Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Artık bişekilde gidecez cnm
Heralde bu olaylardan sonra güvenlik önlemleri üst seviyededir. El çantası bile almıyolarmış

Düğünde giyinip süsleneyimde foto atarım cnm

Tatlım Sende biraz sabret zaman herşeyin ilacı eminim bi süre sonra herşey birazdaha oturacaktır
Geçen sene yılbaşından sonrayı düşün
Ozaman başka şeylere üzülmüştün
Allah hem sevdiği kuluna dert verirmiş hemde kaldıramıcağı yük vermezmiş
Icimden bazen sevmesin diyorum
Sonrasi yine tövbe
Sonrasi yine kisirdongu iste

Günaydın kizlar ins az kalorili bol hareketli bi gun olur bugun hasta olmama rağmen guzel bi kahvaltiyla basladim gune bu iki günü iyi degerlendirip eksi bir olmam sart
Günaydınnnnn 9.Takım çıtır adayları
Nerde bu millet niye sayfalar boş oluyor
Hadi kızlar toparlanın biraz
Dün baktım çoğu kişi artıda
Eminim perşembeye toparlar herkes yoksa bu durum hiç 9.takıma yakışmaz

Bana gelince, 2 düğün için abiyeleri aldım
Kınageceleride olunca 4 elbise oldu
İnşallah yılbaşına bol gelir Elbiseler
Bugünde eşimle türkiye maçına gidecez
Allah izin verirse pazartesi dönüyoruz
Herkese kolay gelsin hepinizi öpüyorum
Ay zuhalim ben seni cok özledim ya sen baya ilerletiyodun sayfayi muhabbetlerini özledim cabuk don takimin sana ihtiyaci var bu arada fotoları bekliyorum anladigim kadarıyla hala formdasin
Günaydin kizlar
Günaydın kaptanim nasılsın

Icimden bazen sevmesin diyorum
Sonrasi yine tövbe
Sonrasi yine kisirdongu iste
Berilim sakın cnm öyle düşünme
Sabrın en eftali başımıza bişey geldiğinde ilk anda gösterdiğimiz sabırdır
Ben gerçekten inanıyorumki bu kaza daha büyük felaketleri önledi

Günaydın kizlar ins az kalorili bol hareketli bi gun olur bugun hasta olmama rağmen guzel bi kahvaltiyla basladim gune bu iki günü iyi degerlendirip eksi bir olmam sart

Ay zuhalim ben seni cok özledim ya sen baya ilerletiyodun sayfayi muhabbetlerini özledim cabuk don takimin sana ihtiyaci var bu arada fotoları bekliyorum anladigim kadarıyla hala formdasin

Canımmmm bende hepinizi özledim
Biraz Kilo aldım ama çok takmıyorum gelince normal düzene geçince hallederim

Burdada 1-2 kişiyle olmazki cnm herkes üstüne düşeni yapması lazım
Sanki herkesde bi boşvermişlik var
Ama 9.Takım bu sorunu kısa sürede halleder

Iyilik bebisim sen nasilsin

Canımmmm bende hepinizi özledim
Biraz Kilo aldım ama çok takmıyorum gelince normal düzene geçince hallederim

Burdada 1-2 kişiyle olmazki cnm herkes üstüne düşeni yapması lazım
Sanki herkesde bi boşvermişlik var
Ama 9.Takım bu sorunu kısa sürede halleder
Sen o kilolarını gelince halledersin ama yinede donulmez bi yola girme

evet canim bazı arkadaşlar gunlerdir yazmiyo bile sadece menu yazilan bi platform olmamalı burası
Neden böyle olduk anlamadım ama ins en kisa zamanda toplariz

Iyilik bebisim sen nasilsin
Valla biraz hastalik var ama yatmadim hastaligin alrina mutfagimj temizliyorum dimdi buzdolabini bosaltip silecem kiz evde hasta olunca ins oda yarin okula gidecek kadar iyileşir esime dun dedim ben spor yapacam gunluk 30 dk bana yardımcı ol peki dedi jillian yapcam baya faydasi olmuştu ilk ilk maceramda

Kızlar dünkü menüm
Öğlen
2 poğaca
Akşam
Köri soslu tavuk (sadece tavuk patates yemedim )
Salata
Su 2 lt
Spor yok
Kiz superde anam iyi dayaniyon bu acliga hos hic arti olmadan hep cok kilolari vernde sensin tebrik ederim canim bu azminin darisi butun takimin başına

Sen o kilolarını gelince halledersin ama yinede donulmez bi yola girme

evet canim bazı arkadaşlar gunlerdir yazmiyo bile sadece menu yazilan bi platform olmamalı burası
Neden böyle olduk anlamadım ama ins en kisa zamanda toplariz

Valla biraz hastalik var ama yatmadim hastaligin alrina mutfagimj temizliyorum dimdi buzdolabini bosaltip silecem kiz evde hasta olunca ins oda yarin okula gidecek kadar iyileşir esime dun dedim ben spor yapacam gunluk 30 dk bana yardımcı ol peki dedi jillian yapcam baya faydasi olmuştu ilk ilk maceramda

Kiz superde anam iyi dayaniyon bu acliga hos hic arti olmadan hep cok kilolari vernde sensin tebrik ederim canim bu azminin darisi butun takimin başına
Hic yapamadigim spor bu
Cok sikici geliyor 4 tane Nine bale yapiyor gibi
Gecmis olsun kolay gelsin balim

Hic yapamadigim spor bu
Cok sikici geliyor 4 tane Nine bale yapiyor gibi
Gecmis olsun kolay gelsin balim

Yok berilim bi yanlışın var bu cardio agirliklu bi spor nine falan degil geberiyorum resmen terden ben yaparken mekik falan var içinde jillian michaels 3level bi ayda bitiriyosub eğer boğazına iyi sahip cikarsan ayda 8 kilo gidiyo ben aman aman bi diyet yapmadan bi ayda 5 kilo vermistim ve herkes beni on kilo vermis saniyodu çünkü vucut acayip sikilasiyo dene bence

Yok berilim bi yanlışın var bu cardio agirliklu bi spor nine falan degil geberiyorum resmen terden ben yaparken mekik falan var içinde jillian michaels 3level bi ayda bitiriyosub eğer boğazına iyi sahip cikarsan ayda 8 kilo gidiyo ben aman aman bi diyet yapmadan bi ayda 5 kilo vermistim ve herkes beni on kilo vermis saniyodu çünkü vucut acayip sikilasiyo dene bence
Kiz bunadim diyom ya
Link yolla bir Canim

Badim menün harika,harikasın:KK19:
Sağol badimm :)

Çok özledik seni, cicilerini çok merak ediyorum :)

Günaydin kizlar
Musmutlu günlerin olsun Canım kaptanım..

Kızlar size bahsettiğim eğitimim dün başladı. Aralık ayının ilk haftası dahil 15 te işten çıkıcam o aradaki 3 saatte yemek + sporu aradan çıkarmam lazım. Çünkü eğitim 20.00 de bitiyor eve gelene kadar geç oluyor yoruluyorum. Bakalım bugün Inşallah 1 saat yürüyüş yapabilirim. Istikrar önemli. İstikrarlı olucaz ve fedakârlık yapıcaz. Uykumuzdan, vaktimizden herşeyimizden amacımız var çünkü. Inşallah hepimiz hedeflerimize tez zamanda ulaşırız.

Kızlar size bahsettiğim eğitimim dün başladı. Aralık ayının ilk haftası dahil 15 te işten çıkıcam o aradaki 3 saatte yemek + sporu aradan çıkarmam lazım. Çünkü eğitim 20.00 de bitiyor eve gelene kadar geç oluyor yoruluyorum. Bakalım bugün Inşallah 1 saat yürüyüş yapabilirim. Istikrar önemli. İstikrarlı olucaz ve fedakârlık yapıcaz. Uykumuzdan, vaktimizden herşeyimizden amacımız var çünkü. Inşallah hepimiz hedeflerimize tez zamanda ulaşırız.
Yürüyebilsen ne güzel olur