Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hayal kurmak çok işe yarıyor spor yaparken. özellikle zorlandığında :KK200:
Sorma canım yaa bir kaç tane beğendiğim kıyafet var onları üzerimde hayal ediyorum, beni üzen, kıran hatta alay eden insanların karşısına çıktığımı hayal ediyorum bir balık olarak hayallerimin sınırı yok :KK66: tabi desteklerinizle ilk kez hayallerime inanıyorum :KK36:

Sorma canım yaa bir kaç tane beğendiğim kıyafet var onları üzerimde hayal ediyorum, beni üzen, kıran hatta alay eden insanların karşısına çıktığımı hayal ediyorum bir balık olarak hayallerimin sınırı yok :KK66: tabi desteklerinizle ilk kez hayallerime inanıyorum :KK36:
Oyyy balık burcusun:KK37: kıran ve alay eden insanların adreslerini alayım bi zahmet :KK11:

Herkese selamlar
Bende kilomu yaziyim
Iki hafta once 78.5
Bugun 78.1
Fark -400 gr.
Buhaftaki duzensizligime ragmen iyi bence.bugun okul isi hallolursa haftaya cok daha iyi olucak Insaallah.keskem sinirlenince uzulunce yemiyenlerden olsaydim ozaman incecik olurdum.
Bide ben listeye giricekmiyim bilgisi olan arkadas varmi

Canlarım ilk hafta biraz çarptı,günlerdir 9'da sızıp kalıyorum,inşallah bu haftayı atlatırsam biraz kendime gelicem:KK51:
Bildirimimi yapıyım,bayramda verdiğimin üstüne eksilemedim bu hafta stresten sanırımo_O

Bayram öncesi bildirim kilom :100.1 kg
Bu haftaki kilom:99.2 kg
Bu süreçte giden kilo:0.9 kg
Son bildirimden bugüne mesaj sayım:-346-
(100.1/99.2/0.9/%0.90)

neye sinirlendin canımm
arife günü ilacım bitti dedi bana 2 kutu emanet ilaç verin dedi bir de 2 kutu diyor. neyse depodan istedik verdik. pazartesi günü gitmiş ilaçları başka eczaneden almış. aradık niye bize gelmedin diye . ordan aldığım ilaçların ikisini size getireyim bir daha reçete yazdırmam diyor telefonda. ne yapayım ben alemin üzerine kayıtlı ilacı. insanla uğraşmak gerçekten zor.

X