Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

berry cuma sabah bildiremiycek olanlar perşembe bildirsin demiştin
dün akşam 1 kilo verdiğimi yazıp çizelgemide değişmiştim sadece tarihli yazmamışım
neyse artık

gribchen geldim canım kızım durmuyor uykudan bayıldı uyumuyo aglıyo çok bunaldım sen nasılsın

oy oyy dolunaymi ne var benim ufaklikta ayni kakti sabahin korunde zaten uyumamisti gece biraz once zorla yatirdim yatakta kalkmis bakinio gene kaydirigubbakcemile cildiriciiiimmm gece resmen uykumu mahvetti yarim saatte bir kalkdirdi beni alsanaalsanasmile

kızlar spor merkezine gitmeye başlayacağımda aklımda bir soru var normalde 2saat yapıyordum ve bütün spor aletlerinde 15 er dakika çalısıyordum kol basen bacak bel vs..
Şimdi yarımşar saat
Yürüyüş bandı bisiklet ve cardio yapayım diyorum siz ne önerirsiniz

birinciliği bırak ,yerimizde saymışız birkısım sabit kalmış bir kısım da kilo almış akşam konuşucaz böyle devam etmez

Yemeği azaltmayın diyorum
Lifli beslenin diyorum
Protein alın diyorum spor yapanlar(kas için)
Meyve diyorum....
Acaba diyorum boşa mı konuşuyorum...
Neden artık düzenli katılım yok neden herkes 9 olmadan listesini yazmıyor acaba açıklama bekliyorum herkesten .
Herkes özeleştirisini yapıp foruma yazsın lütfen bu hafta yanlış ne yaptığını muhasebesini herkes biriyle eşleşecek kontrol edecek.

Bu ikililer ekibindeki 9 a kadar bildirmezse bana özelden mesaj atacak :
2 defadan fazla bildirmeyen 1 ceza puanı alır.
3 ceza puanı alan uyarı
5 ceza puanı alan gruptan çıkartılıcak.

Bugün kimse kendine izin falan vermesin kimseye izin ve kaçamak yok haftasonu için.Tek tek okucam ne yediğinizi özellikle pazar ve cumartesi

berry kendi adıma bir özeleştiri yapacak olursam;
Bu hafta doğrudüzgün beslenmedim neredeyse hiçbişey yiyemedim dişim sebebıyle.. Bugün birazdaha iyiyim düzenli beslenmeye başladım sporada başlayacağım
Bıldirimlerimi düzenli yapacağım

ben özeleştrimi yaptım zaten 1 kiloda verdim
hergun telefndan dahi olsa listemide bildirdim
sporumu suyumuda aksatmadım sadece 1 gun yuruyuş yapamadım
hergun mutlaka 1 2 elma yedim
sadece sevgililer gününde kaçamak yaptım
ama burda sadece liste bildirmekle kalmasak kızlar birbirimizi sürekli motive etsek kaçamak yapasımız geldiginde yazsak tembellik yapmayı düşündüğümzde yazsak birbirimizi engellesek çok daha iyi olacak sanıırım

mezzos bendesin canım bugün hiç kaçamak yok :KK70:DD
mutlaka elmada ye canım metabozlmayı çok iyi çalştırıyo özellkle elma yemeden önce 1 2 bardak su iç üstüne elmayı ye yine içebilirsem 2 bardak su iç çok iyi geliyor bagırsaklarıda düzenliyor

hemen uyguluyorum canım :KK66:
Zaten bağırsaklarımın çalışmasına ihtiyacım vardı sağol.
Kaçamak yapmıyorum asla ama sendende bekliyorum yapmamanı haberin ola :)

büşra sen bildirdin.mezzoz sen hastaydın değerlendirme dışısın.
ama burda sadece liste bildirmekle kalmasak kızlar birbirimizi sürekli motive etsek kaçamak yapasımız geldiginde yazsak tembellik yapmayı düşündüğümzde yazsak birbirimizi engellesek çok daha iyi olacak sanıırım

Liste bildirme konusunda istemiyorsanız bildirmeyelim kızlar bana göre hava hoş ama o zaman hiç kimse gelmez birşeyde yazmaz.siz bilirsiniz.

Kendi eleştirim
1)su az içtim
2)elma dışında meyva yemedim.
3)kızım evde bahanesiyle sporumu aksattım
4)bazen öğün atladım.

Paylaşımla ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum

önce söylemeliyim ki yerimizde saymamıza çok üzüldüm ve çoğumuz kaçamak yapmamamıza rağmen kilo almış görünüoruz niye oldu su falan tuttu bünye diorum geçiorum.haftaya bomba gbi gelicez die ümid ediorum.ben kaçamak yapmadım kaç gündür.ben eskiden hergün günde 2 paket cips yerdim ama 2 aydır ağzıma 1 adet cips bile girmedi!... colayı tamamen bıraktım ekmeği kestim ketçapları kestim...eve hergün börek alıo annem çekirdek alıo kek yapıo sürekli hiç birinden yemiorum...evde sürekli patates kızartması oluo dayanamıp yemiorumki çok severim.dansımı yapıorum hergün 1 saat başım ağrısa bile...ben yazları hariç su içen biri diyildim 1 bardak belki içerdim yada içmezdim ama 2.5 ltye çıkardım suyumu...dizileri hiçbişi yemeden izleyemezdim artık boş boş oturup izleyebiliorum...

evet benm yapabiliceklerim bu kadar daha napiim çözemedim valla?
diorum dansımı 1 buçuk saate çıkariim makarnayı tamamen kaldıriim...başkada yapıcak ne kaldı meyveyi arttırabilirim o kadar yapıcak bişi kalmıo yaa...ama dans haricinde bütün gün yerimde oturuorum ondan kaynaklanıo bence....o kadarda solgarları kullanıorum demek onlarda olmasa yandık...

haftaya hedefim:26 şubat...83.0 ( valla oda olmassa zaten yaza yetişemiorum)

X