Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Salatani degustir ozaman tatlim içine peynir falan koy ispanak salatası roka salatasi yada tavuklu bi salata olabilir ne biliyimbi degisiklik iyi gelebilir

aslında dogru soyluyorsun oyle yapmak lazım...bu arada aclığa dayanamadım ıkı yumurta kırdım yarım dılım ekmekle yıyorum su an...

Düşünce gücü ile zayıflama yönteminde en önemli terapi ”Nefes Terapisi”dir. Araştırmalar sonucunda kilolu insanların yanlış nefes aldıkları görülmektedir. 1 dakika içinde alınan nefes sayısı yediyi geçiyorsa nefes probleminizin olduğunu gösterir. Düzgün nefes almak kilo vermenin anahtarıdır. Şişman insanların metabolizması yavaş çalışır ve vücut aldığı yağı yakamaz. Kilolu kişilerin vücutlarında fazla yağ olduğundan vücudun fazla hidrojen ve oksijen ihtiyacı vardır. Bu da demek oluyor ki daha fazla nefes alıp vermemiz gerekir. Çünkü oksijen hidrojenle beraber suya ve enerjiye dönüşür. Koşarken daha çok yağ yakmamızın sebebi de budur. Daha fazla nefes aldığımız için vücudumuza daha çok oksijen girer. Bu şekilde daha çok yağ yakarak kilo veririz.

Düşünce gücü zayıflamada nefes alma alıştırmalarının yanı sıra beş duyu organlarımızı da çalıştırmamız gerekir. Kendinizi gizli şişman olarak görürseniz bu şişmanlama olasılığını artıracaktır. Hep aynı kiloya gelme korkusunu taşıyacaksınız. Halbuki kendinizi hep inmek istediğiniz kiloya inmiş olarak tasavvur edin. Bu halinizde vücudunuzun, yüzünüzün nasıl göründüğünü düşünün. Kendinizi hep zayıf olarak hayal edin. O zaman beyniniz tarafından zayıf görüntünüz beş duyu organlarınıza resmedilecektir. Beyin de tokluk-açlık duygunuzu ona göre hazırlayacak ve otomatik olarak düşünce gücünüzle az yemek yiyeceksiniz

Kizlar belki bi ise yarar denemekten ne kaybeferiz

slm kızlar
bugun öğlen yemegım yok ne yesem bılmıyorum ekmek tuketmıyorum oğlen .genelde akşamdan kalan yemelerden yerdım.ama bugun ne yıyecegımı bılmıyorum oğlen
Öğle yemekleri için müsli+yoğurt vazgeçilmezim.Hem çok lezzetlidir,hem yağı azaltılmış müslinin 1 porsiyonu 129 kaloridir,hem de müthiş tok tutar

aslında dogru soyluyorsun oyle yapmak lazım...bu arada aclığa dayanamadım ıkı yumurta kırdım yarım dılım ekmekle yıyorum su an...
kKiz onu haşlayıp yaninda yesillikle falan yiyeydin ya madem yalnizsin benim en buyuk problemim evde yalnız kalmıyor m surwkli biruleri var ve surekli yemek olmak zorunda eee haliyle yapinca yiyorum ve sonra üzülüyorum ama bi hafta nedense bi ekstra motiveyim

Ben de uyumadan önce en az 15 dakika kendimi zayıf hayal ederim diyet boyu

Öğle yemekleri için müsli+yoğurt vazgeçilmezim.Hem çok lezzetlidir,hem yağı azaltılmış müslinin 1 porsiyonu 129 kaloridir,hem de müthiş tok tutar
cnm evde yok ıyı fıkır ama kız uyuyo bakkala gıdemezdım

ben yesıllıkte oyle yıyemem canım...gecen sabah deneyeyım dedım rokayı bıle çiğ atamadım agzıma...yalnızım hep onda sıkıntı yok...ıse baslayasıya kadar boyle

cnm evde yok ıyı fıkır ama kız uyuyo bakkala gıdemezdım
Canım normal bir günde alıp eve bulundur gerçekten tavsiye ederim;ben çok çok iştahlı bir insanım ama müsli yediğim zaman üzerine 5-6 saat açlık isteğim olmuyor.Kuru meyveler,yulaf,buğday ve arpa kepekleri,gerçekten çok da faydalı bir karışım

DİYETİMİN 55.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
2 dilim çavdar ekmeği ile yapılmış tost+söğüş

-ARA ÖĞÜN-1:
*
8-10 fındık+1 yeşil elma

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
2 orta boy haşlanmış patates+yoğurt

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 bardak sütle yapılmış nescafe+form mısır patlağı

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
1 tabak mercimek çorbası+1 dilim ekmek

SPOR:
*
Ev toplama akşama kadar
*Henüz 2 lt

Dunki menumude yazayim
Sabah
Yumurta
Peynir
8 zeytin
Domates maydanoz

Ogle
Doner ayran

1portakal yarim elma

Aksam
Corba
Yogurt
Arada biraz cerez yedim

Spor yapamadim

Su 3 bitti

Herkese selamlar.kaptancimmm burdayim dimi?
Iki haftada 400 gr. Vermeme gelince biri bayram haftasiydi almamis olmam bile benim icin mucizeydi
Bugunku menum
Sabah top yumurta iki dilim tsm bugday ekmedi
Ara nescafe
Oglen etli bulgur pilavi bir kase yogurt
Ara nescafe bu ara fena taktim nescafeye yarindsn itibaren sutlu kahve icicem Insaallah
Aksam yok.canim bisey istemiyo.iki haftadir gribim ve hic dinlenemdim.bugun halsizligim cok var

Menum kizlar
Sabah
Iki parmak kalınlığı ve bi paemak uzunlugunde iki borek salatalık yoğurt

Ogle
salata ayran 1h patates

Ara
1d elma 5-6 petibor bisküvi

Aksam
Salata cacik

Ara yarim elma

Su üçü gecti
Spor birazdan vakit olursa jillian yapcam

Merhaalar kızlar...Ben geldim... 3 haftadır yoktum...ilk hafta hastalıkla, 2'inci hafta ise köyde geçti. Çok fazla internete girme imkanım olmadı...Nasılsınız,,umarım herşey yolundadırr...Hepinize öpücükler, sevgiler...İyi geceler...

Ben hatırlamadım seni özür dilerim
İzindemıydın

Ben hatırlamadım seni özür dilerim
İzindemıydın

merhaba kaptan. hatırlamaman normal. ben takımda değilim. davet alarak gelmiştim. 1 hafta kadar sizinleydim. sonra bayram girdi. bayramda hastaydım.. sonra da köye gittim..adım gönül. 86 kilo, 163 boy...belki şimdi hatırlamışsındır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…