Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar menümü yazayım ders çalışmam lazım sınav yaklaştı malum..

ılık su
sabah:1 simit
ara:yok
öğlen:malum eşim evde klasik kahvaltı yaptım
ara:elma
akşam:1 tabaktan az makarnai1 kase mercimek çorbası,ayran
ara:elma
su 2 litre oldu bile
spor ve egzersizler tamam
kaçamak yok

bakın kızlar burdan bakabilirsnzz tanıdığınız varsa avon satan alın derim ben

Bana verilen katalogda yok bu iyi mi bari pek selülit kremlerine inanmıyorum ben.shisedonun ki iyiymiş ben biotherm ve clarins denemiştim yıllar önce yakın zamanda deneyen varmı

bende inanmıorum pek cnm zaten termal şort tamamen yok ediyo selülitleri avonuda deniyim dedm diğer ürünlerndn memnunum belki bu işe yarar dedm bide kemer verio diye cazip geldii :)) menümü veriyim

öğlen:1 simit beyaz peynir piliç salam

akşam:2 buçuk zeytinyağda kızartma balık
beyaz ekmek 2 dilim ( kepek kalmamış diye yedm)

su:2 lt
spor:30 dk leslie 2 mile+35 dk twister+dumbell+step+evde yürüyüş+dans toplam...
kaçamak:yok

selamlar bugun ki menum

Sabah: 1 domates, ceyrek salatalik, kk peynir, 3 zeytin, 1 dilim esmer ekmek+ cay

Ara: 3 wasa + yesil cay

Ögle: 1 tabak tavuk corbasi + 1 baget tavuk, 7 patates

Ara: 3 kurabiye + 20 cubuk kraker

Aksam: 1 tabak tavuk corbasi + salata

Ara: yesil cay

Egzersiz: 4 mile + 200 sopa cevirme + 100 ip + 50 mekik

Su: 3 lt

Simdi Ask-i memnu zamani :))

bende menümü yazaym we çıkayım...
sabah bir adet mayasız zeytn yğıyla yapılmış anne poğaçası küçücüktü.we sınırısız domates salatalık
ara:yarım paket eti form biskuvi
ara:elma we 90 kalorilk kfleksin şu pirinç patlaklı şeysi
öğle akşam:3/4 kase tavuklu peynirli salataa
ara:yarım etiform
su:2.5litre we şekersiz kahwelerrr
bugece ayaktayım yarım 3 adet eti formum daha war onu yerim su we kahwe içerim tabi bide meywe yerimmmm.Egzersiz yok konularım erken biterse mekik çekip sabaha karşı duş alıp güne öyle başlamak istiyorum...
Kilomu sabah yazacağım görüşrüz bayanlar =)

Son düzenleme:
annemden kek yapmasını istedim 1-2 dilim kadar yedim aşkı memnuyu izlerken...berrycim ben kilomu saat 11 gbi bildiricem sen tamamla ben kendiminkini ekleyip düzenlerim sonucu tekrardan geçen haftaki gbi

Selam kızlar. Yatılı misafirim var. Listem:

Sabah kalkınca: 1 elma
1 saat pilates
Kahvaltı: yarım simit - 1 dilim ekmek - 2 kkut pey - 5 zeytin - 2 çay kaş reçel - domates - salatalık - biber
Ara: yarım paket form bisküvi
Ara (öğle yemeği): 2 kokos kurabiye ve yağsız sütlü şekersiz kahve
Ara: yarım elma - çeyrek muz
Akşam: 2 yemek kaş bakla - 2 yemek kaş pilav - el büyüklüğünde fırında ızgara tavuk - salata - yoğurt
Ara: 1 kokos kurabiye ve yağsız süt

Kaçak: kurabiyeler
Egzersiz: 1 saat pilates
Su: 2.5 lt

Geçen haftaki kilom: 64.5
Bu hafta : 63.7

ben kilomu bildireyim hic memnun degilim sonuctan ama en azindan aldigim kilonun 1 ini vermisim bu da sevindirici olsa gerek..

02.04.2010 : 58.6

09.04.2010 : 59.0
Bu hafta odul modul yok sadece ceza uygulayacagim kendime cok moralim bozuldu negsel her hafta 100 gr.da olsa veriyordum su halime bak gitmis almisim ee o kadar yersen olcagi bu dimi.. Kizlar ben saat 10 gibi arda'yi dr.a goturecegim, ordan da kiyafet + market alisverisi olacak kacta evde olurum mechul simdilik .. Hepinizi cok optum ..

olur böyle grübchen harikasın bence arda da sanırım alerji var kontak dermatit olabilir.ben dün menümü yazdım çıkmamış dün kötü beslendim ama 300 twister yaptım ama yanlarımda ne ağrı ne birşey yanlışmı yapıyorum acep

kızlar günaydınlar
kızım çok aksi birkaç gündür böylede geçer diye bekliyorum bir umut
geceleri saatte bir 2 3 sefer uyanıp aglıyo beni görüp sallayınca uyuyo ama tabi bende uyku falan kalmadı
sabahta 7de aglamaya başlıyo
saniye gözümğ ayırsam hemen mutfaga odasına falan kaçıyo çekmece karıştırıyo
ve sürekli aglar gibi yapıyo arada çıglık atıyo
heralde dişlerden daha sadece 1 dişimiz vr offffffff

deli kız çok pışpışlamışsın aynı benim cadı.odadan çıkamazdım tuvalette bile başbaşaydık en tatlı zamanları

ayyyyyy bende iğrenç kilomu veriyim

02/04/2010:82.5

09/04/2010:82,4

birde garanti olsun diye 6-7 kere tartıldım hepsinde farklı farklı sonuçlar çıktı sonra üste üste 82.4 çıkınca odur doğru olan diye onu veriyorum :S

ipo 82,5 /82,4 /0,1
Sewilaylay 78/ 78/0.00
Berry31 61.8 /61,8/ 0.00
Grübchen 58,6/ 59/ -0,4
Tazefasulye 64,5/63,7 /0,8
Elvaven?
Mevcan 60.0/60,0/0,00
Büşra 75,2 /75,4/-0,2

yok ben burdayım kontrol edicem tek tek merak etme sadece tablo haline getiremedim telefonda hadi hesaplayalım elvaven bildirmemiş

yazdım berrycim

ipo(82.5/82.4/0.1/%0.24)
sevilaylay78.0/78.0/0.0/%0.00)
berry31(61.8/61.8/0.0/%0.00)
grübchen(58.6/59.0/-0.4/-%0.68)
tazefasulye(64.5/63.7/0.8/%1.24)
elvaven(63.5/
mevcan(60.0/60.0/0.0/%0.00)
bsrnzm(75.2/75.4/-0.2/-%0.26)

elvaven bildirince sonucu yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…