Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Sabah
-1 buçuk dilim kepek ekmeği
-1 bardak şekersiz çay
-1 dilim peynir (KK)
Ara
-1 portakal
Öğlen
-Şintzel
Ara
-Eti form bisküvi
Akşam
-Bi porsiyondan daha az makarna
-3 parça kızarmış tavuk
-Çok az ekmek
Ara
-6-7 tane midye
Kaçak : Makarna,tavuk
Spor : 45 dakikalık egzersiz
Su : 2 litreyi tamamlamak üzereyim :)

( kızlar akşam yemeği içler acısı biliyorumm :KK70: )

selamlar menumu vereyim

Sabah: 1 tabak un corbasi

Ara: yok

Ögle: biraz findik + 3 tane marmelatli kek

Ara: 5 badem

Aksam: 1 tabak corba + 1 tabagin yarisi pilav, yarisi et sote + coban salata

Ara: cay

Egzersiz: yapabilirsem 2 mile( dun yaptim ama resmen nefes darligi oldu)

Su: 2,5 lt

Gribim icin ilac tedavisine basladim gozlerim cok kotu, burnum silmekten aciyor artik bi gecse ya boyle cok beter ..

mevcancim sikma canini tatlim gecer gider cok uzamadan .. Nasil olsa biz hep dusundugumuzle kaliyoruz sen rahat ol .. Ufaklik belki de dedigin gibi uykusuzluktan yapiyordur canim ... Pinar henuz tam karsilasamadik ama umarim hos sohbetler dilegi ile.. Taze fasulye valla ne yalan soyleyeyim yazdiklarini ustume aldim iyi ki de elestiri yapmissin tokat gibi oldu, birinin bizi dovmesi gerek sanirimolumunekankayizsmile

Bugünkü menüm: (biraz erken ama akşam annemde olacağız)

Sabah: 1 elma
(1 saat pilates)
Kahvaltı: 1 dilim ekmek - çeyrek simit, 2 kkut pey - domates - 2 çay kaş bal
Öğle: 1 porsiyondan biraz az taze fasulye - yarım armut
Ara: yeşil çay - 1 elma - 1 avuç kuru nesfit (buna da yeni dadandım) 1bardak yağsız süt
Akşam : ızgara balık - salata - 1 dilim ekmek (yemeyi planlıyorum)
Ara : 1 kuru kayısı - 1 incir - 1 ceviz (yemeyi planlıyorum)

Egzersiz: 1 saat pilates
Su : 2 lt
Kaçak yok ama süt - yoğurt yok hiç menümde, napsam? İtalikle yazdığım sütü içeyim şimdi.
ASlında dediklerinin bir kısmına katılıyorum düzenli yesemde gitmiyor spor spor spor...
Mesala
SABah:beyaz peynirli tost
ARa:yok uyumuşum kahvaltıyı 7 de ettim
Öğlen:1 paket diyet bisk ve sütlü şekersi nescafe
Ara:yok
Akşam:zeytinyağlı pırasa ve ince küçük lavaş içine söğüş soğanlı et.

Kaçak:yok
SU:az içtim
EGzersiz:hava kötüydü ankarada çıkamadı m.

fasulyecim bu arada branşın ne senin?

branşım matematik canım. ohaoldumsmile

Canım sen ne kadarda verdin bu kiloyu :)

3 ayda 10 kg :) darısı başına!

Spor yaptıkça bacaklarımız falanda sıkılaşıyor.Bel bölgeside inceliyormu kilo verdikçe?

elbette. Her ay 2-3 cm gidiyor.

hepsinin kalorilerini yazdım :)

çok iyi yapmışsın, tşk ederim. Mİdye yiyince çok üzülmeyelim yani :) Ama o, dolma olmadan sadece et kısmının kalorisidir. Eminim iç pilav ve yağ ile tanesi en az 40-50 kcal oluyordur.

Taze fasulye valla ne yalan soyleyeyim yazdiklarini ustume aldim iyi ki de elestiri yapmissin tokat gibi oldu, birinin bizi dovmesi gerek sanirimolumunekankayizsmile

Yok bebeğim, ne dövmesi, est :) Bazen ben de yapıyorum, unutuyorum ya da önemsemiyorum.

Dondurma yedim. Pişman değilim. Çok güzeldi. 3 top kadar yedim, buzlukta duruyor ve ben devam etmiyorum. Neyse kayısı falan yemem artık ya da 1 tane yerim. Sabah WC için iyi oluyor. yerimseniben

kızlar günaydınlar dün gece girdim ama yazamadan çıktım Sudeniz uyandı
dün akşam çok güzeldi
eşim ilk eve geldiğinde elinde 2 kırmızı gülle geldi
sonra kızımı anneme bıraktık arabaya indik ben oturdum eşim bagajı açtı su alıcak dedim bi baktım camımı tıkladı kocaman bi buket gül 23 yaşıma bastıgım için 23 tane şok oldum
sonra yemek yedik gezdik
gidip kızımı aldık eve geldik Sudeniz uyanınca mamasını verdim saat 12yi geçti tam yatıcam yorganımı kaldırdım altından bir kutu çıktı kolye set almış yineşok oldum hani artık gece bitmiş uyuyacakken :))
bol şoklu bir akşamdı yani biraz ekmegi fazla yedim sanki dikkat edemedim açıkçası
akşamdan ekmek yemiyorum normalde ama 2 dilim kızarmış ekmek yedim

kızlar günaydınlar dün gece girdim ama yazamadan çıktım Sudeniz uyandı
dün akşam çok güzeldi
eşim ilk eve geldiğinde elinde 2 kırmızı gülle geldi
sonra kızımı anneme bıraktık arabaya indik ben oturdum eşim bagajı açtı su alıcak dedim bi baktım camımı tıkladı kocaman bi buket gül 23 yaşıma bastıgım için 23 tane şok oldum
sonra yemek yedik gezdik
gidip kızımı aldık eve geldik Sudeniz uyanınca mamasını verdim saat 12yi geçti tam yatıcam yorganımı kaldırdım altından bir kutu çıktı kolye set almış yineşok oldum hani artık gece bitmiş uyuyacakken :))
bol şoklu bir akşamdı yani biraz ekmegi fazla yedim sanki dikkat edemedim açıkçası
akşamdan ekmek yemiyorum normalde ama 2 dilim kızarmış ekmek yedim

Günaydın canım ay harikaymış valla ya sabah sabah yüzümde tebessüm oluşturdu :)

Günaydın Pınarcım nasılsın ?
bizim kızlar yoklar hala grübcenim hastaydı daha kötü olmamıştr inşallah
berryde yolculk hazırlıklarında

kızlar bugün spor yapamıycam bu sefer reglim çok agrılı ve yogun oldu anlamadım pek böyle olmaz açıkçası ama dogumdan sonra her seferde bir değişik içimde çok yemek yeme arzusu var böyle herşeye saldırsam hiç doymasam gibi bişey işte ama kendimi işe veriyorum

kızlar merhabaaaaaaa :)) büşracım dün yaşadığın süprisler harikaymş özel günlerde bende hep beklerim öle şeyler hepte olur allahtn bnde şanslıyım :)) tabi evlilikte yaşamak çok dha güselll bir ömür sürmesini diliyorum snin için :) bende tartıma sinir oldum çıkardım pilini en sonunda habire üstüne çık çık bi hal oldum...dün le bugün arasında 600 gr fark çıktı nasıl iş bu anlamadım ben...

kızlar merhabaaaaaaa :)) büşracım dün yaşadığın süprisler harikaymş özel günlerde bende hep beklerim öle şeyler hepte olur allahtn bnde şanslıyım :)) tabi evlilikte yaşamak çok dha güselll bir ömür sürmesini diliyorum snin için :) bende tartıma sinir oldum çıkardım pilini en sonunda habire üstüne çık çık bi hal oldum...dün le bugün arasında 600 gr fark çıktı nasıl iş bu anlamadım ben...

canım benim çok saol inşallah bir ömür yaşarız bu güzellikleri yaşlandıkça daha keyifli olur hepimiz hakediyoruz bunu
canım bende tartımın pilini değiştirdim saat piliydi çarşıya gittiğimde aldım şimdi daha iyi çalışıyor dün akşam bi dartide bi tartı baktım yagı kası falan ayrı ayrı tartıyo çok pahalıydı amaçok hoşuma gitti :)) bide sinbonun desenli tartıları vardı 19 lira tartımı bozsammı ne yapsam :KK70:DDDD

X