Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bende menümü veriyim...

sabah:1 simit 3 dilim salam 1 dilim beyaz peynir

öğlen:yarım yeşil elma
3-4 adet ceviz

akşam:2 tane tavuk göğüs ızgara
1 tatlı tabağı kadar zeytinyağlı pırasa
2 dilim kepek ekmeği
acı biber turşusu

su:2 lt
spor:30 dk leslie 2 mile+step+ağırlık+twister onlarda toplam 25 dk
kaçamak:1 dilim kek

Son düzenleme:
berrycim bu arada twister yapıorum ama hiç bi yerimde ağrı olmadı acaba yalnışmı yapıorum demiştin ya...acaba omuz kısmınıda mı döndürüosun cnm? çnkü sadece belden aşağa bölgeni döndürüp omuzlarını sabit tutman lasım...birde tonalin kullanıosun ya zaman zaman...o bendeki solgarın kullanma kılavuzunda yağları kasa çevirmek için kullanılır diyor...cnm onu kullanırsan kilo veremessin olduğum kiloda kalırsın

Merhaba kızlar...

Sabah: yağsız sütlü meyveli müsli
ara: 1 elma - 2 parmak kalınlığında simit
Öğle: 2 kaşık kavurma (yağlarını ayırdım hep) - 2 kaşık taze fasulye
Ara: yarım paket limonlu eti form - yarım tane çokoprens
ara: 1 bardak yağsız süt
Akşam: ıncecik hamura vejetaryen pizza (küçük boy) ve diet kola
Ara: 2 kayısı ve yeşilçay içeceğim az sonra

Egzersiz: 1 saat step
Su : 3 lt
Kaçak: yarım çokoprens

Kızlar ipo yazmış, çağrışım yaptı, yeni öğrendiğim bir şeyi paylaşayım.

1) yağlar assssla kasa dönüşmezmiş ( bunu önceden biliyordum gerçi)

2) 1 ayda 1 kg kas yapmak çoğu vücutçuya bile nasip olmazmış. Yani diyor ki; eğer kilo alıyorsanız kas ağılığınız falan artmamıştır, gayet kilo alıyorsunuzdur, dikkat edin.

3) Spordan sonra 1 saat içinde alınan protein kasların erimesini engellermiş. Hiç değilse 2 bardak süt için - yoğurt yiyin, kaslarınız beslensin, güçsüz kalmasın ki, yağlardan gitsin kilolar, diye okudum.

Bılgilerinize...

kızzlaar iiyi akşamlar ben misafirlikteydim yeni geldk
Menümü vereyim
Kahvaltı domares salatalık biber br dilim ekmek şekersz çay
Ara elma
Öglen salata
Ara br salatalık elma iki çizi
Akşşam yok
Arkdşmda bir dilim sütlü nuriye yedim
Spor 2km yürüyüş ip atlama genel egzerszler dans
Su 1,5 4kupa yeşlçay
Telden grdm eşim bilgsyrı aldı tarlayla ugrasiyo böylede yazmak ölüm iyi geceler dileyip kaçıyoru :KK66:)))))

slmmm kızlarrrr menümü wereyim hemenn
sabah:bir adet mayasız anne poğaçası bir adet domates peynir we zeytin
öğle elma we eti form
akşam:bir kırpidesi peynirli,we bir kase çorba
spor yarım saat yürüyüş
su:2.5litre
Kilom aynıydı ben beryy bana kızın kızın diyince orada kilomu söylemiştim.ama 4 sınawım wardı örgün eğitimli ünilerde 4 sınaw pek rastlanılan bir vaka değildir.Oyüzden yürüyen ruh gibiyim...Kusura bakmayın canlarım.Twisterım kargolanmış yarın elimde inşalalh =)

merhabalar kızlar hepinize günaydın
bu akşam annemin dogum günü bir dilim pasta yiyebilirmiyim:)) ama akşam yemegi yerine belki yarım dilimde olablr sıyrılabilirsem inşlh
saat 4 5e kadar evdeyim annemin hediyesinide daha almadım akşam üstü çıkıp alıp anneme geçeriz artk
bu arada Canancım doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara canım

merhabalar kızlar hepinize günaydın
bu akşam annemin dogum günü bir dilim pasta yiyebilirmiyim:)) ama akşam yemegi yerine belki yarım dilimde olablr sıyrılabilirsem inşlh
saat 4 5e kadar evdeyim annemin hediyesinide daha almadım akşam üstü çıkıp alıp anneme geçeriz artk
bu arada Canancım doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara canım

teşeekkür ederim büşracım.anneninde doğumgünü kutlu olsun bu arada.

kızlar geçende dediğim gibi ayın 15 i eşimin doğumgünü 1 kilo daha verirsem kutluyacağız o gün.yoksa kendime ceza verip pasta almayacağız.o yüzden bugün standart geçecek bizde.eşim gerçi akşam erken gelebilirim biraz gezelim dedi ama kesin deil.
şimdi yemek pişirip kızımı uyutucam sonrada sporum.
herkese iyi haftasonları diliyorum.
[/B]

canancım doğumgünün kutlu olsun ben hala cepten giriyorum.:KK43:((
Dünkü menüm
Sabah:1 dilim çavdar
Öğle:sebze çorbası
Ara:bol çilek ve çağla
Akşam:yok
Dışarıda limonlu cheese cake yedim starbucks a kahve tadımına gitmiştik de.dönüşte 1 wasa yedim.uyuya kalmışım tarih okurken
Su:az
Egzersiz:100 twister ve 100 itme
Kaçak:cheesecake
Çok kötü gazım var karnım ağrıyor midem bulanıyor şu 1 haftadır neden anlamadım

saol Canancım :))
kızlar biz hala evden çıkamadık sinir harbindeyim kaynım dün eşimden arabayı istemişti bugün getirecekti hala bekliyoruz off yaaa havada güzel daha çıkıp anneme hediye alıcamda sonra bidaha geri dönücem amaaan gece oldu zaten :SS

sabah:karışık tost
Ara:çok az helva kahve
Öğle:2 paket wasa
Ara:yok
Akşam:1 servis kaşığı pilav zeytinyağlı patlıcan ve yoğurt
Kaçak:2 cevizli incir tatlısı
Su;az
Egzersiz:daha yapamadım karnım çok kötü gaz ve hazımsızlık var

canımmmm mutlu yıllar doğum günün kutlu olsunnnnn =)

bende sabah:3ü birarada bir kupa kahwe we^1/3 poğaça
ara:sütlü sade kahwe

öğle 4de bir lavaş ekmeği ezogelin çorba
ara:sütlü sade kahwe
ara:elma
akşam dışarıdaydık 2 sigara böreği we 1 parça tavuk yedim
su 1.5 litre
birde twisterım geldiiii az sonra deneyceğimmmm =)

kızlar ben akşam 9da yürüyüşe çıkmştım anca geldm eve arkdşmda oturup kaldımda :))

sabah:peynir salam yumurta
1 dilim kepek ekmeği

öğlen:1 tabak makarna domates soslu
yarım bardak kola

akşam:1 tabak makarna soslu
3-4 kaşık zeytinyağlı pırasa

su:1 lt kadar
spor:1 saat 15 dk yürüyüş
kaçamak:yok

Son düzenleme:
iyi geceler kızlar.iyi geceler ipom şu gecikmeler yokmu çıldırtır insanı.ne menem şey bu regl.mevsim deişir gecikir,stres olursun gecikir,enflasyon artar gecikir of ki of valla.

akşam eşim aradı gecikicem diye.neyse canın saolsun perşembe yi ayarladık önemli deil her sene senin doğumgünününde kutluyoruz boşver canım dedim.o sırada küçük ağbim aradı doğumgünüm için planınız yoksa gelelim oraya dedi.plan çokta koca yok gelin çiğ köfte yapalım dedik.ablamlarıda çağırdım.eşimin gelmesi 10 u buldu:KK43:(
neyse eşim bi geldi elinde köftelik malzeme biraz bozuldum tabii.neyse hoşgeldin faslı.o sırada yiğenim eve gitmişti.iki dakika sonra kapı çaldı.eşim canan bi bak sen kapıya ya dedi.kapıyı bi açtım yerde kocaman bi demet çiçek,yanında küçük bi demet çiçek ve bi not seni seviyorum doğumgünün kutlu olsun aşkım diye.havalara uçtum tabii.yiğenime mesaj atmış çiçeği o alıp koymuş kapıya sonra saklanmış:))bi bana birde kızıma çiçek çok sevindim..

bu arada ağbimler abur cubur almışlar azcık kaçamak yaptım..

akşam eşim aradı gecikicem diye.neyse canın saolsun perşembe yi ayarladık önemli deil her sene senin doğumgünününde kutluyoruz boşver canım dedim.o sırada küçük ağbim aradı doğumgünüm için planınız yoksa gelelim oraya dedi.plan çokta koca yok gelin çiğ köfte yapalım dedik.ablamlarıda çağırdım.eşimin gelmesi 10 u buldu:KK43:(
neyse eşim bi geldi elinde köftelik malzeme biraz bozuldum tabii.neyse hoşgeldin faslı.o sırada yiğenim eve gitmişti.iki dakika sonra kapı çaldı.eşim canan bi bak sen kapıya ya dedi.kapıyı bi açtım yerde kocaman bi demet çiçek,yanında küçük bi demet çiçek ve bi not seni seviyorum doğumgünün kutlu olsun aşkım diye.havalara uçtum tabii.yiğenime mesaj atmış çiçeği o alıp koymuş kapıya sonra saklanmış:))bi bana birde kızıma çiçek çok sevindim..

bu arada ağbimler abur cubur almışlar azcık kaçamak yaptım..

ay cnm harikaaaaaaaa inan okurken tüylerim diken diken oldu yaa süpermişşş:)) banada bazenleri böle süprisler oluo hayatı renklendiren şeyler bunlar arada bi olması lasımm :)) ama özelliklede kızına ve saana alınması çok ince bi düşünce :))

X