Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canım sen bu 10 kiloyu ne kadar zamanda verdin?

bi 5 aydır ugraşıyorum ben canım ama aralarda bıraktığım saldığım çok zamanlar oldu
2 aydır takımdayım takımda biraz daha iyi oluyor kendimi daha çok tutuyorum
takıma girmeden önce 86dan 77ye düşmüştüm sonra 79.9 oldum tutamadım bogazımı tekrar bşladığım sırada 78.9 la takıma girdim ama aralarda salmasam eminim şuan hedefe daha çok yakındım :))

Anladım canım. İnşallah hedefine ulaşırsın.

kızım çok huysuz hasta felan deil şükür ama herşeye mızmızlanıyor.sinirlerim bozuldu valla.dışarı çıkardım az ,tutturdu bu seferde park diye.biraz çizgi film açtımda sesi kesildi.
eşim yine geç gelecek galiba, annesigile gidersek çiğ köfte yiyeceğiz.canımda bayadır istiyordu.o yüzden az acıkmıştım şimdi bi elma ile yarım muz yedim.üstüne su içtim rahatladım şükür.

iyi gezmeler büşracım.
fasulyecim evet ara öğünsüz omuyor.ben ne zaman diyet yapmaya karar versem hep 3 öğün yeme hatasında bulundum.hepte kilo aldım.ara öğün yapmaya başladığımdan beri kilo veriyorum şükürler olsun.

pınarcım sana daha öncede yazmıştım ara öğün mutlaka yap denedim onayladım diye.inan faydasını görürsün.

pınarcım misal en son 68 kiloyu görünce şok oldum ve güya diyete başladım.ama öyle bi diyetki bi kahvaltı bide akşam yemeği şeklinde:))akşama kadar açlıktan başın dönüyor ama yemiyordum eşim gelince yemeğe oturup normal kararda yiyordum ama nefes almadan.1 hafta böyle sürdü.tartıya sevinçle çıktım kaç kilo verdimki diye bi baktım 70 olmuşum bayılacaktım valla:))demekki bi şeyleri yanlış yapmışım oturdum netin başına insanlar neler yapmış nasıl kilo vermiş diye.ilk başta az yiyip ara öğün yapmak zorladı beni ama zamanla beslenme şeklim oturdu yavaş yavaş kilo verdikçe mutlu oldum sonuç bu işte.bi daha hayatta 3 öğün yemem istisnai günler hariç..

cnm dha gün bitmedi en azından 1 ltreyi yatana kadar rahat içebilirsin bnce...

Yarım litreyi bitirdim bile.Ama daha içmem gereken 1 litrem vaar Birde bişey soracağım kızlar midyenin kalorisi çokmu? Acil yazarsanız sevinirim.Çok severim ben midyeyi :) Bi de ara öğün olarak kaç tane yenebilir?

pınarcım ben 12 ocak 2010 da başladım bu şekilde beslenmeye 3 ayı felan geçmiş yani.ilk ay tam 5 kilo verdim zamanla azaldı tabii.arada hiç bırakmadım ama bazen sporu bıraktım bazen abur cuburu çoğalttım.dün itibari ile sınav stresinide attığım için tekrar eski tempoma döndüm.

Verirsin canm o kiloyu ben inanıyorum vereceğine!

balık ve türleri hiç ilgimi çekmedi.fasulye ve ipoluk bi soru bu:)))

su işinide zamanla düzene sokarsın.faydası oluyor inan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…