Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canlarım!
Yarından bayrama kadar 3 gün Zilhicce orucuna niyetlenicem Inşallah. Sahurda haşlanmış yumurta yoğurt yeşillik falan yemeyi düşünüyorum, iftarda zaten sıcak yemek olur illaki. Şu 3 günde su ve spor biraz aksayabilir yine de elimden geleni yapıcam.
Elifcim gece sahur yapacağın için sabah artı çıkarsın
İstersen iftara doğru tartıl

Elifcim gece sahur yapacağın için sabah artı çıkarsın
İstersen iftara doğru tartıl
Ben onu hiç düşünmedim haklısın, o zaman yarın bildirimi geç yaparım ablacım. Çarşamba da zaten gayriresmi bildirim yapıcaz onu da artık dediğin gibi iftara doğru yaparım.

Valla çok şanslısın kuzum
Maşallah çok güzel çalışan bi meton var
Ben başından beri hep çok dikkat ettiğim halde zorlandım
Son zamanlarda kaçırdığım zamanlarda oldu ama kaçırmasam bile çok bişey farketmiyor

Çok sağol canım benim evet gerçekten o konuda şanslıyım bazen az bazen çok ama genelde her hafta veriyorum az kaçamaklara rağmen o da hem yaşımdan ötürü hemde hayatımda hiç bir kere bile şok diyet yada öyle tek yönlü diyetler vs hiç bişey yapmadım

Seninde aynı şekilde cnm
Sebzeli yoğurtlu güzel bir menü
Tartıya hazırız o zaman Zuhal'im:KK200:
İnşallah kızlar
Menüler pek güzel
Sağol kaptanımmm:KK200:
Canlarım!
Yarından bayrama kadar 3 gün Zilhicce orucuna niyetlenicem Inşallah. Sahurda haşlanmış yumurta yoğurt yeşillik falan yemeyi düşünüyorum, iftarda zaten sıcak yemek olur illaki. Şu 3 günde su ve spor biraz aksayabilir yine de elimden geleni yapıcam.
Evet canım iftardan önce tartılırsın,şimdiden Allah kabul etsin:KK200:

Elifim lütfen benim için özellikle isim verip 65 dermisin
Müslüman kardeşinin birbirine yaptığı dua daha makbulmuş
Derim tabii demem mi canım ablam 60 bile derim :KK66: yeter ki Rabbim kabul etsin zaten dua da detay belirtmek gerekiyormuş çünkü Rabbim sonsuz zengin ve cömert.

Valla çok şanslısın kuzum
Maşallah çok güzel çalışan bi meton var
Ben başından beri hep çok dikkat ettiğim halde zorlandım
Son zamanlarda kaçırdığım zamanlarda oldu ama kaçırmasam bile çok bişey farketmiyor
YAŞ avantajı ablacım ilk diyete başladığımda 17 yaşındaydım 30 kiloyu Şubat'tan hazirana kadar vermiştim. Şimdi tabi zor gidiyor o Yüzden almamamız Lazım geri. Önce Allah sağlık versin de.

YAŞ avantajı ablacım ilk diyete başladığımda 17 yaşındaydım 30 kiloyu Şubat'tan hazirana kadar vermiştim. Şimdi tabi zor gidiyor o Yüzden almamamız Lazım geri. Önce Allah sağlık versin de.

Canım evet yaşım genç ama benim avantajım benim genlerim ben babama çekmiştim kolay kilo veririm ama çok kolayda alırım

Haklısın yaa bugüne kadar yediğimize s
sayalım :KK66: sporda da zaten bünyelerimiz aynıymış :KK66::KK19: sen benim meşhur göbeği gördün değil mi dediğim kadar var mıymış sevmiyorum onu :KK43:
Badiler moral bozmak yok. Hepimiz aşağı yukarı aynı noktadan başladık. Mefkurem Mefkurem ablanın dediği gibi tek farkımız sizden birkaç ay önce başlamak. Meşhur göbekte neymiş? Yakışmıyor. Böyle şeyleri kafaya takmayacağız ve moralimizi bozmayacağız.

Canım evet yaşım genç ama benim avantajım benim genlerim ben babama çekmiştim kolay kilo veririm ama çok kolayda alırım
Tabi ki genetikte etkili mutlaka. Annem hamileliğinde çok dua etmiş ben kilo ile çok uğraştım o uğraşmasın diye. Cicibebe hiç yedirmemiş mamalarımı tuzsuz etimekle hazırlarmış tek kilo almayım diye şimdi bazen böyle olacağını bilseydim uğraşmadım diyor. Halalarda hem enine hem boyuna olunca tabi bir tarafa çekecek yani.

Tabi ki genetikte etkili mutlaka. Annem hamileliğinde çok dua etmiş ben kilo ile çok uğraştım o uğraşmasın diye. Cicibebe hiç yedirmemiş mamalarımı tuzsuz etimekle hazırlarmış tek kilo almayım diye şimdi bazen böyle olacağını bilseydim uğraşmadım diyor. Halalarda hem enine hem boyuna olunca tabi bir tarafa çekecek yani.

Kıyamam benim çocukluğum çok zayıf geçmiş ama annem kilo alsın diye özel bişey kullanmamış ben çocukken gereğinden fazla zayıfımışım şöyle diyim 7 yaşındayken 16 kiloymuşum doktora götürmüş annem düşün doktor da demiş boyu uzun gelişimi iyi demekki bırakın yavaş yavaş alır demiş annem diyo sen nasıl böyle oldun ben anlamıyorum ki diyo kıyamam ya

Kıyamam benim çocukluğum çok zayıf geçmiş ama annem kilo alsın diye özel bişey kullanmamış ben çocukken gereğinden fazla zayıfımışım şöyle diyim 7 yaşındayken 16 kiloymuşum doktora götürmüş annem düşün doktor da demiş boyu uzun gelişimi iyi demekki bırakın yavaş yavaş alır demiş annem diyo sen nasıl böyle oldun ben anlamıyorum ki diyo kıyamam ya
9 yaşına kadar ben de zayıftım. Epilepsi sara ilacını bıraktıktan sonra almaya başladım. Üniversite Sınavına hazırlanırken tavan yaptı. Yatılı okulunda çok etkisi oldu tabi. 3 . Kat yatakhane 2. Kat derslik. Bodrum yemekhane şeklinde Ömrün 3 katın Arasında geçiyor. Hasta olacağız diye pek Bahçeye çıkarmak istemezdi okul idaresi. Ama o günler geri de kaldı. Şimdi kendimi diyette bile hissetmiyorum. Inanılmaz pozitifim ve kendime Güvenli. Sizin sayenizde.

Karnım aslında çok ağrıyor . Bu Kabızlık beni öldürecek . Akşam yemeği bile yiyemedim. Ama size laf yetiştirmekten de geri kalmıyorum. Neyse ben gidip biraz yatayım.

Ben de isterim .
Sana da ederim canım Rabbim kabul etsin :KK66:

Badiler moral bozmak yok. Hepimiz aşağı yukarı aynı noktadan başladık. Mefkurem Mefkurem ablanın dediği gibi tek farkımız sizden birkaç ay önce başlamak. Meşhur göbekte neymiş? Yakışmıyor. Böyle şeyleri kafaya takmayacağız ve moralimizi bozmayacağız.
Evet inanmak başarmanın yarısıdır ve ben daha önce hiç bu kadar çok inanmamıştım kendime Inşallah başarıcaz canım :)

X