Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Basta ben olmak üzere diyeti duman edenler sabah tartılıp duruma bakalım
4,5 günlük tatilden sonra selam kızlar
Selam kaptanım hoşgeldin:KK200:
Tatil dönüşlerinde dağılmak normal o hengamede.Ben sizlere verdiğim sözü tuttum;11 günde matematiksel olarak olması gereken kadar çok ekside olmasam da artıda değilim fena durumda değilim kaptanım inşallah perşembeye kadar artılar toparlar,eksiler de miktarı arttırır azimli takımımızda:KK73:

Selam kaptanım hoşgeldin:KK200:
Tatil dönüşlerinde dağılmak normal o hengamede.Ben sizlere verdiğim sözü tuttum;11 günde matematiksel olarak olması gereken kadar çok ekside olmasam da artıda değilim fena durumda değilim kaptanım inşallah perşembeye kadar artılar toparlar,eksiler de miktarı arttırır azimli takımımızda:KK73:
Tebrikler canım
Bana yapacak bırsey yok artık önümüzdeki maclara bakacaz

Allah kolaylık versin canım;sağlıkla git,sağlıkla dön inşallah

Canım çorba şehriye olduğu için ekmek yiyemiyoruz karbonhidratlı bir çorba olduğu için:KK51:
Ekmek degilde biraz sebze yada bir kase yogurt yesen daha tok tutar ve besleyici olur diye dusundum.yada ben asla bir kase corbayla ogun yapamam diye bana cok az geldi

3.5 aydan sonra yarın okulum açılıyor ve tüm hengamesiyle koşuşturma başlıyor.Bu hafta da benim diyetim için zorlu bir sınav,uygun bir sistem oturtursam inşallah,başladığı gibi gider.Gerilimle karışık heyecanlı bir ruh halindeyim:KK53:
Bende ayni haldeyim canim
Tabii ben veli olarak bire basliycak oglumdan daha heyacanliyim.bide nakil yaptirdim okul listesinde ismimiz yok bakalim yarin neler olucak ben bugece uyuyamam

DİYETİMİN 41.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
1 dilim çavdar ekmeği+1 haşlanmış yumurta+1 kk peynir+domates-salatalık+maydonoz-marul

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 yeşil elma+4-5 leblebi

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
1 kase semiz otlu yoğurt

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 bardak sütle yapılmış nescafe

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
Közlenmiş tavuk göğsü+ayran

SPOR:
*
1 saat yürüyüş yaptım.

*2 litre su bitti

Günaydınlarrrrr iyi pazarlar
Bugün yine çok işim var
Son Çıkan çamaşırları ütüleri halletmem lazım Gelen giden olacak bu arada
Akşamda yatmadan evi tekrar toparlarım
Valiz hazırlanacak
Allah izin verirse Sabahda yolculuk
Gitmeden bay bay derim Size

Gitme zamanı geldi tr ye.
Heyecan var mı.
Canım sağlıcakla git gel inşallah.

3.5 aydan sonra yarın okulum açılıyor ve tüm hengamesiyle koşuşturma başlıyor.Bu hafta da benim diyetim için zorlu bir sınav,uygun bir sistem oturtursam inşallah,başladığı gibi gider.Gerilimle karışık heyecanlı bir ruh halindeyim:KK53:

Canım inşallah başlıyacağız yarın.
Herkes için hayırlı olur inşallah.
Güzel bir egitim öğretim yılı geçiririz.
Diyet için de düzene sokarsın canım. Bu hafta oturtursun düzeni kuzum.

4,5 günlük tatilden sonra selam kızlar

Basta ben olmak üzere diyeti duman edenler sabah tartılıp duruma bakalım

Bende de durumlar çok iyi değil.
Ama ben iki gündür çok kötüydüm.
Midemi bozdum. İshal kusma ve halsizlik öldüm resmen. Ayağa kalkabileğim diye ne bulduysam yedim.

Hadi gelin artık tatilciler:KK4:
Yarın ara bildirim var akşamı aman hafif tutalım,öpüyorum spora geçiyorum:KK55:

Geldik kuzum geldik.
Kolay gelsin sana.

Canım inşallah başlıyacağız yarın.
Herkes için hayırlı olur inşallah.
Güzel bir egitim öğretim yılı geçiririz.
Diyet için de düzene sokarsın canım. Bu hafta oturtursun düzeni kuzum.
Geldik kuzum geldik.
Kolay gelsin sana.
Hoşgeldin canım geçmiş olsun,umarım güzel bir yıl olur hepimiz için :KK51:

Merhabalar herkese,eve geldik selam vereyim dedim.. Bayram dönüşü mutsuz olanlardanım artıdayım, tartılmadım ama hissediyorum :110:

Stresten kilo alan biri olarak kayinvalidemle aramı düzelttim. Kimse için üzülüp stres yapıp kilo almak istemiyorum artık.:KK47:

Bir de yarın okullar açılıyor, yeni öğrencilerimle tanışacağım için çok mutluyum :KK28:

Yalniz 4 aylık bebeğimi bakıcıya bırakacağım artık 3 saatliğine. Bakıcı arkadaşım ama insan kıyamıyor yine de :KK42:

Son olarakta sizlersiz kilo veremeyeceğimi anladım :KK39:

Merhaba arkadaşlar;
Zaten bayram öncesi 1 hafta salmıştım kendimi. Birde bayramda işte kavurmalar baklavalar, sarmalar. Ne geldiyse yedim. Basküle çıkmaya korkuyorum. Sanırım fazlasıyla artıdayım. Yarın sabah tartılıyorum. kendime çeki düzen veriyorummmm...

Merhabalar herkese,eve geldik selam vereyim dedim.. Bayram dönüşü mutsuz olanla rdanım artıdayım, tartılmadım ama hissediyorum :110:

Stresten kilo alan biri olarak kayinvalidemle aramı düzelttim. Kimse için üzülüp stres yapıp kilo almak istemiyorum artık.:KK47:

Bir de yarın okullar açılıyor, yeni öğrencilerimle tanışacağım için çok mutluyum :KK28:

Yalniz 4 aylık bebeğimi bakıcıya bırakacağım artık 3 saatliğine. Bakıcı arkadaşım ama insan kıyamıyor yine de :KK42:

Son olarakta sizlersiz kilo veremeyeceğimi anladım :KK39:
Canım benim 3 saat hiçbirşey değil zaten 2 saatinde uyur kuzu,bir de arkadaşınmış gözün arkada kalmasın:emir_bebek:diyete gelince gerçekten burasız olmuyor canım olsa da çok zor,yarından itibaren bi tempoyla gideriz merak etme:KK73:

X