Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

berrycim saçların çok güzel olmuş bu kesim sana çokdeğişik bir hava katmş birde boyattınmı canım rengi çok koyu geldi bana ya da kesim tarzındanmı acaba ama çok hoş olmuş yaa benim saçlarım çok dalgalı yoksa kestrirdim hemen valla

berrycim saçların süperrr olmş tam düşündüğüm gbi durmuş yüzünde dha bi hoş olmşsun saçının doğal renginede bayıldımmmm :eek: ben normalde çok az kuaföre gderim ama artık çok gitmem lasım sık sık uçlarından aldırmalıyım ki çabuk uzasınn up uzun istiorum saçlarımıııııııopuyorumnanaktan birde boyatsam mı boyatmasam mı çok kararsızım bnm saçımın rengi denizden ve güneşten yazın çok açılıo bakır rengi oluo uçları ve perçemlerim iğrenç gelio bna boyatmam lasım yada uv ışınlarından koruyucu birşeylermi kullanmalıyım??

berrycim saçların çok güzel olmuş güle güle uzat canım.valla bende kestircem ama eşim hiç istemiyor sadece kırıklarını aldır ve boyat lütfen diyor.kararsız kaldım biraz.

ipocum senin saçlarında güzel canım.kırıklarını ara ara aldırınca daha çabuk uzuyor canım.

menümü vereyim kızlar.
ılık su
sabah:1 poğaça,salatalık,domates,kaşar ve beyaz peynir,1 kupa çay
ara:elma
ara:nescafe arkadaşım geldi de sohbete
öğlen:1 kase çorba erişte
öğlen geç olunca ara olamadı
akşam:kayınvalideme gidersek çiğ köfte var,gidemezsek kahvaltı yapıcaz

40 dak yürüyüş yaptım
bisiklet ve egzersizler akşama yapıcam

su içiyorum yatana kadar 2 yi geçer.

ankara bol yağışlı maaşallah.umarım 23 nisan bu kadar yağışlı olmaz kızımı stadyuma götürücem.şimdiden seviniyor bayrak al ben sallayım tamammı diyor.ruhum daraldı valla.neyseki arkadaşım geldi keyfim yerine geldi.bu hafta bol bol temizlik yapıcam artık.cam kapı yatak yorgan her gün az az yapıcam.

kızlar sudeniz hiç durmuyor hazırlanamıyorum bile off :KK43:
menümü vereyim
kahvaltı
bir dilim ekmek az peynir ballı süt
ara yok
öglen 2 poğaça
akşam henüz belli değil ama fazla abartmıycam
spor 2.5 km tempolu yürüyüş
su 2 litreden fazla
kaçak poğaçalar

BERRAN saçların çok güzel olmuş. Ben de bu sefer dip boyaya gittiğimde daha kısa ve sivri küt kestiricem.

CANAN Doruk zaten çok az emiyordu, sütüm azalmıştı iyice. Biraz şişlik oldu, duşta masajla akıtmaya çalıştım. Pompa yapmamalıymışım, süt üretimi artarmış.

Kızlar dün bende temizliğe yardımcı bir kız vardı. Akşam da netim gitti giremedim. Ama şunu söyleyeyim size, 3 gün diyet yapmadım, dün bütün gün miyavladım, yediğim hiç bir şey kandırmadı. 3 günde mideyi işkembeye çevirmeyi başarmışım. Dıkkat edin, 1 günlük kaçamak bir şey yapmıyor da, 3 gün hem 700 gr a mal oldu, 64 ü gördüm gene (bu sabah 300 ü gitmişti gerçi)

1 tabak taze fasulye, 1 dilim ekmek ve 1 kase yoğurt öğle yemeği olarak yetmedi, o derece. Yarım porsiyon daha yemek ilave ettim. Neyse ki geri sayıma başladım tekrar. Cumaya kadar hiç değilse 63.3 olayım da gene, bari kilo almamış olayım :KK43:

Bır de 1 - 2 eleştiri de bulunmak istiyorum izninizle. BERRANCIM özellikle senin menülerin çok dengesiz. Bence bu yüzden kilo kaybedemiyorsun sen. Araları asla atlamamalısın, çok atlıyorsun ve bazen görüyorum, ana öğün yerine kek yedim, diyorsun. Oysa senin alman gereken et ya da sebze. Kalorisi aynı olsa bile aynı görevi görmüyor bu yiyecekler vücutta. Sebzenin yaptığı işi kek ya da börek yapmıyor ki. Çantana 1-2 kuru kayısı at, 1-2 yağsız kraker at, küçük bir elma at, nerede olursan ol hemen atıştırıver. Kilo kaybetmemizi asıl ara öğünler sağlıyor çünkü. Ara öğünler vücudu kandırma öğünleridir. Bak, ben nasıl da besleniyorum, dersin vücuduna, "kalori harca" mesajı gönderirsin.

Ara öğünleri atlayarak ana öğünde yediğimiz yemekler uzun süre aç kalan vücut için direkt depoya gönderilir. Yakılması için sık sık beslenmeliyiz. Öğün araları 3 saatten çok olmamalı ve buna şekersiz içecekler dahil değil. Biliyorsunuz mutlaka ama, ne zamandır takipteyim (bir ara uzak kalmış olsam da :)) silkelenin pls. Bak ne zmandır kilo kaybın yok, öyle değil mi? Normal mi bu kadar uzun süredir aynı kiloda kalmak? Bence beslenme düzeninde bir şeyleri gözden geçirmelisin.

Yeni gelen arkadaşlardan birinde de gördüm. Sanırım PINAR, emin değilim. 69 ile başlamış, hedefi 60! 9 kilo az değil. Ama 3 ana öğün yiyerek belki başta hızlıca kilo kaybedersin, ama sonra kilitlenince ne yapmayı planlıyorsun, 2 öğüne mi ineceksin? Bu şekilde vücuda "ben fazla beslenmiyorum, aldığın besinleri harcama, depola" sinyali gönderirsiniz, benden söylemesi. Umarım kızmadınız :kedi:

Bugünkü menüm: (biraz erken ama akşam annemde olacağız)

Sabah: 1 elma
(1 saat pilates)
Kahvaltı: 1 dilim ekmek - çeyrek simit, 2 kkut pey - domates - 2 çay kaş bal
Öğle: 1 porsiyondan biraz az taze fasulye - yarım armut
Ara: yeşil çay - 1 elma - 1 avuç kuru nesfit (buna da yeni dadandım) 1bardak yağsız süt
Akşam : ızgara balık - salata - 1 dilim ekmek (yemeyi planlıyorum)
Ara : 1 kuru kayısı - 1 incir - 1 ceviz (yemeyi planlıyorum)

Egzersiz: 1 saat pilates
Su : 2 lt
Kaçak yok ama süt - yoğurt yok hiç menümde, napsam? ıtalikle yazdığım sütü içeyim şimdi.

ipocum desene fıstık gibi annen var maaşşşlh canım
mevcanım süpersin hayatım hemkilo konusunda hem ehliyette
grübcenim inşşlh ögleden sonrada enerjin bitmez iyiye gidersin canım
berrycim kolay gelsin yolculuk vakti yaklaştı sanırım
pınarcım günaydın nasılsın menülerin çok iyi görünüyor maşallah :)))

canım selam menülerin iyi derken dalga geçiyosn sanırım. Kaçamak olarak 2 gündür şinitzel yiyiyorum.Malesef tutamıyorum kendimi :kedi:

Son düzenleme:
canım selam menülerin iyi derken dalga geçiyosn sanırım. Kaçamak olarak 2 gündür şinitzel yiyiyorum.Malesef tutamıyorum kendimi :kedi:

cnm bn şinitzel kaçamak sayılmas kendini üzmene gerek yok tavuk sonuçta kaçamak olarak görmemelisin...ama porsiyonların yani toplam miktarlar çok gbi geldi bna cnm

pınarcım yok dalga geçmedim canım gerçekten güzel kaçamak yapmıyosun ölçülü yiyosun canım şinitzel yediğinde ekmek pilav patates kızartması falan yemiyosun yanında ipocuma katılıyrum bencede kaçamak değil :))

pınarcım yok dalga geçmedim canım gerçekten güzel kaçamak yapmıyosun ölçülü yiyosun canım şinitzel yediğinde ekmek pilav patates kızartması falan yemiyosun yanında ipocuma katılıyrum bencede kaçamak değil :))

Bi de ben hala ailemle yaşıyorum evli değilim. Ben çalıştığım için annem hazırlıyor akşam yemeklerini akşam zorla yediriyo kaç yaşına gelmeme rağmen .Kilon iyi senin diye. Ondan akşam biraz fazla kaçıyor bilmiyorumkismile

bu arada kızlar regl oldum dogum günü hediyesi gibi oldu hahaha neyseki birkaç gün gecikmeli şişkinlik sorununu fazla yaşamıycam
zar zorda olsa hazırlandım ama su hanım hala kucagımdan inmiyor
bu gece giremessem tekrar menümün tam halini bildiremessem kusura bakmayın ama yarın mutlaka bildiririm
birde tazefasulye haklısın bende bazen öyle yapıyorum ana menü veya kahvaltı yerine kek falan yiyorum ya da bugün yaptığım gibi öğlen yerine poğaça simit falan yiyorum sonra neden kilo veremiyorum diyorum protein yerine karbonhidrata yükleniyorum maşallah :))

pınarcım emin ol evlenince hiç diyet yapılmıyor canım ah ah ben annemle daha gzel yapıyordum
şimdi eşim geliyor diye özenmek durumunda oluyorum bazı akşamlar eşim yapıyor o yapınca yememek olmuyor
ya da misafir geliyor hamur işleri vs derken aradan aradan gidiyor
ama bekarken diyet yapıyorsam mutfaga ugramıyordum annem hazırlıyordu ben yiyrdum :KK43:((
şimdi yaparken bile yiyor insan off:KK43:

Taze fasulyem kızmadım canım sen ara öğünleri atlıyorum diye dedin sanırım. Haklısın ara öğünlere dikkat edeceğim bundan sonra teşekkür ederim. olumunekankayizsmile

pınarcım emin ol evlenince hiç diyet yapılmıyor canım ah ah ben annemle daha gzel yapıyordum
şimdi eşim geliyor diye özenmek durumunda oluyorum bazı akşamlar eşim yapıyor o yapınca yememek olmuyor
ya da misafir geliyor hamur işleri vs derken aradan aradan gidiyor
ama bekarken diyet yapıyorsam mutfaga ugramıyordum annem hazırlıyordu ben yiyrdum :KK43:((
şimdi yaparken bile yiyor insan off:KK43:

Kilolar verilir cnm ya bak ne güzel mtlu bi evliliğin var.Bakıyorum hep yorumlara sudeniz uyansa yürüsem falan diyosun.Ne güzel işte kızında var. Allah kızını sana bağışlasın :) boshayallersmile

Son düzenleme:
Kilolar verilir cnm ya bak ne güzel mtlu bi evliliğin var.Bakıyorum hep yorumlara sudenaz uyansa yürüsem falan diyosun.Ne güzel işte kızında var. Allah kızını sana bağışlasın :) boshayallersmile

çok saol canım inşallah vericem verene kadar vazgeçmek yok :))
çok teşekkür ederim pınarcım darısı başına inşallah bu arada kızımın adı Sudeniz canım ilk baştan sudenaz düşünmüştük ama ben oyun bozanlık yaptım kendi adımı verdim kızıma büşra deniz ve Sudeniz :))):dance:

çok saol canım inşallah vericem verene kadar vazgeçmek yok :))
çok teşekkür ederim pınarcım darısı başına inşallah bu arada kızımın adı Sudeniz canım ilk baştan sudenaz düşünmüştük ama ben oyun bozanlık yaptım kendi adımı verdim kızıma büşra deniz ve Sudeniz :))):dance:

Çok pardon canım düzelttim ama. Güzel bi isim olmuş :eek:

X