Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar bugün çook yorucu ve gergin bi gündü.Zaten hava da çok kötüydü.Dün gece uyuyamadım aşırı yağmur,fırtına ve gök gürültüsü vardı.Menümü yazıyorum!
Sabah
Kahvaltıdan önce bir bardak ılık su
1 dilim ekmek ve 1 kk beyaz peynir
Ara-
Yok
Öğlen-
Şinitzel,lavaş ve domates ve ayran
Ara-
Yarım paket form bisküvi
Akşam-
Yarım porsiyondan daha az buğlama
Yarım porsiyon salata
1 dilimden biraz fazla ekmek
Ara- Dondurma yiyeceğim yemedim daha :)

Kaçamak : Dondurma
Su : 2 lt
Spor : 45 dakika egzersiz yapsam mı yapmasam mı diye düşünüyorum ama sanırım yapacağım :)

Son düzenleme:
canancımçok geçmiş olsun canım ya herşey üst üste gelmiş öyle doktorları varya kesmek lazım yazık gunah değilmi kadına işlerini dikkatli yapsalar ölürler sanki
canım tahmini 3 km yürüyorsundur çünkü 6 km hızla yürürsen 40 dkde 4 km yürürsün ama 6 km hız koşmakla yürümek yani baya aşırı tempo dışarda yürürken okadar hızlı yürüyemiyorum mesela dışarıdaki en tempolu halim 4 bçk 5 arasıdır sanırım ama 40 dkde çok iyi canım ya
bende ipomun uyarısını dinledim 3.7 km yürüdüm 34 dkde 6 km hızla başladım aralarda 6.6 yla koştum 8 kmyle koştum sadece 6kmyle gitseydim tam 37 dkye ihtiyacım vardı :)))) hemen duşumu aldım üstümü değiştim sudeniz uyandı agladı yani tam 50 dk uyudu hemen koştum salladım uyudu ama elim ayagım tutmadı sonra
yarım kase yogurt yedim

of kızlar iyi geceler dedim ama eşim hala gelmedi güya 8de gelecekti açılıştı kokteyldi uzuyacagını biliyodum zaten hep öyle olur öff

BÜŞRA ne kadar şanslısın, benim kocam hiç anlamaz öyle sürprizlerden. Hediye falan da seçemez hiç. Çok şanssızım bu konuda. Sürprizlerini hep eline yüzüne bulaştırır. Valla çok özendim, Allah bozmasın :) Maşallah diyim.

Kızlar geri sayıma devam, inşallah yarın sabah 63,3 ya da daha az çıkarım da, hiç değilse gruba kilo aldırmamış olurum. Hİç bu kadar berbat bir hafta geçirmemiştim. Neyse ki toparlıyorum.

Sabah: 2 dilim ekmek - 1 haşlanmış yumurta - 2 kkut pey - 2 çay kaş bal - domates -salatalık
Ara: Çeyrek simit - 1 kkut pey
Öğle: 1 pors bezelye yemeği - 1 dilim kmek
Ara: 2 limonlu eti form
Ara: 1 elma
Akşam: 4 köfte (ızgara) - 3 yemek kaş bezelye - marul - domates
Ara: 1 ceviz - 1 incir - 1 kayısı (yemeyi planlıyorum)

Egzersiz: 1 saat step
Su: 3 lt
Kaçak: yok

kızlar iyi geceler bende yürüyüşümü yaptım duşumu aldım ay çok yoruldum tabanlarım ve kalçam ağrıor baya hızlı yürümekten...terlicem diye kendimi yırttım haha:)) pınarcım snin bir hatanı yakaladım yani hata demiyelim bende yapıorum ama değiştirebiliceğin birşey söylemişsin

dondurma yiycem dha yemedim

kaçak:dondurma

cnm dha yememişsin kendini tutup yemiyebilirsin ve kaçak yapmamış olursun cnm ama sen bilirsin

selam kizlar kaynanamlardaydik yarin hastaneye yatacak ameliyat olacak kisa bir ugradik menumu vereyim

Sabah: klasik kahvalti + 1 ince dilim esmer ekmek uzeri becel + bal + cay

Ara: 5 cubuk kraker

Ögle: 1 tabak corba + 2 y.k et sote + 2 y.k. pilav + kucuk yogurt

Ara: 10 tane badem + 5 cubuk kraker

Aksam: 1 tabak corba + 2 fisch fingers + 3 y.k. makarna + salata

Ara: 10 findik + cay

Egzersiz: dun yaptim ama bugun yapamayacagim cok beterim

Su: 2 lt

grübchencim cnm inş bir an önce iyileşirsin cnm yaa...bu haldeyken egzersiz falan yapma bnce terledikçede çoğalır belki gribin

tazefasulyecim çok saol canım bizdede ben aynı durumdayım çok fazla romantiklikten anlamıyorum galiba :)))
ayy ipocum bende çok kaçamak yapmak istedim dn akşam ama yapmadım yürüyünce insan yürüyüşüne ihanet edemiyor
bu arada hepinize günaydın kızlar

kızlar 2 3 ay hergun bir diş sarmısak yutarsak zayıflarmışız gürkan kubilay öyle diyor şuan doktorumda

kızlar bunu çok dikkatli okuyun!
Gürkan kubilay diyorki günde bir insanın alabileceği verebileceği 100 gramdır
sabah tartıya çıkıp 70 kilo akşam çıkıp 72 görüp aaa kilo almışım demeyin diyor
bu mümkün değil diyor vucuduz su tutar diyor
zayıflama sektöründeki bazı şarlatanlıklar yüzünden şişmanlar insanlar diyor
ödem attırıcı menüler veriyor sıkı diyetmiş yazıcam

Doktorum programına katılan Dr. Taylan Kümeli, karın şişkinliği ve yağları gidermek için özel bir diyet programı sundu.

AÇ KARNINA 1 fincan sıcak su +1 dilim limon + 1 parça kabuk tarçın + 1-2 dilim limon+taze nane

SABAH 1 adet probiyotik sade yoğurt
2-3 adet çilek
1 orta boy kiwi
1 dilim taze ananas
1 tatlı kaşığı keten tohumu

ARA 1 fincan mate çayı + 1 dilim ananas

ÖĞLE 3 gün 4 yk yulaf+1su bardagı laktozsuz diyet süt+1/2 ortaboy rendelenmiş elma

pişirin, ılıtın... Üzerine 1 yemek kaşığı yaban mersini koyun

2 gün 2 orta boy z.yağlı (1 yk yağ) enginar + Salata

2 gün 200 g diyet yoğurt içine salatalık, nane, dereotu doğrayın, 1 tatlı kaşığı keten tohumu atın, 1 dilim diyet etimek doğrayın ve tüketin

2 SAAT SONRA 1 orta boy kabuklu yeşil elma veya armut

1 fincan yeşil çayı+rezene çayı

2 SAAT SONRA 1 dilim diyet etimek üzerine 1 tatlı kaşığı light peynir sürün ve 1 tatlı kaşığı keten tohumu serpip tüketin

2-3 adet cherry domates, 1-2 adet badem salatalık

1 fincan yeşil çay+rezene çayı

AKŞAM 3 gün Doyana kadar ıspanak veya pazı veya semizotu (1 yk yağ)

200 g diyet yoğurt

2 gün 200 g ızgara balık

Salata

2 gün 1 kase (1.5-2 kepçe) sebze çorba

1 yemek kaşığı keçi peynirli domatesli roka salatası

2 SAAT SONRA 2 orta boy kivi + 1 çay bardağı light kefir veya 1 adet probiyotik sade yoğurt

Yatarken 1 fincan phytoslim çayı+rezene çayı

Günaydın kızlaarr sabah ılık su tek şekerli çay ve 1 buçuk dilim kepekli ekmek yedim. Umarım herkes çok iyi bi gün geçirir.

gunaydın pınarcım hoşgeldin nasılsın canım
kızlar diyet listeleri paylaşıcam şimdigürkan kubilayın

Doktorum'a katılan Dr. Gürkan Kubilay'dan özel tarif...22.04.2010 1151 KABIZLIK SORUNU OLANLAR ıÇıN
TATLI PATATES PÜRESı TARıFı

1/2 FıNCAN PıRıNÇ
1/2 FıNCAN DARI
1/2 FıNCAN TATLI PATATES
1 LıTRE SU

YAPILIŞI
1 LıTRE SU ıÇıNDE PıŞıRıN
*SONRA PATATES PÜRESı ıÇıNE KOYUN
*AKŞAM YEMEĞı ÖNCESı VE SONRASI YıYıN
*ERTESı GÜN RAHATLARSINIZ

KABIZLIK PROBLEMı OLAN HASTA ıÇıN ıSKANDıNAV ÇORBASI

Malzemeler;
1/4 FıNCAN ŞEKER
1/2 FıNCAN KURU KAYISI
1/2 FıNCAN DıLıM ELMA
1/2 FıNCAN KURU ERıK
1/2 FıNCAN KURU KIZILCIK
2.5 FıNCAN SU
1/2 FıNCAN PORT. SUYU
1/2 FıNCAN ÜZÜM SUYU
1/2 FıNCAN KıRAZ
1/4 FıNCAN LıMON SUYU
Hazırlanışı;
TÜM KURU MEYVELERı, ÜZÜM SUYUNU VE NORMAL SUYU
YAKLAŞIK 8 SAAT KISIK ATEŞTE PıŞıR
SERVıS ETMEDEN ÖNCE
PORTAKAL VE LıMON SUYU ıLE
KAHVERENGı ŞEKERı EKLE
ÇORBA VEYA TATLI OLARAK ıKRAM EDıNıZ

Dr. Gürkan Kubilay'dan özel liste...22.04.2010 1155 1 GÜNLÜK ÖDEM ATICI DıYET

SABAH:

AZ YAĞLI MEYVELı DOĞAL YOĞURT
2 MANDALıNA

ÖĞLEN:

KEREVıZ ÇORBASI
BUĞDAY EKMEĞı

ARA ÖĞÜN:

1 DıLıM KAVUN

AKŞAM:

FIRINDA TAVUK GÖĞSÜ (SARIMSAKLI)
BUHARDA PıŞMıŞ BROKOLı VE HAVUÇ
1 ADET MUZ

kızlar kabızlık için olan listeyi atamadım word dosyası içinde yapılmış isterseniz doktorum sitesinden bakabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…