Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Herkese iyi pazarlar.dunku iftarimi yaziyim
3 kasik barbunya yemegi +bir kase tavuklu pilav+bir kase yogurt
Annemde oldugumdan kendime ayri bisey pisirmiyorum evdekilerden az miktarda yemeye calisiyorum.
En korktugumda bayram tabiki tatliyi okadar seviyorumki sadece tatli ve suyla yasiyabilirim:oops:

Canlarım ben de yarının yemeğini koydum şimdi,yarın temizlik yapıcam çünkü;eğer hazır yemeğim olmazsa ve paniklersem o açlıkla saldırabiliyorum hemen en pratik şeyeo_O
Pazartesi de kardeşim gelecek yanıma;hem onu güzelce ağırlayıp hem de azar azar da olsa ona sofrada içi rahat edecek eşlik etmek istiyorum bakalım:KK51:Yazık o da diyo ki:-Abla sen sakın diyetini bozma bak ben de 4 kilo almışım hem ne güzel senle veririm diyo kıyamam:KK48:
Bende ayniyim canim.is yaparken kesin hazir biseyler olmali evde.ben genelde nesfit bulunduruyorum aciktigimda bir kase yiyorum.

Bana düğün deme. Kış gelse de bir kurtulsak artık.

Sana katılıyorum.
Takı ayrı dert. Kıyafet daha büyük bir dert. İnsanlar için de ne önemli bu kıtafet. Salona girdin mi baştan aşağıya düzüyorlar ya nefret ediyorum.

Bence tek sebebi çarşamba hiç bişey yemedimya tek 2 bar süt içmiştim
Normal menüye geçince vücut tuttu heralde
Yoksa regli zamanı falan değil
Bide spor yapmadım ama vermezsem bile sabit olurdum
Bilmiyom cnm yaa yanlış bişey yemediğim için içim rahat
Bu hafta geçen perşembe dahil sıfır kaçamakla devam edecem bakalım sonuç ne olacak
Yarın mutlaka sporada başlıcam

Ben de aynıyım zuhalim. Detoks yaptım diye herhalde hiç eksilme yok. Sabitim. Bir süre detoks yok. Bunu anladım.

Ve bugünkü menumuz
Sabah
Iki dilim ekmek Menemen yoğurt

Öğle
1tabak sulu köfte pilav falan yemedim okadar kalabalıktiki salata bana düşmedi

Ara
Iki armut

Aksam
Çorba salata 1dilim ekmek aslında ekmek yemeğe iyiydi ama çok acikiyorum gece emzirdigimden galiba

Su iki oldu ama ucu bilmiyorum
Spor birazdan 100mekik ve Leslie yapcam

Canım menün gayet güzel.

merhaba kızlarr
menüm: sabah 2 dilim ekmek+1 domates+4 zeytin+ 2kk peynir+1/2 yumurta
öğle: tavuk+salata
akşam:1 limonata (şekersiz) 2 küçük tuzlu kurabiye
su 4 lt
spor yok

Akşama kadar süper gitmişin. Onu da bu gün telafi edersin kuzum.

Canlarım ben de yarının yemeğini koydum şimdi,yarın temizlik yapıcam çünkü;eğer hazır yemeğim olmazsa ve paniklersem o açlıkla saldırabiliyorum hemen en pratik şeyeo_O
Pazartesi de kardeşim gelecek yanıma;hem onu güzelce ağırlayıp hem de azar azar da olsa ona sofrada içi rahat edecek eşlik etmek istiyorum bakalım:KK51:Yazık o da diyo ki:-Abla sen sakın diyetini bozma bak ben de 4 kilo almışım hem ne güzel senle veririm diyo kıyamam:KK48:

Ben de nilüferim yemeği önceden yapmasam da kafamda planlarım. Yoksa boşta kalıyorum.

Günaydın kızlar
3 gündür yedıgıme karşı tartı ineceğine artıda
Tam 79 bu Nasıl birşey ya
Korkunc üzgün şaşkın ve çaresizim

Allah allah niye öğleki kaptan. Reglin mi yakın acaba.

iki günlük aradan sonra tekrar merhaba kızlar pc arızalıydı giremedim şükür düzeltti eşim :)
ben her zamanki gibi rutin artıdayım bayrama kadar lapa patates vs. uygulayacağım ama şu varki bunlarla verdiğim kiloyu iki günde geri alıyorum kaçamak yapmasam bile :KK43:

Dünki menüm
Sabah : 2 dilim ekmek / peynir / domates/ salatalık
öğlen : ayran / elma
ara : türk kahvesi / form çayı
akşam : 1 tane kıymalı tüm patlıcan (karnıyarık değil yağsız ) 2 yk pirinç pilavı

su: 2, litre
spor: 45 dk yürüyüş

Dünki menüm
Sabah : 2 dilim ekmek / peynir / domates/ salatalık
öğlen : ayran / elma
ara : türk kahvesi / form çayı
akşam : 1 tane kıymalı tüm patlıcan (karnıyarık değil yağsız ) 2 yk pirinç pilavı

su: 2, litre
spor: 45 dk yürüyüş
Ben beğendim abartılı bırsey yok

X