Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kk çok ağır dellendim burda.yanlış anlaşılmalar olmuş listeler düzenlenirken neyse bende perşembe günleri bildirmekten yanayım kiloları.malum bebklerimiz var onlar agöre hareket ediyoruz.ben her perşembe sabah yazıcam kilomu şimdiki kilom 64 haftaya hedefim 63

kızlar iyi geceler çok canım sıkılıyor karnım gurulduyor yaa bu saatte ne biçim midem varDD
bir ufak fincan süt içicem şimdi midemi biraz rahatlatır kandırır :)))

Canim seni daha cok kutluyorum insallah boyle devam edip amacina kisa surede ulasirsin:hooray:

valla iyi oldu canım ya bende kimler ne yemiş diye bakıp hep örnek alıyorum
menüm.
sabah:menemen bi kase,az kaşar ve beyaz peynir,yarım greyfurt bi dilim ekmek
ara:1 elma,1 kivi
öğlen:yağsız domatesli makarna az yoğurt
ara:az fındık 2 kayısı
akşam:salata
2.5 litre su
ve tabiki sabah akşam 40 dak yürüyüş 20 şer dak.bisiklet ve egzersizler
kaçamak:1 eti puf

ayni kilodayiz ve hedefimizde ayni canim insallah ulasicaz hedefimize:içelim:

yaz kızlar malum son 10 gündür bilgisayar problemimiz vardı.dikkat ettimde sizler yokken ben sıkıntıdan abur cubur atıştırmışım.çok üzüldüm.ne güzel gaz veriyoruz burda birbirmize..

çok doğru söylemişsin valla bende gruba gelemedim geçen gün internetm yoktu.bi baktım küçükter olsa bi dilim böreği götürmüşüm halbuki buraya katıldığımdan beri hiç kaçamak yapmamıştım.burası çok ii oldu ve çok iyi anlaşıyoruz buda süper bişi.bakalım bu hafta neler olucak yaza kadar 12 kilo vermem lazım yazında gerisi dha kolay gelir çnkü hep öyle oluyo bende yazın yesemde kilo veriorum

tabii canim yazin daha cok hareket ediyoruz tatil falan derken anlamadan gider bir iki kilo benim dusunem onemli olan saglikli kilo vermek hizlica verip de sonra fazlasiyla geri almayalim

slm ben anca yeni girebildim 1 olmussunuz tebrik ederim
misafirlerim vardi anca gittiler*
kusura bakmayin bugunku menumu yazamadim

iyi geceler guzel ve zayif olma yolunda ilerleyen azimli hatunlar:))

Birinciligimizi tebrik ederim superiz eheh bu boyle gitse keske negsel olur :) :teytey: Hepimiz superiz bomba gibiyiz yaza kadar inceyiz bu gidisle.. Yalnizzz benim yaptigim hataya dusmeyin ben bu hafta gecen haftanin vermis oldugu rahatliklar bu hafta sadece 1 kilo verebildim o yuzden hala kisitlamalarimiz var bu bana kapak oldu bu hafta :)) Lafin kisasi sunu da soyleyeyim yarin biraz gec gelebilirim siteye alisveris, temizlik, yemek, misafir derken gecikebilirim simdiden bilginize..:hooray:

hmm canım şimdi baktım tam 12 kişiyiz biz.lisetede max.12 olmalı.çıkanda yok anlaşılan.sen yinede paylaşımda bulun bizimle motive oluyoruz işte ne güzel..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…