Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bende menümü yazdım sanıyodum yazmamışım
Sabah _2 dil tb ekmeği menemen
Ara _1 taze incir
Öğle (nikahta)_tavuk sote bol salata cacık
Akşam _1 ızgara kabak, yeşil salata, yoğurt
Suyu hiç ölçemedim
Ohhhh,harika bir menü canım afiyetler olsun
Düğün gitmesi bir dert
Hediye bir dert
Ne gıyecen bir dert
Hele davulun sesi
Bugünkü menüm
Sabah
1 dilim ekmek
Beyaz peynir domates
Öğlen
1 kase mercimek çorbası
Akşam
1 kocaman kase peynirli salata
Su 3 lt Olur
Spor yok
Çok güzel canım,afiyet olsun
Tutmaz kuzum az olmuş,posalı bişey ye istersen;çorba ya da sebze;ya da tavuk

Bende çok severim cnm patates kavurmasını en son ne zaman yedim hatırlamıyorum
Patates şeker içerdiği için önerilmiyor
Sadece yağsız tuzsuz 1 gün sadece patates detoksu yapılabilir onun haricinde patates cıss
Bugün en azından akşam meyve yememişin iyi olmuş
Ama çorbayı 1 kase yiyip yanında bi yemek ve salata Yoğurt iyi olurdu
1 kepçe çorba 1 dil ekmek değerinde

Bide kızlar ne çorbası olduğunuda yazalım lütfen oda önemli

Aynen bende çok severim patatesi hemde her türlüsünü ama bunca zamandır kaç tane menümde görmüşsünüzdür belki çok az

Canım bence bu yediklerinden değil o tartı ya nasıl olur çünkü gerçekten çok iyi menülerin
Bence tek sebebi çarşamba hiç bişey yemedimya tek 2 bar süt içmiştim
Normal menüye geçince vücut tuttu heralde
Yoksa regli zamanı falan değil
Bide spor yapmadım ama vermezsem bile sabit olurdum
Bilmiyom cnm yaa yanlış bişey yemediğim için içim rahat
Bu hafta geçen perşembe dahil sıfır kaçamakla devam edecem bakalım sonuç ne olacak
Yarın mutlaka sporada başlıcam

Spor da yap aynen canım Çarşamba öyle yaptığından olabilir gerçekten
İçin rahat olsun zaten

Ablacım yaa,
Bizde -Bin muhtesem gunes- le salı-çarşamba çok az menüler hazırlamıştık tartı öncesi diye o yüzden şimdi Nilüfer sabit ben artıdayım kaçamaksız menülere rağmen, bakalım bugün yürüyüşü 1 saat yaptım inşallah yarına etki eder..

Ablacım yaa,
Bizde -Bin muhtesem gunes- le salı-çarşamba çok az menüler hazırlamıştık tartı öncesi diye o yüzden şimdi Nilüfer sabit ben artıdayım kaçamaksız menülere rağmen, bakalım bugün yürüyüşü 1 saat yaptım inşallah yarına etki eder..

Ben beğendim canım;sabahı sıkı yapmışsın öğle hiç çiğ köfteyi ellemeyebilirdin ya da onu yiyosan sebzeyi eleyebilirdin diye düşünüyorum canım,akşam gayet hafif
Bu ara bulgur olayı üst üste geldi biraz dikkat edeyim Ayy pirinç pilavı yemesem umrumda değil ama bulgurun pilavı, çiğköftesi, kısır görünce dayanamıyorum

Mrb kızlar bugün hiç giremedim üç gorumcemde çocuklarıyla birlikte geldiler malum biz kV deyiz inanin kafamı kaldiramadim bide sular gitti az önce onları gö derdim bütün herywri supur sil cirp derken bittim şimdide çocukları yatirdim biraz spor yapıp duş alıcam

Zuhalcim iyi atlatmissin nikahı tebrik ederim
menülerin çoğu yine harika benimkinide yazacam bakalım në diyeceksiniz

Patates hariç çok beğendim menünü canım

Kuzum sen aralara bulgur karıştırdın bildirimden sonra bence ondan;ben patates,bulgur,şehriye,pirinç o gruptan hiçbirşey tüketmedim 2 haftadır,bence o yüzden artı çıkmadım badim;ama eksilmeme sebebimiz son 2 günkü az menülerimiz bence de öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…