Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

regl döneminde eğer dikkat edersen gayet de vermeye devam edersin canım. sadece bi şişkinlik oluyo. o aldatıyo insanı kilo veremediğini düşündürtüyo. ama regl bittiğinde tartıya bi çıkıyosun. gayet de güzel gitmiş...

tesekkurler canim ogrendigim iyi oldu aynen devam o zaman:lepi:

çok daha azimli olmamız lazım ilk zamanlar bunlar daha =( ilerde naparsak yapalım kilo vermemiz durucak çünkü bi dönem.. yaza da az kaldı..ayyyy tedirgin olmaya başladım

kızlar tünaydın :) bende anca anca uyanabildim.dün akşam yemeğe gittik ama hiç kaçamak yapmadım.mezelerden falanda az az yedim.zaten hepsi normal yoğurtlu şeylerdi.ızgara köfte yedim yemektede yanında hiç bişi içmedim bütün gece su içtim.birazdanda yürüyüşe çıkıorum.ama bnm kilo vermem durdu sanırım.bu hafta benden umudu kesin

ben de şişkinlik hissediyorum nedense yaa..acaba yağ yerine kastan mı gidiyo diye şüphelendim

ben yarın olurum sanırım regli ama kilo veriyorum bu hafta 1 kilo olabilir kızım da sanırım beta var okulda salgın olmuş.bugün doğumgünüm eşimde yok yanımda nöbetçi hastanede kızımda hasta .akannehir

ılık su
kahvaltı.1 dilim kek bi yeşil çay
ara.2 kayısı,1 elma
öğlen.yarım muz
ara.yoğurt
akşam:salata 1 dilim ekmek
tabiki 3 litreye yakın su
standart yürüyüş ve egzersizlerim.
dün kaçırdım biraz bugün hafif yiyeceğim

sağolun kızlar sanırım çarşamba kutlarız yemeğe hatay mutfağına gideriz Dafne var Ankarada ben çok seviyorum bakalım.

kızlar bu akşam abim ve yengem tarafından yemege davet edildik uzunca zamandır gidemiyorduk
menuyu biliyorum oyüzden günlük raporumu şimdiden verebilirim

kahvaltı
yeşilçay 5 günkurusu
ara bir elma
öğlen bir kase yaylaçorbası
ara 1 elma 5 gün kurusu
akşam
çorba + fırında sebzeli tavuk patates + pilav sadece bir parça tavuk ve 2 3 kaşık pilav yemeyi düşünüyorum ekmek bugün hiç tüketmedim akşamada yemiycem pilav ekmegi karşılar
tatlı konusunda bir fikrim yok ama çok yogun bir ısrarla karşılaşmassam tek çatal dahi almayı düşünmüyorum eger çok yogun ısrar olurda yersemde sadece tadımlık olacak onuda yazarım
bolbolda su içiyorum şuan bile 2 bçk litre oldu
geceye kadar 3 bçk litre olur
sporumu tamamladım 3.5 km tempolu yürüyüş yarım saat diger egzersizler ama bir 10 dk daha mekik kalça bacak hareketleri falan yapıcam şimdi
kaçamak şuanlık yok bu menunun dışınada çıkmıycam
bende kendimde bi ağırlık hissediyorum spora vurmam lazım kendimi

kızlar bugünkü menümü yazıyim

sabah/öğlen uyandığım için :
kfleks light sütle

öğlen:1 lahmacun
birazcık köpoğlu
ayran

akşam:yok çok tokum yiyemiycem

yemekten sora 1 yeşil elma

yürüyüş:30 dk
dans gece yapabilirim sanırım oda 30-40 dk

su:1.5/2 lt

kaçamak:lahmacun

Son düzenleme:
merhaba
SABAH:KAHVALTI YAPAMADIM
ÖĞLEN:1SıMıT 4 TANE ZEYTıN KÜÇÜK Bı PARÇA BEYZA BEYNıR Bı BARDAK ÇAY
AKŞAM:1 TABAK MERCıMEK ÇORBASI
BOL SU ıÇTıM VE 1 SAAT YÜRÜDÜM

bende raporumu vereyim
sabah 2 fincan sekersiz normal kahvaltiliklar bir dilim ekmek

ara 1 elma

ogle 1 tabak makarna

ara yesil cay

aksam 1 tabak mercimek yemegi bol yesil salata

activia

kacamak yarim ayva tatlisi

su 2 litre

spor yok

berrycim nice mutlu yillara esinle cocugunla.. Ve ayrica cok gecmis olsun ..

Bugun ki menum (sapitmis olmakla beraber)

Sabah: 1 yagsiz tost(salatalik,1 ince dilim kasar), domates, salatalik, 3 zeytin, kk peynir, cok azcik patates+ bol cay+ 4 yudum sekersiz sutsuz nescafe

Ara: yok

Ogle: ekmek arasi zeytin+ 4 kepekli biskuvi

Ara: yok

Aksam : 2 corba kasigi pazi kavurmasi+ 2 corba kasigi pilav+ 4 corba kasigi mantarli tavuk sote

Ara: 1 yesil elma

Egzersiz: 5 mile + 60 ip atlama

Su:4,5 lt

bugun abarttim sanirim uhuhuhuh:çok üzgünüm:

sabah:k-flex
Ara:activia
Öğlen:k-flex
Ara:sütlü nescafe
Akşam:kızımın pizzasından köşe kabuk kısmındn 2 parmak
Su:1,5 litre
Egzersiz:yok
Kaçamak:yok