Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

büşracım ellerine sağlıkk cnm...bende uyanalı 1 saat oldu psikolojim çok kötü ağlıorum durup dururken çok sıkılıorum yaa herşeyden öfffffff...alışverişe gitmek istiorum moral olsun diye ama gidemiorum kıyafet yok hepsi ya tam kışlık ya tam yazlık baharda kıyafet bulmak çok zorr bi sıcak oluo bi soğuk biran önce sandaletlere elbiselere geçsek turistler gbi süper olucak :)) bugünde malum aşkı memnu var o yüzden yemeğimi dha erken yiyip diziden önce en azından bi 30 dk yürüyüş yapmam lasım...malum yrn tartı günü :)) verdiğimi sanmıorum çnkü ilaçta kilo yapıo eskidende kullandığımda hep kilo alıodum bu slk ilaçla

ipocum regl olamadıkça sinirlerin bozuluyor hormonların seni aglatıyor canım agla rahatlarsın biraz
benim tartı gnüm bu sabahtı ama tartılmadım inanılmaz birşişkinlik var karnıma dokununca bile agrıyor
parmagımı oynaatasım bile gelmiyor zaten dün sabah 75.5 geldim sanırım reglle alakalı gerçek kilomun bu olduguna inanmıyorum oyuzden geçen haftaki kilom kalsın bugünde maydonoz suyu içiyorum ödemmi oldu ne oldu karnım bukadar kötü öfff

geçen haftaki kilom 75.3
bu haftaki kilom 75.3

tünaydın kızlar.gece çok geç geldik.sabahta geç kalktık doğal olarak acaip başım ağrıyor.
kilom yine aynı çıktı.
geçen haftaki kilom 59.5
bu haftaki kilom 59.5 dediğim gibi mutluyum o kadar kaçamağa rağmen kilo almamışım:))

büşracım verdiğin bilgiler için saol canım.
ipocum sizin oralarda ne güzel olmuştur şimdi ankara halen yağışlı.
[/B]

pınarcım,fasulyecim sizlerede kocaman öpücükler.fasulyecim umarım sende benim gibi dengesiz yemeğe rağmen kilo almamışsındır.:)))yediklerimiz yanımıza kar kalmıştır.

büşracım o uygulamalar olsaydı bu hallere düşmezdik dimi:))
neyse bacım benim kız acıkdımmm ya diyor.kaçtım ben şimdilik.

iyi akşamlar kızlar.daha yeni geldim eve dışaraydık bol bol gezdik az alışveriş yaptık.menümü vermeyim bugün(( tamam.

pınarcım çizelge düzeltilmiyor sil baştan tekrar yapıyorsun.
bu arada sabah kızımı stadyuma götürcem 23 nisan şenliklerine.şimdiden nasıl seviniyor.bana bayrak al sallayım diyor.

kızlar bu arada ameliyat olacak olan görümcemin büyük oğlu akşam ankaradaydı karnım ağrıyor diyordu.tuvaletten çıkamıyordu.akşam görümcemler evlerine giderken çocuk rahatsızlanmış hastaneye götürmüşler meğersem apandisi patlamış acil ameliyat olmuş hastanede yatıyor şimdi.eşim kayınvalidem oraya gidiyorlar şimdi.kız zaten hasta bide bebek var bi taraftan büyük oğlu dediğimide bakmayın daha yaşı 12 çocuğun aradım kızın sesi kesilmiş üzüntüden kendime mi yanayım oğlumamı diyor ya.

pınarcım bu arada ilk kilo bildirimin olacak.sabah erkenden liste hazırlanır en geç sabah 9 gibi kilonu yazmalısın geçen hafta ve bu haftaki kilonu sakın unutma tamam tatlım.erken giremezsen bizim gibi bugündende yazabilirsin.

büşracım bu arada dilemm vardı bi kaç gün uğradı ama yok ortalarda galiba gruba katılmaktan vazgeçti.arkadaşındıya merak ettim canım.

pınarcım süpersin bi haftada 2 kilo demek tebrik ederim canım.dereceye bile girersin belki.bende ilk haftamda 1,5 kilo vermiştim:)))sonrası zamanla azaldı..

Geçmiş olsun canım ya en kısa zamanda ikiside iyileşir inşallah mafoldumben

canancım çok çok geçmiş olsun ya çok üst üste gelmiş gerçekten
canım Dilemden şuanlık haberim yok bizde burdan görüşüyorduk ama giremiyor sanırım
pınarcım maşallah canım bende ilk haftamda 2.7 vermiştim ama o hafta yaptıgım kadar sıkı diyet ve aşırı spor yapmıyorum artk oyuzden veremiyorum hep öyle gitseyim veriridim böyle devam edebilirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…