Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canım grup dolu ancak ayrılan olursa haftaya bir arkadaş daha var oda girmek istiyor.misafir olarak katılabilirsin canım grup boşalırsa katılımda iyi olursa seve seve alırız

Teşekkür ediyorum kızlar...
Galiba bu zayıflama oalyını geçen hafta bi aklıma taktım.Böyle oldum.Beryycim ewet bende birazdan çıkacağım yürüyeşe...Doktorumda çık dedi zaten .
Sabah kfleksmi yedim.Yola koyuldum hayırlısı olsun :) :) :)

slm bugunku menumu yaziyorum
sabah:3 dilim peynir 3 tane zeytin 1tane yumurta bugun 1 dilim ekmek yedim 2 bardak sekersiz cay
1cay k.recel sutya devam
ara:yok
oglen:tirimusu ama cok az
aksam: saat 6 gibi yemek biraz tavuk salata cok az pilav
ara:meyve su

dansım bitti bende bittim ama poff
İşimi ayarlayıp yürüyüşezemuszemus
Bir sorum var zayıflayınca en çok ne giymek istiyorsunuz ben straplez şort tulum.geçen sene berskhada vardı.birde een çok krem rengi bikini bronz tenedelikafadulden

bodrumda yaşıyorum ben burda mango yoktu gıcık oluodum şansıma 1 aya açılıo şuan tadilatta ordan ne bulursam alıcam :) 1-2 hafta sonra para biriktirmeye başlıcam mayıs sonuda deli gbi alışweriş yapıcam

ayy ben hiç düşünmedim ama hep etrafa bakınca zayıflar herşeyi yakıştırıyolar bişekilde
bir badi bir kot bile giyseler çok hoş duruyor valla bir zayıf olsamda bende ne bulursam alsam
hele hamilelikten sonra eşimle kaç sefer alışverişe çıktıysak ben elim boş döndüm
mağza mağza gezmekten begendiğim kıyafetlerde beden bulamamaktan bıktım ((((

kızlar buna bayıldım ben keşke bulabilsem markası TIBIymiş

berrycim bide şu bikinilere bayıldım

Son düzenleme:
aaa kızlar ben mesela pantolon etekleri çok seviyorum ama zayıflarda güzel duruyo
2tane var pantln etegim birinin içine giremiyorum birinide evde giyiyorum dışarda giymeye cesaret edemedim daha bi kilolu görünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…