Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

tünaydın kızlar anca vakit buldum.sporu ve egzersizi yaptım hazır terliyken kızımı yiğenime bırakıp banyoda hamam keyfi yaptım:))
büşracım senin adına çok sevindim eşinde aynı benim eşim gibiymiş.hediye direk elime gelmez.olup olmadık yerlerden çıkar:))

misal ilk anneler günümde kocaman bi çiçek verdi kızımla çok sevindim ama hediye beklemiştim ilk olduğu için araştırdım sağı solu göremeyince üzüldüm.eşimde alamadım söz bi dahakine felan dedi.bende olsun canım ne önemi var düşünmen yeter diyorum ama yalan:))neyse akşama doğru kayınvalidemlere gittik eve baya geç geldik.kızım yolda uyumuştu zaten.eşim tutturdu nescafe içelim ben yok yatalım uykum var eşim diye yok lütfen içelim.neyse abur cubur dolabını açtım aldım kahveleri eşim bide ordan browni ver dedi.verdim bende bide kremalı bi şeyler ver dedi oha derken bi baktım kırmızı bi kutu adam oraya saklamış meğer hediyemi.çok şık bi künye almıştı hiç unutmam.

büşracım sen yazınca aklıma geldi:))ilk evlilik yıldönümümüzde bir sürü hediye almış heryerden hediye çıkıyordu.neyse en son hadi yatalım dedi.bende abajuru açmadan yatağa yattım.ayağıma hışırt diye bi şey geldi bi çığlık bastım korkudan ağlamaya başladım.meğersem benim şaşkın birnide yatağın içine saklamış.ağladığım için çok üzülmüştü eşim.

ipom valla bende yazacaktım şimdi.sabah tartıldım kilom aynı.gerçi acaip sevindim .malum sınav,araba kullanma sevdasına dışarı çıktık bol bol ne spor yaptım ne dengeli beslenip,ne su içebildim.kilo aldım diye düşünürken aynı olmama çok sevindim.

selamlar kizlar berrycim varmissindir gerci ama iyi gecmistir umarim yolculugun. Busracim cok sagol iyi olaya calisiyorum acikcasi ne yalan soyleyeyim boyle hasta olunca hic giripde birseyler yazasim gelmiyor cok beterim.. Bronslarim cok kotu oksuruk mevcut nasil gecirecegim hakkinda bir bilgisi olan var mi acaba.. Upss unutmadan busracim cok sevindim senin adina canim daha nice guzel, uzun yillara ailenle..

mevcancım snin adına çok sevindim de ben deliricem heralde...hala reglide olamadım tartımda bi öle tartıo bi böle bende sinirden pillerini çıkardım dün le bugün arasında 600 gr fark var bu nasıl mümkün olablr?? acaba geçenlerde yediğim o kebaplar bugünmü yaradı kilo olarak? belkide öyle ama yılmak yok şu 82yi geçmeden ölmiycem :)) yürüyşe çıkıcam yine akşam

grübchencim ben grip olunca adaçayı içiorum limonla çok rahatlatıo cnm bir dene istersen

ayy canım süpermiş yaa aslında bende akşam 11de eve döndüğümüzde bekledim baktımki yok bişey şöyle üstten eşimin ceketinin ceplerine vurdum belki bi hışırtı gelir diye baktımki bişey yok sonra ben kızıma mama içirirken o hemen uyuya kaldı saat 12yide geçmişti tam umudumu yitirmiştim hahaha ama hiç bozuntuya vermedim :)))
kızlar bu hafta tartılıp kilosunda değişiklik olan varmı??
ipocum dün sabah vardı bende pazartesi sabah 75.0 gelmiştim dün sabah 75.5 geldim regl olcagımı anladım ama bugün çok yedim yarın kaç gelirim bilemiyorum :S
yaa ama öyle olmasaydı bukadar eglenceli hatırlamazdın dimi canım ömür boyunca unutmassın ALLAH mutlulugunuzu daim etsin Canancım

Çok saol canım ben genelde grip falan olunca birr tatlı kaşıgı bala yarım limon sıkıp bir aspirin ezip çok azıcık sıcak su koyup içiyorum birazcık rahatlatıyor canım birde öksürük için zencefil ve balçok iyi

bulmam lazim ada cayini ama zannetmiyorum :s ben de nórmal cay iciyorum simdi karanfilde attim icine ... Ben bu arada sabah tartida gecen haftadan 200 gr daha az gozukuyorum ama sporda yaptim bu halime ragmen sanirim kilo vermem yavasladi. 1,5 ayda verdigim kiloyu su son bikac haftadir veremiyorum bi ileri iki geri modundayim..

ya bende bu hafta çok güzel spor yaptım yemegime çok dikkat ettim dün akşam ve bugün kaçtı ipin ucu çok kızıyorum kendime okadar dikkat et sen sonra yeeeee

eet zancefil iceyim o zaman zaten yesil cayimda zencefilli onu icsem olur demek ki:)) Ama bal olmassss sabah kullandim bir dilim ekmekle o hakkimi tamam daa olmasssskaydirigubbakcemile3

Benim esim bile bana diyor dun aksam ilk basta ki azmini goremiyorum ama gene de veriyorsun da olsun bak gidiyor diye sozde moral verdikaydirigubbakcemile3 Zaten ona kalsa ben maksimum 54 e dusmeliymisim 50 cok zayifmis bunyem alt ust olurmus nie bu kadar acele ediyormusum da bla blaaa... Bu arada artik 29 beden kotlarima da oluyorum ama su yanlari bir yok etsem hafif de gobek kaldi ama yanlar en buyuk bela suanda.. Sopa cevirmek ise yarar dimiii..

grübcenim inan bunu inanılmaz içten söylüyorum senden 10 kilo bile fazla olsam razıyım ama senin gibi olabilmeyi nekadar isterdim offf offfff ben çok iradesizimçok üzgünüm ama bugün gerçekten yedim (((

büşracım sen regl olucan diye fasla çıktın ama ben olamadığım halde 600 gr fasla çıktım karnımda ara ara ağrı oluyo ama hiç olucakmşm gb i gelmio inş olurum yaaaaaaaaaaaa

oyyy ipocum hala olmadın dimi çok gerginlik yapmıştır sende canım ilaç falan kullanıyomusun başlıycam demiştin

ipocum ya zaten bak olamadigin icin boyle oldu ya hormonlar butun suclu sen hic kasma kendini ve tabi busra sende bakin bi regl olun nasil ineceksiniz fiss die

grübcenim ben dün oldumda şimdide içimde deli gibi yemekistegi böyle çatlayana kadar yesem doymam sanki delirmiş gibiyim :)))

evet grübcenim keşke diyebilseydim ama bu saatten sonra hçbişey yemiycem yeterince yedim sudeniz uyursada hemen kalkıp yürüycem bari yediklerimi yakayım (

menümü sabah ögle akşam diye yazmıycam toptan vericemçünkü hangi ara ne yedim ben bile farkında değilim
3 poğça 3 bebe biskuvisi bir avuç kuru yemiş bir tane rondo 1 tatlı kaşıgı nutlla su 1 bçk litre ancak birde keyfi tahıl içtim birkaç çatalda salata yedim
maşallah nasıl bir beslenmedir bu yaa

off ben küçük hanım uyursa diye hayal kuruyorum o yatagında kalkmış söyleniyo sesi buraya kadar geldi D

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…