Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

pınarcım canan kolcu kesekler tekim zaten.buraya da eklerdim ama herkes arkadaş grubumda zaten bide nasıl eklenir bilmiyorum da:))

saol ipom bide bu en dar gelen pantolum.kilo vermeden alışverişe çıkmak istemiyorum aldığım bol gelmesin diye.diğer kotlarımı kaldırdım bile.nereye gitsem hep bunu giyiyorum.bu arada ayakkabım ve gözlüğüm eşimin hediyesi ilk defa zevkli bi şey almış kocam:))

buzlu su olayını bende duymuştum hatta aynısını sıcak su için demişlerdi.ama doğru ben buzlu içecekler içsem hemen bademciklerim şişer acıdan yemek yiyemem böylece kilo veririm.

saol ipom bide bu en dar gelen pantolum.kilo vermeden alışverişe çıkmak istemiyorum aldığım bol gelmesin diye.diğer kotlarımı kaldırdım bile.nereye gitsem hep bunu giyiyorum.bu arada ayakkabım ve gözlüğüm eşimin hediyesi ilk defa zevkli bi şey almış kocam:))

buzlu su olayını bende duymuştum hatta aynısını sıcak su için demişlerdi.ama doğru ben buzlu içecekler içsem hemen bademciklerim şişer acıdan yemek yiyemem böylece kilo veririm.

cnm gözlüğün çok hoş bnmde almam lasım :)) benmde pantolonumun arası eridide allahtan attım yoksa hala onu giyiyo olurdum :)) istnbulda bir kot almıştım kabinde denerken annem hadi göster bakiim nasıl oldu diodu bnde oldu oldu tamam diodum ama göstermemiştim çnkü olmamıştı sırf almak için kandırmıştım...allahtn şimdi oluyor rahat rahat ama biraz kıışlık olduğu için giyemiorum ...

ipom bu gün gördüğüm tüm kadınlarda nerdeyse aynı gözlükten var.önü aynı yanları farklı sadece eşim 14 şubatta almıştı bide yeni sezon demiş satan adam bihter gözlükleri diye çok satılıyor demiş.ben bihter olayını duyunca deiştirelim dedim ama yüzüme yakıştırdığım için vazgeçtim.kızılay dağıtmış gibi herkes aynı model takıyor.verdiği parayı bilmesem kaldırır başka alırdım ne yalan söyleyim.o yüzden gözlük alırken iki kere düşün.

o kadar mutluyum ki anlatamam.ablam yarın ankaraya geliyormuş.1 gece kalıp dönecekler pazara hava güzel olursa piknik yapıcaz.uğrayamam belki haberiniz ola.ablamı yiğenlerimi o kadar özledimi çok iyi oldu valla.[/B]

Ay ne güzel Canan! Ve evet, fotolarda çok hoş görünüyorsun.

Bugün neler yedim

Kalkınca : 1 bardak yağsız süt
Sabah (1saat sonra): 1 simit - 2 kkut pey - 2 çay kaş reçel - 1 yumurta
Ara: 1 elma
Öğle: çeyrek yufkadan az yağlı otlu börek
Ara: 1 cornetto
Akşam: 1 dilim ekmek - 1 porsiyon taze fasulye - 1 kase yoğurt
Ara: kuru kayısı ve incir planlıyorum (1er tane)

Su: 2 lt
Egzersiz: yok (ama bütün gün Doruk'u gezdirdim, hep sokakta yürüdüm)
Kaçak: cornetto (küçük boy)

Valla aslında şu Dominos'un incecik hamura ege güneşi pizzasından çok istedi canım ama, 62,5 i görene kadar yok öyle pizza - pide falan. Paşa paşa sebzemi - ızgara etimi yiyip oturacağım. Spora gidemedim bugün, o kötü oldu. Neyse artık...

kızlar iyi geceler telden girdim eşim bilgsyrda tarlasyla ugraşyr :))
Canancım ben henuz bakamadm resmlerne teldende olsa bakcm :)))
ıpocum ben sıcak su içerdm hep buzlu su olayını duydugudan beri soguk su içmeye çalşyrm ama buzlu deüil :)
Menum
Kahvaltı klask iki dilim kepek ekmek
Ara elma
Öğlen az makarna
Ara birkaç biskuvi
Akşam salata
Ara kuruyemiş
Spor sahilde yürüdük baya
Su 1bçk ancak

kızlar yürüyüşteydim sonra eve geldm hızımı alamadım 15 dk dans ettim duşumu aldım ay ayaklarıma kara sular inmişş nasıl zonkluolar valla...menümü veriimm

sabah:1 adet brovni
yumurta,beyaz peynir 2 dilim salam 1 dilim kepek ekmeği

öğlen:patetes kızartması ketçap mayonezle

ara:yarım brovni

akşam:1 tavuk but ketçap mayonezle

su:2 lt şimdilik
spor:1 saat yürüyüş 15 dakika dans
kaçamak:brovniler ketçap mayonezler birde çok kaçmış ıyyyyyyyyyy :))

ayy ipocum saol canım akşam eşim kocaman sandvç yedi önümde sende ye dedi yemiycem banane dedim annemdeydik çayla bisküvi yediler biskrmler faln ben az kuruyemş yedm ablamı gördükçe zayıflamak istiyorum bir deri bir kemik 36beden pantlnları bi pantlnunu aldm eline ufacık beli bol diyo hala oda74kiloydu bizamanlar biz niye olamıyalım dimi canım yaaa :))
Bu arada canancım fustık gibi olmuşsun yaaaa kızınla kardeş sanarlar artık sizi maşlllhhhh maşllhh

saol büşracım teşekkür ederim herkese.her zaman çocuğuyla arakadaş gibi görünen annelere imrenmişimdir.inşallah bende ve tabii sizlerde bebişlerimiz büyüyünce yanlarında arkadaş gibi dururuz.[/B]

oluruz büşracım elbet bizde zaman gelir 36 beden oluruz.
kızlar bende menümü yazıcam ama malum düzensiz
sabah:1 poğaça bol su
ara sabah karışımı:1 simit ve 1 tane browni
öğlen akşam karışımı:1 elma,yarım muz 1 bardak ayran ,ızgara tavuk az

malum saatleri yok tüm gün evde olmayınca saçmaladım

su çoook
yürüyüş hemde çook
egzersiz yok

kızlar valla söylemeden geçemiyeceğim tam adı ne unuttum ama bu browninin yenisi çıkmışya dışı çikolata içi browni o ne muhteşem bi şey ya.:))

X