Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar bizde çarşıdaydık gezdik bişeyler aldık kızımbirden aglamaya başladı ilk defa dışarda eşimi değil beni istedi belim koptu onu taşırken
menüm
kahvaltı klasik bir dilim ekmek
ara bir elma
öglen yeşil mercimek yemeği
ara elma kuruyemiş 2 bebe bisküvisi
bu ara kızımn bisküvilerine iyi saldırdm
akşam elma ve saalata
yürüyüş 2 saat normal tempo
su 2 litre 3 bardakta maydonz suyu

kızlar merhaba ben dışardayım arkdşmn yanında bugün abuk sabuk ve çok kötü beslendim menümü yazmak istemiorum görüpte dha kötü olmiim..yrn tartılırım umarım kilo almamışımdr...pınarcım sende harika vermişsin hiç sıkma canını böyle devam edersen baya hızlı verirsin cnm :)) berrycmde istnbulda ben yapıcam yrn sanırım bildiriyi kıt mateğimle yandık yrn sabahzemuszemus

kocacık yoktu doya doya aşkı memnuyu seyrettim valla.neyse iki takalayım kkya yarına görüşürüz kızlar.
büşracım çocuklar deişik varlıklar bi günleri bi günlerini tutmuyor valla.

CANAN geçmiş olsun.

PINAR tickerfactory den yaparsan, ticker yaptığın sayfada sık kullanılanlara ekle butonu var, oradan ekleyip (bir şifre oluşturuyorsun) o şifre ile yapıyorsun tüm düzenlemelerini.

Benim listem:

Sabah: yağsız sütlü nesfit
Ara: 3 limonlu eti form - 1 elma
Öğle: 2 kaşık enginar - 2 kaşık bezelye
Ara: 3 limonlu eti form
Akşam: 1 dilim ekmek - 2 kkut pey - domates - salatalık
Ara: 3 top dondurma

Egzersiz: 1 saat pilates
Su: 3 lt
KAçak: dondurma

Bu arada beşi bir arada çayına başladım. Yeşilçay - mate - funda - kekik - biberiye. Günde 3 fincana kadar içilebiliyor. ÖZellikle mate, yediklerimizden aldığımıız yağ emilimini azaltıyormuş. Kilomu sabah bildireceğim. İnşallah CANAN'ın dediği gibi hiç değilse kg almamış olurum. 200 gr daha giderse öyle olacak inş.

oooo grübcenim harikasın yaaaa maşallahhhhhhhhhhhhhh
öyle Canancım ama çokta ağırlaştı taşıyamadım vallahi burnumdan geldi :)) bu arada ben izleyemedim aşkı nımnımı eşim evdeyse parmaklıklar ardındayı izliyoruz o eski dizimiz eşim yoksa reklam aralarında değişmeli izliyorum D artık netten izlerim bihter hepten çıldırdı sanırım ya

geçen haftaki kilom 63.3
bu hafta 63.2 oldu....

çok şükür, gruba kilo aldırmadım, hatta 100 gr eksildim :) ucuz kurtardım resmen, bir daha kaçamak yok!

Son düzenleme:
**** 2.TAKIM 153 .ETAP ****

dora( 70.5 /70.0 / 0.5 / 0.71 % )
samanyolu( 64.4/ 65.0 / -0.6 / -0.93 %)
moda makyaj ( 67.0 / 66.9 / 0.1 / 0.15 % )
EBRULUM ( 80.0 /79.8 / 0.2 / 0.25 % )
asi_bulut( 61.3 / 61.3 / 0.0 / 0.00 % )
LeyL35 ( 72.5 / 72.5 / 0.0 / 0.00 % )
*JUJU*( 74.0 /73.9 / 0.1 / 0.14 % )
ikraaa( 83.0 /83.2 / -0.2 / -0.24 % )
zümrütüanka ( 77.0 / 77.0 / 0.0 / 0.00 % )

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 649.7 / 649.6 / 0.1 / 0.02 % ) kızlar kimse yok cıkmam lazım bizim takımda d kimse yok gösteriler var cocukların gitmem laızm kuaura kalmayın bekleyemeyegim herkese hayırlı günler

takima bir bakayim dedim ama kimse ugramamis nerdeyse ipooo nerelerdesin gene uyudun mu? Busracim cok tesekkurler canim bence yavas gidiyorum ama en azindan gidiyor iste gram gram. Ogleden sonra hastaneye gececegim gene kaynanam ameliyat olacak bugun kuvvetle cogunlukla orda olurum eve geldigimde yazmaya calisirim cok opuldunuz

kızlar günaydınnnnnnnnnn kıt matematiğimle ve yardımcımcım hesap makinemle listeyi hazırlıorum şuanda

9.TAKIM 153.ETAP

geübchen58.4/57.6/0.8/%1.37)
ipo82.8/82.3/0.5/%0.60)
berry3161.5/61.5/0.0/%0.00)
bsrnzm75.3/75.3/0.0/%o.oo)
mevcan59.5/59.5/0.0/%0.00)
tazefasulye63.3/63.2/0.1/%0.16)
pnruthn69.0/67.0/2.0/%2.90)yeni üye

9.TAKIM TOPLAM KıLO(469.8/466.4/3.4/%0.72)

sabah 8 de başlayan gezme turumuz 15.00 itibari ile noktalanmıştır.öyle bir yol yürüdükki 10 gün yürümesem yeter bana:))
önce stadyuma gittik bayrak aldım kızıma biraz eğlendi biraz sıkıldı sürekli sahaya inmek için yollar aradı oda orda dans edecekmiş:))sonra karşıdaki ankara lunaparkına gördüğü tüm oyuncaklara binmek için yırtındı en sonunda atlı karıncada karar kıldık.çişi geldi,uykusu geldi,yoruldu ama deydi..

bu arada bu hafta hepimiz süperiz bence,pınarı ve grübcheni ayrıca tebrik ederim..

bol bol resim çekindik.birini boydan sizin için çekindim.bu halimle görün diye uygun olunca ekleyeceğim olmazsa faceden bakabilirsiniz yükleyince yorumlarını merak ediyorum şimdiden:))tabii önce eklemem lazım:))yazlık bi montum vardı çıkartmadım ama...

olsun grübcenim yavaş ama emin adımlarla ilerliyosun maşallah
mevcanım ohh iyi yapmışsınız canım bzde sabahtan çıktık sudeniz resmen arabasında ayaga kalkıp bize dogru tırmanıyo çıldırmak üzereyim gezmek burnumdan gelmeye başladı hiçbişey anlamadım :)
ipocum benimde matematiğim fena kıttır tazefasulyeden accukun ders almamız lazım :)

evet kızlar ben bu diyet serüveninde birşeyi anlamış bulunuorum kilo vermek kadar önemli birşey oda ' kilo almamak' sakın içinsden kimse üsülmesin kilo almamak çok büyük birşey çnkü azıcık birşey yediğimizde bazen hemen kiloya dönüyor...kiloyu korumakta harika birşey ayrıca bnde grübchenle pınarı kutluyorum nazar değmesin 2sinede

Teşekkür ederim canım !

off kızlar ağır ve sinyali düşük bilgisayarımla face resim yüklüyorum.bakın bakalım nasıl olmuşum.eski resimlerde bakınki aradaki farkı iyice anlayın:))

ipocum çok doğru demişsin canım.vermek kadar almamakta önemli.

büşracım büyüdükçe inan daha sorunlu oluyor çocuklar hele bi yürüsün sen o zaman gör.herşeyi kendi yapmak isteyecek araba hayatından yavaş yavaş çıkıcak...

kızlar kaç gündr aklımda söyliycektim hep unuttum bana göre çok önemli bir bilgi...deminde şans eseri formda rastaladım alıntı yaparak bir kısımını size yolluyorum...bende uzman tvde taylan kümeliden duymuştum ve çok mantıklı gelmişti

Kilo vermek isteyenler gün boyunca mutlaka buzlu su, buzlu çay veya buzlu meyve suları tüketmeli. Bunun sebebi vücudunuz buzlu içeceği ısıtıp vücut derecesine çıkarabilmek için ekstradan kilo kalori yakıp enerji sağlamak zorunda kalacaktır. "Kilo vermek için neden buzlu su içmeliyim?" diye merak edenler için cevap hemen geliyor. Buzlu su içmek vücut sisteminizi, vücut ısınızın düşmesini engellemek için metabolizmanızı hızlandırmaya zorlar. Örneğin, 340 ml'lik bir bardakla günde 8 bardak buzlu su içiyorsanız fazladan 200 kalori yakıyorsunuz demektir. Bu da kilo vermenizi hızlandırır

bunuda bir arkdşmz yazmış forumdan

geçenlerde gülgün uzun da bir programda yazın daha çok kilo vermenin nedenlerinden birinin de soğuk içtiğimiz su/meyve suyu ve soğuk zeytinyağlılar vs olduğunu söylemişti
aynı mantığı açıklamıştı vücut yediğimiz içtiğimiz şeyi vücut ısısına getirebilmek için ekstra enerji harcıyormuş

ayy mevcancım hemen baktım resmineee harika çıkmışsınızz vallahi o kadar fark varki eski halinlee şimdiki halin arasında ...çok beyendim cnm mukkemmel olmşsun birde pantolonunun bol geldiğide gözümden kaçmadıı haniisengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…