Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

burası çok durgunlaştı neden ki bnde bu hafta hiç kilo veremedim ama moral bozmak yok 2 aydr diyette olduğum için durma zamanına girdim heralde.ne kadar zaman sürer acaba bu süreç? bilen varmı ortalama süresini? ama ben yine bugün dansımı ve egzersizimi yapıcam tabi onlara dewaaammmmm

menüm:
ılık su
kahvaltı.patates 2 adet,beyaz peynir azıcık.ekmek yokk,geryfurt suyu
ara.1 elma
öğlen:1 tabak yoğurtlu yaprak sarma
ara:az fındık
akşam.öğlenden ötürü sadece salata
3 litreye yakın su
yürüyüş ve egzersizlerim..

beryycim sanırım tekrar salgın eşimde grip bebeğimde maalesef olmak üzere.cuma günü süpriz bekliyoruz o halde.sanırım benimde bu hafta fazla vermişliğim yok cumaya belli olur bakalım..

hatunlar iyi akşamlar
menumuu yazayım hemen
kahvaltı
5 gün kurusu sıcak su
ara bir elma
öglen beyaz lahana salatası bir tabak çorba
ara bir elma 3 günkurusu
akşam
çorba birkaç çatal fırında mantar 2 dilim kabak tatlısı
kızlar akşam yemegini 10 dk sonra yiycez kabak tatlsını pişirirken 2 dilim yedim dayanamadım
su 2 bçk litre
spor 2.5 km templu yürüyüş 10 dk genel egzersizler bi 20 dkde muzik açıp gönlümce oynuycam ama akşam yemeginden sonra
kızlar bende bu sabah dayanamadım tartıldım 900 gram vermişim henuz inşllah haftalık hedefime ulaşırım

oofff kızlar eşim henuz gelmedi 5 dkye kadar gelicek sinir oluyorum böyle geç yemek yemeye en geç 18de yiyebilsem ne güzel olucak

herkese merhaba arkadaşlar ben bugün yediklerimi yazmak istemiyorum çünkü bugün bi dünya yedim nerdeyse çok uzun zamandır kendime bir ödül hünü yapmak istedim ve bugün yedimmmm.herkese iyi akşamlar....
ama su içmeyi ihmal etmedim

selamlar bugun ki menum

Sabah: 2 dilim domates, 3 dilim salatalik, kk'dan az peynir, 2 zeytin+cay

Ara: yok

Ögle: 1 tabak mantarli tavuk sote, activia yogurt

Ara: yesil elma

Aksam: 1 tabak corba, 2 kasik pazi kavurmasi, 2 kasik pilav, 4 kasik mantarli sote

Egzersiz: 6 mile + 100 mekik + 50 sag sol donme

Su: 4.3 lt yatana kadar 5 olur

bende son bi kac gundur felaket bir siskinlik var anlamadim tarti da da cok bi fark oynamiyor acaba durdumu bu kilo eyvahedigeldismile

dün gece kızım pek bi öksürdü 2 saat anca uyudum kilo vermem hızlandı cuma süpriz yapabilirim

ay cnm çok sevindim hızlanmasına bende şimdi dizilerimden fedakarlık yapıp 1 saat dans ve egzersiz yapıcam:) 2 gün kaldı cumaya 100 gr almış görünüodum bu sbh ama niye anlamadım slk tartıalsanaalsanasmile

bende günlük menümü yazıyim

sabah:bilindik bi kahvaltı ekstradan 5 dilim sucuk
kepek ekmeği 1 buçuk dilim

ara:yok

öğlen:yok

akşam:1 buçuk tabak makarna soslu
1 kaşık yoğurt

danstan sonra elmamı yiycem
su:2.5 lt yatana kadar
dans+egzersiz:1 saat tempolu
kaçamak:sucukcuklar

sabaheynir ekmek
Öğle:yok
Ara:activia
Akşam:yağsız hindili kurufasulye ve 2 adet sebze fingers yağsız tavada pişmiş
Kaçak:1baklava
Egzersiz:yok
Su:1,5 litre daha içicem inşallah kızım evde hiç rahat vermez yürüyüşe gidemiyorum..:sinifsinif:

O kadar uykusuzum ki birde kızım bu gecede hastalanırsa mahvolurum gözlerim kızardı akşam tartıldım sabaha göre 600gr fazla çıktım bu ne şimdi böyle

iyi akşamlar kızlar 2gündür dehşet bir diş ağrısı çekiyorum sanırım iğne olmam gerekecek dayanamıyorum çünkü ..
Bildirim yapamıyorum çünkü hiçbirşey yiyemiyorum kendimi zorlayıp çorba içebildim sadece
Bol su içiyorum regl oldum ama ağrı kesiciler yüzünden reglim altüst oldu şiş bi şekildeyim diş ağrısıda cabası . Kendimi çok kötü hissediyorum of

kızlar sürekli tartılmayım valla motivasyonunuz düşer benden söylemesi.ben simcik 1 kornişon ve bi tanede kelek turşu yedim.acaip canım istedi.acaba turşuda kalori çokmudur.gerçi bol sirkeli ve limonlu ama...

mezozum geçmiş olsun diş ağrısı çok kötü valla.ben çektirdim kurtludum valla.bıkmıştım yıllardır aynı dişe tedavi görmekten.

mezozum geçmiş olsun diş ağrısı çok kötü valla.ben çektirdim kurtludum valla.bıkmıştım yıllardır aynı dişe tedavi görmekten.
Nasıl bir ağrıdır bu allahım .. Bukadar zaman antlblyotlklerle geçiştlrmeye çalıştım çünkü dişçi fobim var ama artık yenmeliyim bu ağrıları çekmektense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…