Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

dün akşam 61,9 çıktım diyorum size gazım var.. balon gibiyim ama pantalon belimden düşüyor anlayamadım ben

birden vereceksin sen ben inaniyorum berrycim.. Eger birde regl donemin yaklastiysa ondan da olabilir canim. Aklima gelmisken sabah doktorumda ender sarac vardi kadinin biri sordu su reklamlarinda oynadiginiz zayiflama hapindan alabilirmiyim diye ustu kapali evet dedi sadece eczanelerde satiliyor vs.. ama siz emziriyorsunuz daha sonra alin dedi.. Ben burda bulamam ama siz bir bakin, arastirin isterseniz

listemi yazıyiim bende kızlar

sabah:kahvaltı (beyaz peynir,zeytinyağı,salam,kepek ekmeği)

ara:3 tane kakaolu biskivü

öğlen:yok

akşam:mercimek çorbası
patates kızartması
tavuk
ketçap
kepek ekmeği

su:2.5lt
kaçamakatates kızartması bisküviler
spor:yok

bu arada ipo'cum gezinizin guzel gecmesine sevindim en kisa zamanda tekrar yapmaniz dilegimle hem hava degisimide cok iyi gelir insana amaaaa tabi bir dahakine cok asiriya kacma yemek konusunda :)

çok güzel geçti fakat o kadar yedm ki hala şişkinliğim var çnkü orada tuvalet sorunu yaşadım evdeki gbi hiç bi yerde rahat edemiorum.artık eylülden sora bi daha kampa gderis heralde çnkü burası çok sıcak olmaya başladı.2 nisana kadar 79 olmalıyım.başka yolu yok mecburen yoksa hazirana kadar 75e yetişemiycem.ekim gbide istanbula gdices yine annemlerle 2 ay kadar orda kalıcas.bir sürü kıyafet almam lasım malum bağdat caddesi üffffff

ipocum ben yokken lider sensin cuma günü kilo bildirimini ve hesaplamaları yapmanı rica ediyorum.sewilay yok mu

teşekkürler tatlım.kendi rengi zaten buna yakın bi renkti.siyah yapmıştım. sonra oryalle açıldı falan. çok yıprandı senelerdir.bakmak değilde yıpranmamasını sağlamak çok zor oluyor. sürekli ya fön yada bukle istiyor, yıkayıp çıkamıyorum.
renk de tarçın bakırdan daha doğal durdu. çok beğendi ailem arkadaşlarım da..çillerinle çok uyumlu dediler kaydirigubbakcemile3

2 kutu loreal gitti. şampuan boyaydı. krem boyalarda 2.5 kutu falan gidiyor.boyamadan önce şeydi, kasım ayında tarçın bakıra boyamıştım. 4 aydır boyamıyodum. sarı olmuştu akmıştı..şimdiki boya da koyu tutan bi boyaymış, kapaktaki gibi değilmiş ,siteden kızlar söyledi. tam senin istediğin doğal kızıl oluyo dediler. güvendim onlara boyadım ,çok da haklılarmış

benim saçımım kendi rengi albümden görmüşsündur uçlarında boya kaldı seninki kadar olmasada uzundu kestirdim şimdi uzuyor.sewilaydan haberin varmı?taze fasulyeyede geçmiş olsun dediöm yanıt yokherkes menüsünü yazdımı

mevcan
Sewilaylay
Mezzoz(bebişleri hasta izinli)
Canan
Menüspnü yazmamış
Lütfen kızlar yumuşak davranıyorum ama topik yerlerde haftasonu biri daha aramızdan ayrılacak sanırım.bu topiğin amacı birbirimizi motive etmek.Kimse için zorunluluk olmamalı.Biraz toparlanalım.Yarın lütfen herkes toparlansın.

bikaç gündür paylaşım da azaldı ama herkes nerde bilmiyorum canım

ıyi hadi yazayım :) biraz kafamı dağıtayım hem...

Sabah: yağsız sütlü nesfit

Ara: 1 dilim ekmek - 1 prça peynir - 3 zeytin

Öğle : 1 enginar - 4 tane köfte - salata - 1 dilim ekmek

Ara: 1 muz

Akşam: 1 parça börek - 3 kepekli bisküvi

Ara: 1 kurabiye

Spor yok

su : çoooookkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…