Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bende malesef +600 um dunki menum iyiydide onceki gunki menumun cezasi bu sanirim ama olsun pazartesi toparlanma gunumuz persembeye kadar ekside olucaz insallah kizlar moralinizi bozmayin kaptanin dedigi gibi yeni bi baslangic olacak bugun haydi görim sizi:KK74:

Yarın yepyeni bir hafta başlıyor Inşallah kendimizi toparladığımız bir hafta olur, bol paylaşım ve muhabbet kendimizi bırakmamızı engelleyecektir. Inşallah bol eksili bir hafta olur, seviliyorsunuz :KK200::KK36:

Günaydın canlarım:KK200:
+300 tartım:KK14:

Günaydın kızlar,
Sporsuz haftasonu kendini belli etti +200 yani 94.8 :KK43:

Kızlar ende durumlar vahim.
+1400 deyim. Perşembeye kadar sabit olsam yetr bana.

Gunaydın herkese.+ 400 gr o_O börek yedim bu hafta ve geçen gece tatlı krizine girdim iki paket çikolata yedim. Bugün yeni bir başlangıç yapıyorum.
Moral bozmak yok canlarim yeterki ipleri birakmayin yoksa gerisi gelir persembeye kadar3gun luk menu var 0kacamak olsun emi

Bende malesef +600 um dunki menum iyiydide onceki gunki menumun cezasi bu sanirim ama olsun pazartesi toparlanma gunumuz persembeye kadar ekside olucaz insallah kizlar moralinizi bozmayin kaptanin dedigi gibi yeni bi baslangic olacak bugun haydi görim sizi:KK74:

Canım toparlıyacağız inşallah perşembeye kadar.
Kesinlikle bu gün yeni başlangıç.
Yoksa benim için işler kötüye gidiyor.
3 hafta kaybım var. Toparlamam şart.

-200 deyin kızlar spor olmayonca gitmiyor bu kesin dub tam spor yapcam oglan uyandi 12 bucukta yatti sadece o olsa iyi kizq bi baktım ateşler icinde yaniyo kaldırdım yuzynu falan yıkadıktan sonra tabi saat uc bu arada su icnek icin mutfaga gittik senbi basla kusmaya allahtan mutfakta hali ortusu vardi batirnadik bi yer birakmadi sonrada sabaha kadar tuvalete tasindi ishal olmus saat altidan yediye kadar bi saat anca uyudum kendimde hasta oluyorum galiba gözlerim yasariyo hapşırma dan kendimi alamıyorum ailece hasta olduk galiba esimde ayni bebeğim e gelmese bari diye dua ediyorum

Kilo bildirimi -400 çok kötüyüm sonra konuşuruz
Umarim kötü bişey yokturcanim
-200 deyin kızlar spor olmayonca gitmiyor bu kesin dub tam spor yapcam oglan uyandi 12 bucukta yatti sadece o olsa iyi kizq bi baktım ateşler icinde yaniyo kaldırdım yuzynu falan yıkadıktan sonra tabi saat uc bu arada su icnek icin mutfaga gittik senbi basla kusmaya allahtan mutfakta hali ortusu vardi batirnadik bi yer birakmadi sonrada sabaha kadar tuvalete tasindi ishal olmus saat altidan yediye kadar bi saat anca uyudum kendimde hasta oluyorum galiba gözlerim yasariyo hapşırma dan kendimi alamıyorum ailece hasta olduk galiba esimde ayni bebeğim e gelmese bari diye dua ediyorum
Evett kesinlikle spor olmadan verilmiyor
Cok cok gecmis olsun havalar hastalanmaya musait dikkat edin canim bitki caylari icin hatta soguk alginligi icin corbalar var nette bi bak

teskkurler canım...kızlar sabah kızım kahvaltı etmedı...gıttım ona pişi yaptım bır tanede kendım yedım dayanamadım....şu ırade denen şeyı nasıl becerıyorsunuz ya.....
yoksa yemıyorum ama gozumun onundeyse dayanamıyorum
Mutfaga eski zayif fotolarini as canim bide kilolu olani hangisi seni mutlu ediyor diiye sor kendine bisey yemek istediginde:KK66:

Canım öncelikle minik prensese geçmiş olsun. Acil şifalar canım.
Sonra spora gelince dediğin kesinlikle doğru. Spor olmayınca olmuyor. Ama bizim gibi 2 çocuklularda da zaman yok. Ama buna bir çözüm bulmak lazım kuzum.

teskkurler canım...kızlar sabah kızım kahvaltı etmedı...gıttım ona pişi yaptım bır tanede kendım yedım dayanamadım....şu ırade denen şeyı nasıl becerıyorsunuz ya.....
yoksa yemıyorum ama gozumun onundeyse dayanamıyorum

Canım bir kaç sefer hayır desen inan gerisi geliyor.

bugünkü menüm: sabah 1 dilim ekmek 1 kk beyaz peynir 1 çay kaşığı bal
öğle: 1 kase mantar çorbası+2 yk nohut yemeği+ 3 yk bulgur pilavı+1 kase salata+ 3 yk yoğurt
ara 2 galeta
akşam 2 bardak ayran
su 3 lt
spor yok

Menüm

Sabah,3 ceviz, biraz üzüm

Öğle, 1 paket serum

İkindi,izgara köfte, domates,salatalık, 1 d ekmek,1 b vişne kompostosu

Su, 2 lt olmuştur

Spor,yok

Menum
Sabah
Yarim yufkayla tavada yapilmis peynirli börek

Ara
Bi kasr ayran çorbası

Ogle
kavurma salata biraz çorba

Ara
2 elma 1 mandalina

Aksam
Biraz ekmek peynir maydanoz bi kaç kasik corba

Su cok az
Spor yok

Sacma sapan bisey oldu bugun hastalığın etkisiyle çıldırmış gibi yedim

Canım öncelikle minik prensese geçmiş olsun. Acil şifalar canım.
Sonra spora gelince dediğin kesinlikle doğru. Spor olmayınca olmuyor. Ama bizim gibi 2 çocuklularda da zaman yok. Ama buna bir çözüm bulmak lazım kuzum.

Canım bir kaç sefer hayır desen inan gerisi geliyor.
Valla bilmiyorum ki canim spor yapamayinca kilo gitmiyor ben dogumdan onceki kiloma cok yaklastim o yüzden vucut direnc gösteriyor illaki spor istiyor ac kalıp kalip veremeyincede bugünkü gibi cozutuyorum

bugünkü menüm

sabah 07.00
1 haşlanmış yumurta
5 çatal köy peyniri
3 adet siyah zeytin
1 dilim ekmek üzerine sarelle

öğlen 12.30
5 tane köfte
3 kaşık rus salatsı
2 tane baklava

ara 15.00
1 çay bardağı leblebi