Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Iyi akşamlar kızlar bende bayramda tatlı yemeden cikanlardanim ama ekmek işte bozdu biraz aslında iki gün öncesine kadar iyiydi tartı ama reglim Bugün yarın bekliyorum ondan heralde istediğim gibi değil yarın olmasada pwrsembeye iyi bi sonucum olur hepimiz için temennim bu yarın tartiyla birlikte hızlı bi giriş yapalım inş

Bu arada bildirimi bayramın birinci gününe goremi önceki persembeye goremi yapacaz

Çok güzeldi canım benim;bizde herkes farklı şehirde çalıştığı için bayramlar özel günler toplanma oluyor hasret giderdik;ama yorgunluğu bugün çıkıyor o bir gerçeko_OSenin nasıldı canım:KK19:
Yeni bir şehir gördük
Beraberdik güzeldi soğuğa rağmen

Gitme zamanı geldi tr ye.
Heyecan var mı.
Canım sağlıcakla git gel inşallah.

Canım inşallah başlıyacağız yarın.
Herkes için hayırlı olur inşallah.
Güzel bir egitim öğretim yılı geçiririz.
Diyet için de düzene sokarsın canım. Bu hafta oturtursun düzeni kuzum.

Bende de durumlar çok iyi değil.
Ama ben iki gündür çok kötüydüm.
Midemi bozdum. İshal kusma ve halsizlik öldüm resmen. Ayağa kalkabileğim diye ne bulduysam yedim.

Geldik kuzum geldik.
Kolay gelsin sana.
Gecmiş olsun tatlım
Eee metroyu şaşırttık diyelim buda bizim zügürt tesellimiz olsun

Merhabalar herkese,eve geldik selam vereyim dedim.. Bayram dönüşü mutsuz olanlardanım artıdayım, tartılmadım ama hissediyorum :110:

Stresten kilo alan biri olarak kayinvalidemle aramı düzelttim. Kimse için üzülüp stres yapıp kilo almak istemiyorum artık.:KK47:

Bir de yarın okullar açılıyor, yeni öğrencilerimle tanışacağım için çok mutluyum :KK28:

Yalniz 4 aylık bebeğimi bakıcıya bırakacağım artık 3 saatliğine. Bakıcı arkadaşım ama insan kıyamıyor yine de :KK42:

Son olarakta sizlersiz kilo veremeyeceğimi anladım :KK39:
Yalnız degılım desene

Iyi akşamlar kızlar bende bayramda tatlı yemeden cikanlardanim ama ekmek işte bozdu biraz aslında iki gün öncesine kadar iyiydi tartı ama reglim Bugün yarın bekliyorum ondan heralde istediğim gibi değil yarın olmasada pwrsembeye iyi bi sonucum olur hepimiz için temennim bu yarın tartiyla birlikte hızlı bi giriş yapalım inş

Bu arada bildirimi bayramın birinci gününe goremi önceki persembeye goremi yapacaz
Ay hiç tartılmayalım dıyecem de
Kaptanlığa ters iste

Bayramın 4. Günü Menüsü
---Kahvaltı:
1,5 dilim tahıllı ekmek
2 dilim köy peyniri
1 h.yumurta
Yeşillik, domates.

---Öğlen:
Ciğer yahni, salata, ayran.

---Akşam:
Tarçınlı süt, 2 kepekli galeta.

Ohh bee kızlar bitti. Sporsuz ama bol telaşlı 5 gün geçirdim. Inşallah yarın normal düzene dönüyoruz. Yarınki bildirim de çok kaybım olmaz ama çok şükür ki hiç kaçamağım olmadı. Hayatımda şekerli hiçbir şey yemediğim tek bayramımdı. Perşembe ye kadar asılıcam spora yarın reglda olurum çok sancım vardı bugün. Umarım hepimiz için bol kayıplı bir hafta olur. Öptüm hepinizi yarın mesai var erken uyurum :)

selam kızlar şükür bayramı atlattık yarın okul açılıyor okulla birlikte toparlanma dönemine başladım bende bu arada işe girdim perşembe günü işbaşı yapıyorum yorucu bir iş ama sırf zayıflamak için kabul ettim hem evimede yakın yol masrafım olmayacak 12 saat ayakta olacağım ve malesf güniçerisinde nete girme şansım olmayacak sadece akşamları yatmadan katılabileceğim buraya :KK43:

selam kızlar şükür bayramı atlattık yarın okul açılıyor okulla birlikte toparlanma dönemine başladım bende bu arada işe girdim perşembe günü işbaşı yapıyorum yorucu bir iş ama sırf zayıflamak için kabul ettim hem evimede yakın yol masrafım olmayacak 12 saat ayakta olacağım ve malesf güniçerisinde nete girme şansım olmayacak sadece akşamları yatmadan katılabileceğim buraya :KK43:
Hayırlı olsun Gülsüm'cüm;inşallah mutluluk ve huzur getirir sana yeni işin:KK19:

Hayırlı olsun Gülsüm'cüm;inşallah mutluluk ve huzur getirir sana yeni işin:KK19:
Allah razı olsun Nilüfercim çok teşekkür ederim canım daimi olarak düşünmüyorum kuzum 65 e düşüp hamile kalınca inşaAllah (nasip olursa) çıkacağım evde olmak yaramadı bana bu gidişle verdiğim kilolarıda geri alacağım

upload_2015-9-27_23-26-17.png

X