Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar buarada ben kapalıyım ama daha önceleri açıktım ozaman dahi hiç bikini giyecek kadar zayıf olmadım
kapandıktan sonrada havuzda falan hep mayo giymek zorunda kaldım yaaa ben hayatımın her anında kiloluydum öfffff birtek 66 kiloya düştüğümde giymiştim bikini oda nasıl o fizige güvendiysem hahaha

herhalde benim bu resimdekileri giyebilmem için 58 kg olmam lazım ipoo :KK70:D
birde düşük bel dar kot giymek istiyorum kızlar yaaa
böyle giydiğimde göbegim pörtlemesin istiyorum
çok şeymi istiyorum

bikinilerçok güzel zayıflama döneminde iri göğüsler sarkıyormuş göğüs hareketlerinizi hergün egzersizinize ekleyin.benim üst kısmım zayıftır zaten.

bikinilerçok güzel zayıflama döneminde iri göğüsler sarkıyormuş göğüs hareketlerinizi hergün egzersizinize ekleyin.benim üst kısmım zayıftır zaten.

evet bnmde zayıf sayılır göbek bacak ve kalça var bende :eek: bikinilere bayıldım dha var blgsrymdada onlar için çok zayıf olmak gerekir hakkını verebilmek için.bende anca kahvaltımı yaptım.öğle yemeği yemiycem bugün akşamada arkdşlarıma yemğe gdiorum rakı balık varmış ben sadece balık ve salata kısmıyla ilgileniorum ama:eek:

bizide akşama amca kızı çagırdı biz aslen karadenizliyiz yörenin yemeklerini yapmış
uzunca zmaanddır yememiştim ama pek gitmeyide düşünmüyorum açıkçası
gidersem dayanamayabilirim
havada pek iyi değil zaten birde yarın akşamda eşimle yemege çıkıcaz ohoo çok abartmş olurum olmaz:S

valla kızlar bende düşük bel kot giymek istiyorum.yanlarımdan yağlar börtlemeden üzerimede dar badiler bıktım artık bol altı lastikli şeyler giymekten...

valla kızlar bende dışardaydım yeni geldim.akşamada gezmeye gidicez çiğ köfte toplantımız var tabii ben lavaş kullanmadan yiyeceğim o yüzden gündüzü hafif geçiriyorum
menüm
sabah:1 dilim kek,yarım greyfurt
ara:1 elma
öğlen:salata
ara:yoğurt
akşam:çiğ köfte
kaçamak kesinlikle yapmıycam
2.5 litre su
yürüyüş ve bisiklet,bel çevirme hareketleri,mekik vs vs vs

mevcancım hafif yeriz bizde ekmek tüketmeyiz yaglı şeyler tercih etmeyiz menümzde hafif bişeyler ve salatayla idare ederiz
ben yarına kadar moralsizlikten erir biterim heralde bu akşam kayınvalide hanfendiye gidicekmişiz torunlarını çok özlemişler çok severler yaaaa

canım bende o yüzden bugünden hafif geçiştirmeye başladım.malum bol bol su içince insanın iştahıda pek kalmıyor.yarın netice dışarda bi kez yemek yeriz.dediğin gibi onuda ızgara türü bi şey tercih ederim.

valla kızlar ben evlenmeden 55 kiloydum ,malum gençlik kilom bende çok hoş duruyordu yandan önden börtleyen yağlar yoktu.şimdi spor yaptığım için daha sıkı vücudum 52 ye düşünce normal deil zayıf olucağımı biliyorum.ilk bebeğime hamileyken 52 kiloya inmiştim görenler acaip zayıfsın bu ne ya felan demişlerdi.işte ben yine öyle olmak istiyorum..

bende menümü yazıyim

sabah:kfleks light sütle
günkurusu kayısı 1 adet

ara:günkurusu kayısı 1 adet

öğlen:yarım tabak makarna(aslında 1 tabak yiycektm ama gttm köpeime verdm çok yemiim diye)

ara:yok

akşam:1 kase domates çorbası
1-2 adet karnıyarık
light yoğurt
1 dilim kepek ekmeği

dans+egzersiz:1 saat(şimdi yapmaya gdiorum)

su:2-5 lt(yatana kadar)
kaçamak yok ama miktarlar çok gbi karar verdim makarnayı bırakıorum bakalım bişi değişicekmi kilo verme hızımda...

yarında malum gün akşam yemeği yiyces dışarda bnm çok sevdiğim bi yer köftesi meşhur o köfteden yiycem ama üstü tereyağlı soslu altıda pideli iskendr gbi ama köfteyle yapılıo.sbh falan bişi yemesem mi sizce kızlar 1 öğün o köfteyimi yesem?

yada vazgeçtim sade olan köftelerden seçerim allah allah ne manyağım sanki zorla veriolar o köfteyi az olanı seçmek bnm elimde bi an için kendimi o yağlı köfteye mecbur hissetmiştim

kızlar bende hemen menumu yazıp çıkayım
kahvaltı
kaşarlı sucuk çok az bir çatal peynir şekersiz çay bir dilim kepek ekmek
öğlen yok
akşama kadar 4 tane elma yedim az öncede çorba içtim
dans egzersiz 45 dk yürüyüşümü yapamadım kızlar çok üzgünüm gece gelince bi 15 dk daha spor yapıp öyle yatarım artık
su 3 litre 2 bardakta lahana suyu içtim 1 bardakta elma sirkeli su içtim :)))
kaçamak bir çokolat 9 gun üstüne ilk defa kaçamak yaptım
bugünü bitirdim kzlar kayınvalideme gidiyoruz ordada sadece çay içicem aramız pek yok zaten bişey yemem :)))))

ipocum bende gittiğim yerde ızgara köfte yemeyi planlıyorum yanındada salata çok hafifgeççirmeeye çalışıcam sende ızgara köfte tercih edersin canım

iyi aksamlar mende menumu yazayim
sabah 1 fincan tek sekerli cay beyaz peynir tulum peyniri siyah ve yesil zeytin az omlet

ara yok

oglen yok

ara 2 dilim ispanakli borek 2 kasik kisir

aksam cok hafif gecirmeyi dusunuyorum

2 litre su

spor yok temizlik yaptim enerjim kalmadi

merhaba
SABAH: 1 BARDAK ÇAY 1 KATI YUMURTA YARIM DıLıM EKMEK
ÖGELEN:YARIM PORZıYON YAĞSIZ ıSKENDER
AKŞAM:KEPEKLı EMEKLı 1 TOST
GÜN BOYU SU ıÇTıM 2 LıTERıı BULDU.

kardeş takım su ve egzersiz kuralınız var sanırım...kaç lt su içiyorsunuz ve hangi egzersizleri yapmak zorundasınız acep?
bi de ben 9. takımın eski kaptanıydım,mezun oldumda geri döndüüümmm :KK43: sayfa başlarına bakarsanız eski msjlarımı görürsünüz :)

X