması bile var :KK76:

1.büyük halamve kızı olan kuzenim (her görüşmemizde kilo konusunu açarlar,büyük hala sendromu oluştu bende bu yüzden :KK70:)

2,kvdem görümcem (her gittiğimde bir baştan aşağıya süzerler,hamilelikten önce 10 kilo verip 75 kilo olmuştum görümceme gitmistik, bana birşey demiyor,kvdeyi aramış, kvdemde eşimi arıyor poni kilo vermiş diye ben şok :KK57:)

3,okulda yasli bi hoca var severim kendisini,takılır bana hep kendine iyi bakiyosun diye herkesin içinde ,utanıyorum :oops:)
4,.......
Benimde catlatmak istediklerim beynimde sirali:KK53: hele ogun bi gelsin gorcekler onlar

efkurem, post: 43266491, member: 650201"]Yok cnm buraya yazman yeterli
İlk sayfadaki kurallara bi göz at cnm
Onlara ilave tartı günümüz pazartesi ve perşembe
Eğer düzenli paylaşım yapar ve Kilo verirsen 3.cuma listeye girerken başlangıç tarihin ve başlangıç kilon yazılacak bide hedefin
Oncelikle cevaplarin için tesekkur ederim maşallahsen ne kadar ggüzel.kilo.vermisin ins en kisa surede hedefine ulasirsin bende 28 yasindayim tarti gunu haftada iki gun oyle mi .senin kiko vermendd bu takimin da etkisi olmustur degil mi bende insallah istedigim kiloya inerim ilk hedefim 70 yani simdilik sonra 60 ins artik cevremdekiler kilom.ile dalga gecmeyw basladi sinra saka diyorlae ama bem cok.kiriliyorum:KK43:((([/QUOTE]
Canim hos geldin dogru yerdesin

Bizde bilelim kimlermiş
Fazla uzun sürmicek
Çatlamaya hazır olsunlar
1. Arkadasim surekli beni kendisiyle kiyasliyor ben ondan zayif olamam diye bi kural varmis gibi cildirip duruyo
Mesela en son 10 gun once tartildik kendisinden daha zayif ciktigim icin cildirdi:)
2, kuzenim kendisi baya kilo verdi her gordugumde sankibana hava atiyor gibi bi hisse kapiliyorum yada bana oyle geliyo bilemiyorum iste dahada varda simdifazla uzatmiyim

mefkurem .!.:
kartanesi58 kartanesi58
Tatlım senin mesajını alıntılamaya korktum
Bütün mesajlar çıkıyo niye öyle olduki

Öncelikle teşekkür ederim cnm
Tabiki burda olmamın etkisi çok büyük yoksa bu kadar uzun süre devam edemezdim
Burda sadece kiloyu değil hayatı paylaşıyoruz ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz
Bana bile daha dün gibi geliyor
Herhafta heyecanımız yenileniyor
Sonuçta bi yarış içinde olduğumuz içinde takım arkadaşlarımız karşı sorumlu oluyoruz
Bi arkadaşım aç gezerken benim kaçamak yapmam olmuyor o yüzden bişey yerken 2 sefer düşünüyoruz
Gün sonundada menümüzü toplu şekilde yazıyoruz yediğimiz içtiğimiz yaptığımız spor
Herkesde birbirinin menüsünü yorumluyor[/QUOT
ne demek istedigini anlamadin butun mesajlar cikiyor demissin abla orayi. bu arada size abla desem ayip etmiş olirmuyum :KK15:

Bu arada ben yeni kullanicisiyim buranin üye olali baya oldu ama pek girmiyidum sadece bi iki konu actim o kadar bir kusurun olursa kusura bakmayin

Bu arada ben yeni kullanicisiyim buranin üye olali baya oldu ama pek girmiyidum sadece bi iki konu actim o kadar bir kusurun olursa kusura bakmayin
Yok cnm ne kusuru ben başlangıçta hiç bişey bilmiyodum
Senin mesajına cevap yazarken mesajlar iç içine girmişya onu demek istedim

İstediğin gibi hitab edebilirsin cnm

X