Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar bende suyu 3 litreye çıkardım.gerçi istem dışı oldu acaip susuyorum.yürüyüşlerim 40 ar dakika devam bisikleti günde 1 saata çıkardım.sabah 20 öğlen 20 akşam 20 dak.şeklinde umarım bi faydası olur.burda paylaşım olmadıkça benimde umudum kayboluyor..

olur canım 1 haftada özlemişsin kızları araştırma konumuz elma herkes günde 1 elma yiyecek ben yiyiyorum şu an

özellikle yeşil elma hem de..

ben de raporumu veriyim

sabah: nesfit

öğlen: yarım tabak bulgur pilavı

akşam:ıspanak yemeği

kaçamak:yok

egzersiz:30 dakika yürüyüş

su:2litre

iyi akşamlar kızlar
Berry geçmiş olsun bende dişimin ağrısından ne uyuyabilıyorum ne yiyebilıyorum bugün hiçbişey yiyemedim dişim fena doktora gittim 20lik dişim apse yapmış antibiyotik verdi dolgularım varmış çürük diştaşı falan anlayacağınız dişçideyim bir hafta . Beni asıl üzen kullandığm ağrıkesiciler adetimi bozdu regl oldum ama tık yok öylesine şişimki bu halımle tartıldım gözlerime inanamadım 72 çıktım neden böyle oluyor ben istedikçe ters gidiyor herşey

berry cnm ben 2 gündür bildirimleriiimi yapamıyorum çünkü internetimde sorunum var atıldımmı gruptan bilmiyorum

ne yapıcam onuda bilmiyorum

iyi geceler kızlar.mezzozum şişlikten fazla çıkmışsındır.bence perşembe yada cuma sabahına kadar tarrtılma.o an ki mide doluluğun tuvalete çıkamayaşın yada.vücuttaki ödemden ötürü kilon oynuyor.heleki tartın benimki gibi dijitalse işler az karışıyor..

berry cnm ben 2 gündür bildirimleriiimi yapamıyorum çünkü internetimde sorunum var atıldımmı gruptan bilmiyorum

ne yapıcam onuda bilmiyorum

yok canım atılmazsın hemen.benim bildiğim 1 hafta paylaşımda bulunmaz iki hafta özürsüz kilo bildirimi yapmazsan cuma gruplarının kesin aldıkları karara göre atılırsın .doğrusu ben böyle diye hatırlıyorum ama..

yarın düzelttiricem ne olursa olsun şimdi arkadaşın evindeyim oradan giriyorum öıkmam gerek öpüyorumm bu arada geçmişi okudum yokluğum hiçmi hiç farkedilmemiş :

yarın düzelttiricem ne olursa olsun şimdi arkadaşın evindeyim oradan giriyorum öıkmam gerek öpüyorumm bu arada geçmişi okudum yokluğum hiçmi hiç farkedilmemiş :

dün sevgililer gününde pek kimse girmedi canım. bugün de herkes koşturmacada galiba..

berrycim kendine termal sauna şort alıcaktın doğum günü hediyesi noldu alabildin mi?

ben geldmmmmm =)
hemen menümü yazıorm:
sabah:kfleks liğht sütle
öğle yok
akşam yarım hamburger we azıcık patates gittiğim yerde başka bişiy yoktu yiyecek.Üzgünüm =(
Su:3.5litre
egzersiz:1saat yürüyüş...

kızlar günaydınlar nasılsınız
ben sıcak sularımı içtim kayısılarımı yedim
kızımı uyutamadım bitürlü şimdide yürüyüşümü yapıcam
öznurcum sen genelde geceleri giriyordun ya bende akşamdan pek olmuyorum oyuzden heralde akşamları oluyorsundur diye düşünmüştüm

Merhaba, 2 gündür çok hastaydım kızlar. Pazar günü aldığım balığı fırına atmaya içim elvermedi. Az yağlı tavada yapayım dedim, baktım balıklar kuruyacak, verdim yağı gitti. Öyle olunca da rapor vermeye yüzüm yoktu. Ama Pazar akşamından beri hiç iyi değilim. Dün 38 derece ateşle yattım, midem bağırsaklarım falan berbattı. Peynir, ekmek, muz ve ıhlamurla geçti bütün günüm. Bugün nispeten daha iyiyim. Sabah tartıldım. 67.8 çıktım. 1 günde 1 kg gitmiş neredeyse ama, ticker'ımı düzeltmiyorum. Sıradışı bir gündü çünkü, 1-2 gün daha aynı kg'da kalırsam öyle düzeltirim.

Berry doğum günün kutlu olsun arkadaşım. Keyfin yokmuş, umarım yerine gelir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…