Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

O imkansız şuan
Çocukları okula götürüp getırıyom
Dersane ayarlamaya calısıyom
Elif'e yuva arıyom
Zamanla yok kızların son senesi Elif'i bırakamam onlara
bana demiştinya hani moral kilo vermeyle doğru orantıdadır diye sanırım sende stresten veremiyorsun bide bunu takma kafana şu işler bi yoluna girsin tıkır tıkır verirsin

bana demiştinya hani moral kilo vermeyle doğru orantıdadır diye sanırım sende stresten veremiyorsun bide bunu takma kafana şu işler bi yoluna girsin tıkır tıkır verirsin
Ay nebıleyım stresli degılım aslında
Kendi yoğurduyum hayati yasıyorum

Ay nebıleyım stresli degılım aslında
Kendi yoğurduyum hayati yasıyorum
canım bunlar tatlı telaşlar çok şükür 3 evladın var onlarla meşgulsün Rabbimin mucizesi onlar tabiki böyle durumlarda ister istemez etkileniyoruz onların geleceğini düşünmek endişe veriyor sonra 'Bizi yaratan Rabbim elbette yolumu gösterecektir' ayetine sarılıp ferahlıyoruz bizim kızında başlıyor haftaya ben ondan çok heyecanlıyım geçen yıl çalışıyordum bu anlarını yaşayamadım bu sefer acısını çıkaracam :)))

Myn071.jpg

Şaka mı bu:KK57:

iki günlük aradan sonra tekrar merhaba kızlar pc arızalıydı giremedim şükür düzeltti eşim :)
ben her zamanki gibi rutin artıdayım bayrama kadar lapa patates vs. uygulayacağım ama şu varki bunlarla verdiğim kiloyu iki günde geri alıyorum kaçamak yapmasam bile :KK43:

Gülsümcüm detokslar yaparken iyi de sonrasında daha fazla zararı var bize. Sen benden daha iyi biliyorsun. Bence sabit olmak detoks yapmaktan daha iyi geldi bana msntık olarsk. Bilmiyorum doğru mu düşünüyorum.

O imkansız şuan
Çocukları okula götürüp getırıyom
Dersane ayarlamaya calısıyom
Elif'e yuva arıyom
Zamanla yok kızların son senesi Elif'i bırakamam onlara

Canım çocukları getirip götürmek çok zaman alıyor. Ben de serviste uzun süre gitmesin diye kendim getirip götürüyorum gün boyu seni bağlıyor.
Canım ben akşamları yürüyorum küçük kızımı uyutunca. Onu denesen.

canım bunlar tatlı telaşlar çok şükür 3 evladın var onlarla meşgulsün Rabbimin mucizesi onlar tabiki böyle durumlarda ister istemez etkileniyoruz onların geleceğini düşünmek endişe veriyor sonra 'Bizi yaratan Rabbim elbette yolumu gösterecektir' ayetine sarılıp ferahlıyoruz bizim kızında başlıyor haftaya ben ondan çok heyecanlıyım geçen yıl çalışıyordum bu anlarını yaşayamadım bu sefer acısını çıkaracam :)))

Ne güzel bu yıl kızınla meşgul olacaksın. Tadını çıkar bu iş arasının.

Günaydın kızlar.
Dünkü menümü yazayım
Sabah 9.30
1 kk peynir
1 domates
1 dilim ekmek

Öğlen 14.00
Türk kahvesi

Akşam 16.30
Mangalda 1 tavuk but ve bir köfte
Bol salata

2 litre su ve 45 dk yürüyüş
Her zamanki gibi harika canım:KK19:
Herkese iyi pazarlar.dunku iftarimi yaziyim
3 kasik barbunya yemegi +bir kase tavuklu pilav+bir kase yogurt
Annemde oldugumdan kendime ayri bisey pisirmiyorum evdekilerden az miktarda yemeye calisiyorum.
En korktugumda bayram tabiki tatliyi okadar seviyorumki sadece tatli ve suyla yasiyabilirim:oops:
Canım karbonhidrat alımını bırakman lazım;her barbunya hem pirinç bunlar hem aynı öğünde hem de ikisi de karbonhidrat bunların kilo verdirmesi çok zor:KK43:
Bende ayniyim canim.is yaparken kesin hazir biseyler olmali evde.ben genelde nesfit bulunduruyorum aciktigimda bir kase yiyorum.
Nesfit benim açlığımı kesmiyo ne yazık ki öğün gibi olmuyoo_O
Günaydın herkese,yarın kilo bildirimi yapmıyor muyuz??
Yapıyoruz canım:KK51:
Günaydın şekerler
Tuzaklarına düşmediğimiz güzel bir pazar diliyorum herkese

Benim kahvaltıya misafirim var oda öğleni bulur 11 den sonra gelecekler
Günayın canım benim,inşallah:KK5:
Günaydın kızlar
3 gündür yedıgıme karşı tartı ineceğine artıda
Tam 79 bu Nasıl birşey ya
Korkunc üzgün şaşkın ve çaresizim
Günaydın canım.Lapa bana gram kilo verdirmez mesela;bence akşam öğünlerini proteine çevirirsen seri bir şekilde gidecek canım:KK19:
Günaydın herkese :KK200:
Günayın badimmmm:KK200:
Ben de nilüferim yemeği önceden yapmasam da kafamda planlarım. Yoksa boşta kalıyorum.
Hemen ekmeğe saldırıyorum kuzum paniklersem,boşluk çok tehlikeli hep tedbirli olmak lazım:KK43:

iki günlük aradan sonra tekrar merhaba kızlar pc arızalıydı giremedim şükür düzeltti eşim :)
ben her zamanki gibi rutin artıdayım bayrama kadar lapa patates vs. uygulayacağım ama şu varki bunlarla verdiğim kiloyu iki günde geri alıyorum kaçamak yapmasam bile :KK43:
Kuzum ara kaçırmaları bırakman lazım senin gözlemlerime göre,yoksa 2 ileri 1 geri olur hep:KK51:

Hadi kuzum 100gram kalmış 9 lara
Elifim bildirim günü 100.1'di;2 gündür aynıyım,3.gün 100 gr gitmiş;gerçekten anlayamıyorum yani kaçamaksız menü düzenli spor bu vücut ne istiyo daha benden anlayamıyorum:cry:

Son düzenleme:
Elifim bildirim günü 100.1'di;2 gündür aynıyım,3.gün 100 gr gitmiş;gerçekten anlayamıyorum yani kaçamaksız menü düzenli spor bu vücut ne istiyo daha benden anlayamıyorum:cry:
Sabırlı olucaz badim bakıcaksın ki 300-500 birden gitmiş vücut direnebiliyor bazen :KK43:

Canım ben de öğle. Menüleri görüyorsun ama sabitim. Azmettiğimiz sürece perşembeye eksiyi görürüz.

Nasilsin canim benim dun hic ugrayamadim sohbet edemedikk ozledim vallaseni ve arkilerimi :KK60:
Biz de seni özledikkk:KK19:İyiyim canım temizlik yapıcam sallanıp uruyorum yarın kardeşim gelecek;koşturuyorum:KK48:Sen nasılsın?
Dun biyere davetliydik gorseniz masda borekler pizzalar tatlilar tuzlular ne ararsan varr
Ama ben tabikidegözümün ucuyla dahi bakmadim aldim ayranimi 2ser kasik sebze yemegimi yemegimi yedim :KK19:
İşte bu harika,kararlılığını kanıtlamışsın bravo:KK9:

Dun biyere davetliydik gorseniz masda borekler pizzalar tatlilar tuzlular ne ararsan varr
Ama ben tabikidegözümün ucuyla dahi bakmadim aldim ayranimi 2ser kasik sebze yemegimi yemegimi yedim :KK19:

Aferim kuzum.
Hep böğle iradeli davransaydık şimdi çok mutlu olucaktık. Ve bu sıkıntıları çekmek zorunda kalmazdık.

X