Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

berry ben liste bildirmeyelim demedim sadece liste bildirmekle kalmayalım dedim
yani gün içinde sürekli vakit buldukça paylaşımda bulunalım anlamındaydı

ipo sen birşeyi değiştirme canım yeterlisin makarnayı kesip onun yerine günde 2 dilim tam buğday ekmeği yiybilirsin makarna işlenmiş bir karbınhidrat ekmek daha basit su içmen süper ben senin kadar bile içemiyorum.

hemen uyguluyorum canım
Zaten bağırsaklarımın çalışmasına ihtiyacım vardı sağol.
Kaçamak yapmıyorum asla ama sendende bekliyorum yapmamanı haberin ola :)

bendeyapmıyorum canım sabah kızıma muzlu muhallebi yaptım yemedi eskiden olsa hemen götürürdüm ama bir kaşk dahi almadım :))

berry ben liste bildirmeyelim demedim sadece liste bildirmekle kalmayalım dedim

Ne öneriyorsun bir duyuru haline getirsek ne yazarız mesela şey mi diyelim hergün kaçamak istediğinizde mutlaka foruma yazın yada hergün enaz 3 paylaşımda bulunun mu?Fikir iyi ama uygulmaya nasıl geçmeli?:uhm:

berrycim hatalarımızı görmemizde çok güzel bişi çnkü bugünden itibaren hepsini düzeltmek yine kendi elimizde ve çokta zor şeyler değil.suyu arttır meyvayı çeşitlendir ve arttır...biraz dha hareket tamam.senin zaten kilon az olduğu için yavaş gdebilmesi çok normal cnm...keşke bnde o kiloları görsemde ...bende bugün iice düşünüp kendimle ilgili bazı kararlar alıcam.daha sertleşicem artık...

mesela ben kötüyüm diye yazınca gruptakilerin içinden gelerek destek olması lazım .mesela mezzoz kilo bile alsa kesinlikle önemi yok çünkü hastaydı bizim için önemli olan sağlığı.Kendini sıkmaması onda bu istek olduğu sürece sıkmazsa zaten sporla verecektir.Su tutanlar bence sporu fazla yapanlar yeterince protein aldılarmı?Ben burda yargıç değilim kimseyi yargılamak özelikle kilo gibi bir hassas konuda bana düşmez ama eğer disiplini kaybedersek o zaman iş daha da zorlaşır

berry bunu nasıl zorunlu yaparız bilemiyorum biraz gönüllülük işi sanırım
mesela şöyle olabilir kızlar 5. bardak suyumu içiyorum
elmamı yiyorum şimdi bir tane portakal yedim
evde börek var ama yememek için kendimi tutuyorum
aklıma çikolata düştü dayanamıyorum
gibi birbirimize sürekli söylersek engelleme ya da kendimize gelip görüymusun ipoyu 2 litre suyu içti bile ben hala oyalanıyorum diye kendi içimizdede hem destek hem yarış olur gibi düşündüm

yarım yağlı süte bir çay kaşığı kakao at ısıt iç yada şekersiz tatlandırıcı sakızla ben kesmiştim tatlı isteğimi.

ben kendime oz elestiri nasil yapayim elimden gelenin en iyisini yapiyorum bir ogunumde ekstradan bir tabk yiyorsam egzersize arti 2 mile daha ekliyorum suyumu 4.5 5 lt ye yakin iciyorum yogurt, elma, yiyorum. ekmegi kestim sadece kahvaltida bir dilim ya da en fazla 2 dilim ha buhafta ekstradan bir tost yedim onun da acisini sporla cikardim.. Saat konusunda sikinti yasadigimi iki - uc kere israrla soylememe ragmen yemedigim halde yemek yemis gibi listemi hergun erkenden yolladim. Kacamak denen seyi kesinlikle yapmiyorum dun d.gununde sadece yarim dilim pasta yedim. Asitli veya asitsiz iceceklere kesinlikle yer vermiyorum.. Redbull sadece 45 kal. olmasina ragmen aman diyip onu da icmiyorum. Kaldi ki gene 1.1 kg vermisim tamam bu bana da az geliyor bende isterim ilk haftaki gibi 2.8 kg vermeyi ama olmuyor... Kaldi ki surekli girip sayfayi kontrol ediyorum biri olmayinca da kendi kendime yazisamiyorum.. Ha bunun haricinde yapmam gereken ya da azaltmam gereken seyler var ise tavsiyelerinizi can-i gonulden dinlerim..

kızlar ben şimdi elmamı yedim biraz muzik açıp oynucam
yürüyüşümü tamamlayamadım zaten kızım uyuduğu gibi uyandı
biraz hareket olsun bana

saat 3.30 gibi once oglumu kaynanamlara birakacagiz ordan ev icin birseyler bakip devaminda alisverise gidecegim gelmem biraz gec olabilir neyin ne kadar surecegini simdiden kestiremiyorum tekrardan gorusmek uzere..

gün aralarında girmek genelde zor oluyor 15 aylık bi kızım var öyle hareketliki onun peşinde koşturuyorum bırde evde çalışıyorum terzilik yapıyorum belirli müşterilerim var çok nadir alıyorum sipariş ama yetiyor zamanımı
Çalmaya ev işi yemek derken oğlum da 4gibi yuvadan geliyor onunla ilgileniyorum haftanın 2günü terapi görüyor oğlum ağır bir travma atlattı .
Hep yanındayım hatta oğlum ve kızım benimle birlikte yatıyor hal böyle olunca nete girmek hayli zorlaşıyor
ama iyiki sizi buldum diyorum ..
Akşam sekiz gıbi ancak girebiliyorum
Haftasonu daha zorlaşıyor oğlum evde olunca..
Ama her fırsatta girmeye çalışacağm..

kızlar valla ben gün içerisinde defalarca girip çıkıyorum kimseler yok ortada.eskisi kadar paylaşım olmuyor.bende doğal olarak liste verip çıkıyorum.misal şu an olduğu gibi..özeleştiri meselesine gelince dünde yazdığım gibi bu hafta dengeli yemedim yemediğim içinde su ve sporu artırdım hiç olmazsa kilo almayım diye buna rağmen 1 kilo almış görünüyorum.
bu hafta
bol bol su içtim
sporu hiç aksatmadım
meyvemi hiç aksatmadım
çok dengesiz beslendim,arada kaçamaklar yaptım..

kızlar akşam kim olacak burda cuma günü paylaşım topiğini izleyip takımların sıralamasını yapacak ve bireysel ilk 3 ü açıklıcak.ben doğumgünüm için rötarlı bir şekilde eşimle yemeğe gidicem de

2 takımın sayfasından buldum listeyi.hakikaten bu hafta yerimizde saymaktan ziyade kilo bile almışız çok üzüldüm..

şu an
1. 5. takım 1,51
2.2.takım 0,72
3.13.takım 0,5

bireysel
1.Obur 5.takım 2,60
2.Tombili 5.takım 2,46
3.berry31 9.takım 1,94

berry cim burdayken söyleyim.dünde bahsettim belki göremedin.cumartesi ve pazar evde yokum bu yüzden nete girmeyeceğim.pazartesi günü paylaşımda bulunmaya tekrar başalrım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…