Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bakalım yarın konuşucam. Sanırım bir aydır böyle yapıyordu.

Kızlar tatlı isteğine bi öneri bende yarın denicem:
Yulaf kepekli elmalı toplar
Malzemeler
2 adet elma
1 tatlı kaşığı toz tarçın
1 yemek kaşığı yulaf kepeği
2 adet ceviz
Üzerini süslemek için hindistan cevizi veya kakao
Hazırlanışı
2 adet elmayı rendeleyin, teflon yada seramik bir tavada rengi dönene dek kavurun. Rengi dönünce içerisine toz tarçını ve küçük küçük kırdığınız cevizleri ekleyin. 1 yemek kaşığı yulaf kepeğini de ekleyip iyice karıştırın. Karışım soğuduğunda elinizle top şeklini vererek hindistan cevizine bulayın. Buzdolabında 1 saat bekletin.
Afiyet olsun…

Hadi bakalım canım sen kendine güven önce, bizde güveniyoruz tabiki de başaracaksın. Inşallah minikte kreşe uyum sağlar bi sorun olmaz.

Canım az önce okudum çok geçmiş olsun mutlaka konuş bence de. Geçen yılda iş arkadaşımın başına daha beteri geldi kadın bebeği uyutup komşuya çay içmeye çıkmıştı. Arkadaşım tesadüfen erken çıkınca işten basmış gibi oldu. Hiç unutmam kız ağlama krizi geçirdi, çocuğunu birine emanet etmek çok zor yaa Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın.

menüm: sabah 4 zeytin+2 dilim ekmek+2 kk peynir+1 domates
öğle: 1/2 kase mercimek çorbası+1 ızgara köfte+1 tabak lahana yemeği
ara: 1 incir+2 tatlı kaşığı aşure ( allahtan kötüydüm yoksa 2 kase olurdu bu miktar )
akşam: 1,5 tabak lahana yemeği ( kara lahana)
su 4 lt
spor 4 km yürüyüş+1,5 km koşu+1 saat salon ağırlık çalışması

Sporu görünce Aşure hiç dikkatimi çekmedi Maşallah canım :)

Canm geçen yazmistin 4 ay sonra regl oldm diye de mi? Sende mi polikistik overlisin??
Hayır canım bende pko yok,tamamiyle kilo kaynaklı.100 kiloyu geçince duruyor,altına düşünce başlıyor tekrarBu arada konunu okumadım ama burdan anladığım kadarıyla çok sinirlendim;çocuğa çocuk emanet edilir mi ya

Canlarım merhabaBugün de benim oturduğum evi topladık kalanları.Yarın okuldan sonra taşındığımız evin tüllerini takıcaz yıkayıp.Salı günü de okuldan izin alıp doğal gaz,elektirik,su üstüme alma ve interneti yeni eve taşıtma başvuru ve işlemlerini yapıcam bütün gün.İnşallah cumaya kadar açarlar;ocaksız,duşsuz ne yaparız yoksaCuma da burdan benim eşyalar gidecek annemlerle beraber taşındığımız eve.Çoğu gitti azı kaldı.Dualarınızı eksik etmeyin canlar

Rabbim yardımcın olsun canım dualarımız seninle..

Merhaba kızlar bugun hic giremedim
Aslinda girdim alintiladim yazamadim bi ck kere misafir falan derken çok isim vardi menumu yazayim
Sabah
Yarimdan az yufka peynir zeytin maydanoz

Ogle çorba salata taze fasulye

Aksam
Gorumcemlerw gittik pide yaptırdilar yarim pide
Ayran salata
Spor jillian level1 30dk
Su belki 5 lt oldu sadece 3 lt limonlu ictim ondan önce bi lt normal icmistim akşamdan beride kendimi sudan alamyrm

Saolun kizlar usutmusum karnim agriyordu cok sukur simdi iyiyim
Tekrar geçmiş olsun canım

Aman canim sakin ihmal etme benkizimda neler cektim bakici derdinden sakin ha konus hatta cok sikinti olacak gibiyse degistir bile

dualarimiz seninle tatlim kolay gelsin

Güvenim sarsıldı ama elim kolum bağlı. annemi babam yollamıyor, ev aldık izne de ayrılamam off of

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…